• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
A skor sa neda? Alebo mozme aj tak ... Skusim si to s malou nejako poriesit... :wink:
8. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozeme aj skor, ale my musime byt na obed doma, lebo maly dostava kasicky a tu mi treba pripravit, nemozem ju zobrat uz zimnu
8. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dohodnite sa, my sa prisposobime...ideme vonku paaaa
8. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi to mu robis taku instantnu do prevarenej vody ze? VEd tam ti vodu zohreju alebo prevaria a urobis mu tam ... ja som takl robila. Ale ak nie tak nie dohodneme sa na case :wink:
8. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z prevarenej vody alebo zarobim Bebu, ale na zajtra mu vychadza iba z vody..takze spokojne mozeme, ja si instrumenty vezmem so sebou... :slight_smile: takze cas? 10.00 moze byt? a miesto?
8. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem niekam kam sa dostanem aj autom . :grinning: :grinning: Ale niekam vonku by som sla. ten Solivar? Baby z dvojky podte so mnou niekto n a aute. Capri ty niesi s dvojky? :wink:
8. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, baby tak dohodnime sa zajtra o 10:00 a miesto Plaza Beach na Solivare, ok? kto nesuhlasi napiste dotazy pripadne zmeny...tesime sa, my sa ideme prejst...papa
8. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja upratovat zatlik :wink: paaa
8. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja asi zajtra nebudem moct...mohla by som az tak o jednej-druhej :unamused:
8. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, dohodnite sa, mne je to jedno, aj ja by som bola radsej, keby sa maly najedol doma, ale spokojne...
8. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa stretnime teda poobede hm? klobucik?
8. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOzme aj poobede,mne je to jedno . KLudne aspon si rano upracem troska. A ako dlho budeme?
Idem zehlit teraz pridem vecer
8. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute - konecne doma....od desiatej som vonku - behacky a vybavovacky po meste ....mam nachodenych 300 jarnych kilometrov...ale bolo mi hej ....bola som na pizzu, dala som si dzusik.... :grinning:, posedela na slniecku :slight_smile:

isla by som s vami na to stretko, ale fakt to nejde...sme chore a zajtra odchadzame domov k rodicom......ivi, pamatas si to presne :grinning: ....chceli sme ist vlakom, ale necitim sa zdravotne na to - ani hanu nechcem tahat po vlakoch, aby nebol prievan...
8. apr 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem s malou tak hodku-dve..podla toho ako sa bude spravat :sweat_smile:
8. apr 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak mozeme sa konecne dohodnut? solivar plaza beach o pol jednej? moze byt? sedi kazdemu? my tiez budeme asi iba hodinku max.dve
8. apr 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, klobucik, dohodnite sa vy dve...my sa prisposobime, ak teda vobec prideme, lebo simke sa nejak sopliky spustili teraz vecer :angry: tak dufam, ze to len take bude postrasenie.... :unamused:
8. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte čaje
8. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zatial sme predbezne dohodnute... Zajtra Solivar o 12,30 . To je tam kde bolo niekdy ihrisko? HM ? A ako sa atm dostanem autom? :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Tina som ta prehliadla. :grinning: :grinning: Cau :zipper_mouth:
Inak baby som upozornila aj kocky na slobodnych mamickach nech mu nenaletia. :wink: Im, zacne pisat ipcka a potom odzubka dalsiu ... :frowning2:
8. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobu je ti odpustene :slight_smile:
8. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase vam prajem dobre ranko ako prva spolu s nasim toninkom :slight_smile:

klobucik, byvale ihrisko na solivare je teraz plaza beach (ci ako sa to vola), ak to tam trocha poznas, tak sa tam dostanes...ak presne nevies, tak napis, odkial pojdes, ci prides smerom od stanice alebo po rusinskej (po novej ceste okolo LIdlu) potom ta lahsie budem navigovat...

tini pridas sa aj ty? a kto este dalsi pride? ci to budeme len my tri? :grinning:
9. apr 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko . baby my dnes asi neprideme. Malu boli hrdielko celu noc plakala. :frowning2: Ale to je u ma normalne ja ked si nieco naplanujem ze niekam idem tak sa to vzdy pokazi . :frowning2:
9. apr 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka, tak co ideme na prechadzku iba my dve? alebo to radsej presunieme, ked bude kazdemu lepsie a mozno sa pridaju viacere maminky :slight_smile:
9. apr 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tk tio stretko dame potom po velkej noci, oki? :wink:
ivana mozme ale az ak okolo druhej, hm? ved mam cisielko, tak sa ozveme :wink:
tinika ahoooj
9. apr 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, asi radsej az po velkej noci, my mame doma tiez este robotku aspon upeciem mazanec, ten vydrzi, aby ma to zajtra nedrazdilo s vonami, aj ked budeme varit sunky a piect kolaciky, upracem a pod. ...tak po velkej noci, ok?
pozdravujeme simonku :slight_smile: ako sa ma Marika?
9. apr 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ivi :wink:
marika dobre sa ma...klasika rozlietana :sunglasses:
9. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, kedze dnes uz odchadzame a budeme bez netu, tak aj tu vam chcem narychlo zazelat krasne sviatky, plne bruska, vsetkeho hojne - aj vody, lebo je tu samy babinec - cest vynimkam - pozdravujeme Tonika :dizzy_face: :grinning: a coskoro dovidenia - ci dopisania :dizzy_face: :grinning:
9. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky kde kupim stierku na okna? Ale taku kvalitnejsiu nech sa mi nerozpadne pocas umyvania? :slight_smile:
9. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým dievčatkám a chlapčekovi :grinning: .Monky ako nakoniec budete cestovať ,keď nie vlakom?Veď keď má len soplíky ,tak to nie je až také straśné :slight_smile: my sme z nich uź konečne vyšli.
Po tej veľkej noci by sme sa aj my pridali k tomu stretku /sadneme na jednotku trolej a odvezieme sa až na konečnú :grinning: bývame v Nižnej šebastovej
9. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobucik stierku na okná kúpiś v každom hyperku alebo domácich potrebách :slight_smile: ,len keď chceš lepšiu tak aj viacej stojí :slight_smile:
9. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok