Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
4. mar 2009

asi si skocim naozaj do obchodu kupit..v noci sme bojovali

ivana82
4. mar 2009

Klobucik, hej, chvalabohu je maly zatial zdravy, ale nechodime k nikomu na navstevy na nakupy len tak trosku a obmedzene a nikoho k nemu choreho nepustame a ked je manzel trochu nachladneny tak obmedzujem aj jeho, ale on chodi do prace a na jazykovku este takze ani ho velmi nevidi... minule v pondelok prisiel o osmej vecer a je zvyknuty, ze maly je vecer najhorsi a ked ma niekedy problem zaspat tak place aj 10 - 15 min. v kuse a vtedy je to manzelova chvila, on ho uspava, aby som si ja oddychla...v pondelok maly zaspal skor a sam, tak prisiel a opytal sa, ze kde je drobec a ja ze spinka, a on hovori, normalne som s tesil, ze si poplaceme a on uz spi ... 😀 mi prislo tak smiesno, ze si popolaceme spolu .... 🙂

ivana82
4. mar 2009

Adi, je to az take zle s Vami? Aspon, ze tam mate babku, co ti trosku pomoze...aspon si trosicku oddychnes, aj ked viem, ze mame to nikdy neda aj ked bude ona na odpadnutie musi babatku pomoct... tak vela sil a trpezlivosti, nech vas ta choroba uz pusti 😠 😎

adrianamickova
4. mar 2009

este musim do zadravotnej poistovne,vcera mi u lekara sestricka ukazovala ze sa im vratili papiere
ze dieta s takym rod.cislom neeviduju.....tada ako moju amalku 🙂
menila som jej,ale mam novu karticku vsetko.....nechapem.... 😒

klobucik
4. mar 2009

Ivi ze poplaceme. 😀 😀 Inak mas toho dost ked chodi az o osmej vecer. JA uz mam niekedy o 14,00 dost ked je mala doma a nie v skolke. teraz mame tepltotku tak ani neviem z e je doma. Pozera nieco v telke o opici ( o mamke) 😀 😀 😀

adrianamickova
4. mar 2009

tak dajak...ivanka,diki

ivana82
4. mar 2009

Tak to ti adi nezavidim... ako to nema rodne cislo? to si menila???

klobucik
4. mar 2009

Amka bude mat novu identitu 😀 😀 😀

ivana82
4. mar 2009

O osmej domov chodi iba v pondelok a stredu, vtedy ma jazykovku..inokedy chodi okolo stvrtej, pol piatej...

Amka ako chraneny svedok 🙂 ako z americkeho filmu ...

adrianamickova
4. mar 2009

ano...chcela som zmenu...ja mam doklad o zneme,aj vydanu novu karticku,len
oni tam maju asi riadny neporiadok..ved to uz od novembra...a teraz na to prisli? 😠

adrianamickova
4. mar 2009

taky film som nevidela,o com to? 😀 😀 😀

ivana82
4. mar 2009

o nicom, len ze menenie identity to je ako z americkeho filmu ... nic konkretne... 🙂

klobucik
4. mar 2009

😀 😀 chraneny svedok .
Adi co sa tyka toho bordelu tak oni maju bordel vsade a vo vsetkom. Ak chcu nieco oni tak ihned a ak nedonesies tak take a take nsaledky. Ale ak chces nieco ty tak maju na haku a obrnia sa lehotou najprv 30 a potom 60 dni. Bezneeeeee 😖

ivana82
4. mar 2009

Presne ako hovoris ... bordel tam maju ako vsade na uradoch ...

adrianamickova
4. mar 2009

ved prave to 😠 ....ze tolko som tam chodila tesila sa konecne vsetko mame a teraz zas 😠

klobucik
4. mar 2009

Mna to z a chvilku caka. socialna poistovna a urad prace. Dva-e najvacsie chlievy na Slovensku 😀 😀 😀

adrianamickova
4. mar 2009

😀 😀 😀

ivana82
4. mar 2009

mna tie chlievy cakaju v piatok ...

klobucik
4. mar 2009

preco v piatok?

ivana82
4. mar 2009

idem na urad prace poat ziadost o rodicovsky prispevok ...

klobucik
4. mar 2009

A preco tak neskoro? aha asi ti chodila materska co? a teraz ides poziadat o r odicak dobre vraviM?

ivana82
4. mar 2009

to co vravis, dobre vravis a ja tak neznasam chodit po uradoch, vsade kde sa da posielam manzela ..., tu o ale nejde....kurnik ...

klobucik
4. mar 2009

och baby ta na mna teraz dolahla choroba . Nic mi nebolo ateraz uz ani zit nevladzem . z minuty na minutu . horuco mi j e nos mam upchaty hlava ma boli len dufam ze nemam chripku lebo ma urve. Asi si dam paralen a pojdem si lahnut . Ale nemozem musim varit. Jooooj preco som vcera vecer nenavarila. ☹

ivana82
4. mar 2009

Klobu, radsej si na chvilu lahni, ak ti to mala dovoli a potom nieco navaris, nieco rychle 🙂

klobucik
4. mar 2009

inak j a som tiez Ivana takze tesi ma. 😉 🙂

adrianamickova
4. mar 2009

ivanky 😀 😀 😀

ivana82
4. mar 2009

Aj mna tesi...Ivana 😀 😀 😀

ivana82
4. mar 2009

Ale kotuha, prizna sa az teraz ... 😝 😀

klobucik
4. mar 2009

😀 😀 😀 SOm vas chcela trosku ponapinat a teba nechat v tom z e si tu jedina.
A pre danielku aj moja mala sa vola danielka. 😀 😀 😀

ivana82
4. mar 2009

😀 😀 😀 pekne od teba, natahovat nas tu chce...ako na skripec ... 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre