Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
5. mar 2009

klobucik si tiez myslim. ta keby on začal vytahovat on na svoju zenu veci tak by sme si tiez nazor vytvorili 😀

tinika
5. mar 2009

tak tak adi 😉

klobucik
5. mar 2009

Aaaaale kaslime na adepta-tku. Babky idem si ja hodit lano 😀 😀 😀 NIe nie sprchu si idem hodit 🙂 neteste sa . 😀 😀 😀 Budete tu ked sa vratim alebo berete pracku a zdrhate? 😀 😀 😀 PAmatate na AZURITKA??? 😀 😀 😀

tinika
5. mar 2009

jasne ze pamatam na azuritka, no ja pracku mam ,tak si svoju nechaj hihi. budem tu idem este robit trocha

adrianamickova
5. mar 2009

ja poctivo sledujem.....moj serial 🙂uz mam dve...od vcera je to podstatne lepsie
tak ich budem ukladat a chystat veci na rano...neviem ci tu tuknem ale sledujem
vas....

klobucik
5. mar 2009

idem este pridat fotky do albumu aby ste videli aka som bola krasna a stihla este pred rokom. ☹ Nechce so mnou niekto zacat chodit cvicit?

tinika
5. mar 2009

klobu ja sa chystam uz tri roky, ale akurat teraz mam vela roboty ked by trebalo začat hihi a ja by som vam musela ukazat fotky z pred 6 rokov ked som bola este ako tak k pohladaniu hihi

klobucik
5. mar 2009

Uz uz som pridala dajake take spomienkove. 😀 😀 😀

tinika
5. mar 2009

idem kuk

tinika
5. mar 2009

klobu ja viem kde byvas hihi. No a tie fotky pri vode to kde?

adrianamickova
5. mar 2009

reklama..... 🙂

tinika
5. mar 2009

tak rychlo popisme kym zase odides hihi si predsatvte muz isiel kukat o osmej film a to 8-20 este isli spravy ta to hej,

klobucik
5. mar 2009

Adi co reklama?
Tini kde byvam ? Podla coho si zistila? To pri "vode" sme sli z a sesternicou na korziku . To je konkretne na lodi pristav v Livorne.

tinika
5. mar 2009

podla bytovky hihi alebo si tam bola na prechadzke?
Na korziku hej, ta ty sa mas ni ta ja mozem tak prstom po mape korziku hladat

klobucik
5. mar 2009

Ahaaaaaa ordinaaacia. Ja som sa chela ist povodne sprchnut. 😀 😀 😀

klobucik
5. mar 2009

Myslis Maticu? tam uz davno nebyvame. byvame n a dvojke. Blok pred nasimi 😀 😀 😀 😀

tinika
5. mar 2009

na dvojke? Tam som byvala 20 rokov hihi

tinika
5. mar 2009

a kde presne? Napis do ip ak chces

klobucik
5. mar 2009

maaas Ip. 😀 😀 😀

klobucik
5. mar 2009

utekam sa sprchnut 10 minut a som tu . 😉

tinika
5. mar 2009

ok uz som ti odpisala hi

klobucik
5. mar 2009

Tam byval aj moj manzel Tini. 😀 😀 Ale on nie pri ihrisku ale ako je oaza a su tie asi 4 bytovky z a sebou tak on v tej poslednej smerom k lidlu

klobucik
5. mar 2009

Tini a mas surodencov?

tinika
5. mar 2009

jaj ta sak mozno sa pozname hihi

klobucik
5. mar 2009

ked sa ta opytam este aj n a vek ta sa nazlostis co? ale ak nechces takto verejne tak mozme ip

tinika
5. mar 2009

jooj sak v pohode aj tak mi tipuju 17 😀 😀 mam 26 a ty?
si jak ja ze ides a este si tu furt ta ti voda ochladne či uz si umyta? 😀

klobucik
5. mar 2009

23 ale budem mat 24 v juni. 😀 😀 Mne tiez tak 15-16 tipuju. 😀 😀 😀 inule n a mna mala krici mamiiii mamiiiii ta na mna pozerali jak n a blbu taky dvaja starci. nereagovala som lebo som daco s manzelom rozpravala a zrazu mi mala vravi ze Ivanaaaa este dlho sa budes s Matom rozpravat ? ta si ty dvaja az tak vydychli ze UUUUF nieje to matka. 😀 😀 😀 😀
Co sa tyk vody ta uz ju aj vypnu zachvilku mojim tempom ale mam na kolenach uz osusku . Uz som na dobrej ceste. 😀 😀 😀

klobucik
5. mar 2009

pocuj tini neches pridat nejake foto do albumu? 😉

tinika
5. mar 2009

no mne uz taha na 27 😠
hihi to mi hovor tak v 14 som kočikovala suseda a isla babka s vnučkou a kuka ti na mna a sa pyta to je vase? A ja ze ne susedove az po rokoch mi prichadza ze ake je to dvojzmyselne 😀 😀 😀

klobucik
5. mar 2009

Ako vidim vediem tu monology. 😀 😀 😀 😀 Idem do sprchy uz naozaj mozno sa tu dovtedy niekto ukaze. baby ale inak zanedbavate konika. Pozrite aky je neocesany neumyty no fuj. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre