• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
... a o DAnielke som vedela, minule si napisala meno dcerky do odkazu co si tu dala :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam dobre spravy hlava ma uz prestava boliet . :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je super sprava ... co zabralo? kava? tabletka? nic? :slight_smile:
4. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
red bul :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dava kridla... fajn, budem si musiet kupit aj ja , ked nebudem vladat... :slight_smile:
4. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada mala ma uz hnacku .Takze ziadne maso na smotane sa nekona. Spravim asi len na hubach tak na stave a k tomu tarhonu. To moze skor nie? Co myslite.
4. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto skor, smotana je tazka na zaludok, aby ti potom nezacala aj vrackat... aj my mame masko s tarhonou :slight_smile:
4. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujem tarhonu. By som v nej spala. A este milujem skolsku jedalen. alebo skor skolkarsku . Mnaaaaam . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo som tu, konečne som dokončila aj druhu firmu, ešte jedna a mam pokoj, hoci este mzdy a dph o chvilu, ale to teraz neriešim.hihi.
ale doma roboty este kooooooooooooopec, ale to je doma hihi. čo tu noveho? Slnko nikto nevidel??? Kde pošlo, šak celu zimu spalo
4. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiniii cau som ti pisala ohladom dane daco . neviem n a akej strane.
Ze ci mi vratia dan ked som bola na marodke. Ci mi s tym nevies poradit. :slight_smile:
4. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj pohladam :wink:
4. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam . Idem zatial riad umyt .... :confounded:
4. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobu no so zamestnancami az take skusenosti nemam ale kedze si marodovala, a teda si zarobila aj menej, tak teoreticky by ti dačo mohli vrátiť.
4. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi som ti velmi neporadila, no keby som to mala predsebou a ti to pocítala, tak to by bolo ine, ale takto neviem či ti vratia alebo ne
4. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda...ani docitat nestiham....lobucik to bol teda zazitok, ze? :confused: mila pani....
a ze pekne meno si malej dala :sunglasses:

nemozem simku uspat...joooj a ja chcem tiez :unamused:
4. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tu papier k danovemu co mi poslali tak ak ti to pomoze. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dani perfektny zazitok. K tomu menu nam sa strasne paci a vsetci po nas opakuju. Aj chlapcom ze daniel :slight_smile: Mne sa to mneo velmi paci. a hlavne ked volaju daniela. Nie Danka ale daniela. a nasu volame Dany :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som chcela dat kebyze bol chlapec daniel... :grinning: ale som stastna, ze mam Simonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna volaju takmer vsetci Danka....jeden ucitel na strednej ma volal ze Daniela...to sa mi pacilo :wink: (Tkac- pozn.pre Ivanu :grinning: )
uz zaspava moja mica...pri cicke :sweat_smile:
4. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, nespominaj, lebo sa rozcitliviem...hocikedy mi pride smutno, ze uz tam nie sme... ale nelutujem...tazke, ale krasne obdobie :slight_smile: Brala by som, aby som sa tam vratila aspon na jeden den..viac by som asi nezniesla :grinning:
4. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicinkame? :slight_smile: Inak nasa Daniela vcera taky zapych dala n a vecer. Sedime kukame televizne noviny a zrazu sa mala zdvihne kukne na mna dvihne mi tricko a hovori budes taka laskava a das mi kakao s ciciny? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neviem ako n a to chudatko prisla. jej hovorim z e ja nemam uz mliecko tak sa postavila isla ku tatovi a mu vravi tak ked nema maminka ta mi daj ty. :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...ved mozno ako ucitelka,.... :wink:
na jeden aj ja...aj tyzden by som zvladla
4. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobucik :grinning: ale jaka zdvorila..ze...budes taka laskava ... :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobucik potvrdenie o prijme?
4. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim asi hej . ale nebudem ta tym zatazovat nech mi to urobia oni a nech ma nesru, aj tak ma uz dost odzubkali.
4. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale niektori ucitelia mi chybaju - Tkac(aj ked prisny), SOltysova, KOhutova, ONufrakova ... joooj, ked som chodila na prax,s tale sme si pospominali ...
:slight_smile:

Klobucik - naozaj milucke, skoda, ze nas tonko si nebude pamatat, ako papal z cicika, asi sa nebude ani pytat... :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nasa si nepamata ale ked vidi tak aj ona chce. :D
4. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom ok klobu
4. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre raaanko. Ja som uz aj pospala a mala este spinka od 13,00 :confused: :confused:
4. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase pacientky,predstavte si nespali...ako mozu ked tu babka
ale oci uz pomlkcky...ja som si tiez dala 30.min slofika :slight_smile:
4. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preberali ste jedlo,amka sa pustila do jedenia....asi je to dobre znamenie
ale sona kolko je hodin?
este nic do ust nedala 2 piskoty a dost :frowning2:
4. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok