• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
poteste aj nas...
my sme doma a do dazda sa ani nam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
po com vam srdce pisti? :wink:
5. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ako som pisala,ja chcem zmenit uces :sunglasses:
5. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pre seba ani nic...ved uz pomaly treba nakupovat na velku noc.....
zajace,vajicka.... :grinning:
5. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupila som si tricko s dlhym rukavom kriklavo zelene, manzel vytresti okale ked ho uvidi ... aj uces by to chcelo zmenit :slight_smile: snad inokedy
5. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo uces by som zmenila.
5. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kde dame stretavku a urobime hromadny utok na kadernictva??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate dobru kadernicku?kde chodite....na ucesy? :confused:
ucesy ucesy,ach tie ucesy :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja neidem nikam . Sa mi nechce. Hnusne pocasie len mi kazi naladu. :frowning2:
5. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALE ASI SI DACO OBJEDNAM S INTRENETU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nikde, ked som bola mladsia, strihala ma mamka, lebo vlasy som mala dlhe skoro pod zadok, po svadbe som nabrala odvahu a isla sa dat ostrihat ku kadernicke a tak mi prislo luto vlasov, este som tam dvakrat isla, ale ziadne odvazne ucesy, iba podstrihnutie vlasov... joj, sl aby som , keby som vedela co chcem, len to neviem ... bohuzial ...
5. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz kadernickam neverim . Mala som dlhe vlasy asi az tak do pol chrbta. isla som k jednej s tym ze chcem len zostrihat postupne po plecia. Ta keby ste videli co so mnou urobila ta sa ma zlaknete. Vlasy som mala kratke az po usi a oskubane jak vrabec . Jak chytila tak odstrihla. Nosila som ich viac ako pol roka v gumke kym mi dorstu . No a teraz ako mi dorastli tak som bola v centrale. tam robi velmi dobra kadernicka Evka. :slight_smile:
5. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz mala na hlave vsetko od strihov a farieb....ale tiez nikdy nevyzera ten uces,ako by som chcela
aj ked som chodila s obrazkami....
dajaky prestrih....uces lahko udrziavatelny,na kazdy den by som chcela... :rolling_eyes:
5. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi zmenaren to isti. chces? ta prihlasime. :wink: Prinajhorsom ta kadernik ostriha podla seba. :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz daaavno nad tym rozmyslam.... :wink:
5. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, Ivi Tinka, jozino no naco cakame? Sup sup prihlasime Adku do zmenarne :wink: Co vy nato? ja to rada spacham. :slight_smile:
5. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobu ja som za konecne by som tam aj niekoho poznala
a zvedava som na reakciu bo v telke to kazdy len chvali a druha vec čo si mysli :grinning:
na moj vkus tam občas take extravagantne su ale čo uz aj take treba
5. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawtew, tak som opat tu ... Klobucik rataj s mojou podporou :grinning: :grinning: :grinning: Adi do zmenarne :grinning: :grinning: :grinning: sup, sup...spachaj, tesim sa... Bola si si urobit radost? Vybielila si manzelovi kreditku??? :wink:
KOnecne mam navarene, upratane a mozem sa vam vanovat, manzel uspava drobceka ...
5. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musime Adku poriesit. My este stale nespime. Daniela vobec nieje unavena a to poobede nespala. mali sme aj navstevu a nic.A ja som si tak pekne naplanovala vecer ze si dam kupel pokukam panelak a tak . No nic idem ju prezliect do pyzama a skusim ju ulozit. Mozno ked dostane cipok proti kaslu tak skor sa ukludni. No uvidime.
5. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi potrebujem fotku tvojej postavy a fotku tvojej tvare . Obe nie starsie ako jeden mesiac. Dakovacka. :wink:
5. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
5. mar 2009 o 19:41 • adept
prosim ta neviem kto si alebo co si ale v prvom rade porusujes pravidla. Toto nieje forum n a ohovaranie sa ale je to forum o rodicovstve a podobne. A po druhe NEVINIATKO. :wink: Ak nieco ches riesit tak prosim Jozino 24 ma aj IP. :wink:
5. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mam taky pocit ze za nickom chlapa sa skryva zena a aj to pisanie j e mi povedome. :slight_smile:
5. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobu prave to som si myslela. Nahlasime ta adminovi ak neprestanes, tu sa chodi oddychovat a nie riesit take veci.
adept este asi nemoze pisat IP bo este len 1 prispevok ma.
5. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha , tak to som nevedela ze nemoze pisat ked este ma len jeden prispevok .To j e nejako ohranicene? Prispevkami ? ze musis mat urcity pocet prispevkov?
Inak Tini uz som sledovala ze co treba do zmenarne . Ale ADka mi musi dat fotky aby som mohla poslat . JOOOOJ bude sranda. :slight_smile:
5. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuu,bola som si po dceru :slight_smile:
my ako kocovnici...raz sekcov,raz sebes....
zaroven som bola aj na nakup...
ha ha ha....ze fotky,neviem ci tam budu mat odev na moj velky zadok :grinning: ,keby len uces..... :grinning:
5. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze hej, mozno ze nie. Mozno sa mi to pletie s inou strankou.
Ty klobu nakoniec to zmaknes aj sama hihi.
5. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to mame za maketu?
5. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som zbadala chlapsky nick ta som sa potešila ze dalsi chlap medzi namy, ale ta asi nič z toho
5. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale niekomu zrejme Jozino vadi a riesi to cez forrum takto verejne. Mam taky pocit z e je to ...ZENA :slight_smile:
5. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ADi sak veci riesit nemusis. Neboj oni ti ich aj tak nenechaju . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To len aby sa ukazali kay su oni super cool stylisti. :grinning: :grinning: :grinning: Uces ti ostane. Neboj :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok