• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
monky my na vynechanie jednej davky mliecka mame mesiac, takze sa nemam kam ponahlat a dakujem za povzbudenie vsetkym ... :slight_smile:
16. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yaotzin my mame chlapceka... :grinning: snad raz bude aj dievcatko ...
16. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
ivana tak pekne, nasa prva mrkvicka skoncila kdesi na zemi, resp. na mne :grinning:
fajne vonku, len simonka bojkotuje kociarik, najradsej by chodila po styroch... :sweat_smile: takze zabavne to vyzera s nami....
dada no super....ste sa presli zbytocne
adi drzime palce nech sa fotak navrati....
pekny dnik
16. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ups zase som sa raz sekol, ospravedlnujem sa .
16. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozeram ze mame dalsieho ocina
ako sa mate?
16. apr 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....prepacte ze som vam tu vtrhla...ale chcem sa opytat ci ma niektora skusenosti so zubarkou sevecocou na Hodzovej ulici? je to detska zubarka ..dakujem a ked chodite uz nietkore s detmi k zubarovi tak ku komu, koho odporucate?
16. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
tinika my dve sa mame ok :wink: ty sa pochval, co mas nove? ako sa citis?
bznka ja ti neviem poradit, moja mala ma sotva tri zubky :sweat_smile:
16. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika cau...pozeram, ze mikulasko by vam mal priniest peknu nadielku :grinning:
bznka, my sme zatial u zubara neboli, i ked asi by sa uz patrilo...uz som nad tym uvazovala
16. apr 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docitam vas neskor len teraz sme vosli do domu...
uuufff,posadene...mrkva,petrzlen,cibulka cvikla,hrach...
to este nie je vsetko....amka mi pomahala take super fotky by boli,keby...
len s velkou motykou,malu ne eee....,ideme si najest kuk na telku,uspat a ak tak neskor popismenkujem :wink:
16. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak vy ste sikovneee :slight_smile:
pekny vecer
16. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriana - aj my sme vcera sadili zemiaky, fotila som moju pomocnicku na dedkov mobil - a fotocky su prekrasne...
Sedela si v brazde a hrala sa ako v pieskovisku, no a poukaldane zemiaciky vyberala :slight_smile: :slight_smile:
... a teraz uz moze prist ten dazd, aby vsetko pekne poschadzalo...
16. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
tinika - mate uz od lekara potvrdene babo? blahozelam :wink:
adi - snad sa najde fotoaparat, fotky s amalkou v zahrdke mohli byt nadherne :slight_smile:aspon na mobil si mohla ...
dani - nas by najradsej takisto vsetko pobral do prstekov a az potom do pusinky...potom to vyzera veeeeelmi zaujimavo..., tonko takisto z nechce lezat v kociariku, uz okukuje kocky :grinning: len chce sediet a pozerat...ale samozrejme bez slniecka, to nema rad ... mraci sa na neho :slight_smile: smiesny pohlad...
yaotzin - nic sa nedeje, preklep sa tu stane kazdemu ... :slight_smile:
16. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vas len chcem poydravit :slight_smile:
16. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše bambuľky už spinkajú ,ja ešte trošku pracujem pri PC :slight_smile: .Dnes sme boli skoro celý deń vonku,tak aj my sme stihli posadiť trošku hrášku ,mrkvičky :slight_smile: Zemiaky nesadíme,lebo nemá okolo nich kto robiť :grinning: radšej si kúpime hotové ,ale keď sme všetko stíhali tak sme sadili aj tie :grinning:
16. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka no z krvi ano ale az v utorok idem k dokymu. Ja som len do naseho labaku davala krvicku hihi takze ani hodnoty hcg neviem ani nič, len ze som tehu :slight_smile:
16. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani mam sa fajn, ziadne nevolnosti
monky, mozno to bude až jezisko hihi uvidime, lebo to je len termin podla poslednej MS a aj tak len 5% porodov je podla prveho terminu vačšinou sa to bud prenasa alebo je porod skor tak uvidime, som sa smiala, ze len aby som nebola v porodnici este na Stedry večer hihi
16. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som zaujimaviu
www.babyweb
16. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak luskam luskam,
tinika .....citaj....aj pre teba
zade...vsak tie deti,co ich napadne?aj amka mala vedierka lopatky,
zbierala dazdovky a nosila jest sliepkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ked sme hrach sadili tak si ich do jamky a hovorila im skryt sa a zahrabala,aby vas nevidel a spat a ticho :grinning: :grinning: :grinning:
skoro som sikla :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na tej stranke je sutaz o naj ufulancek,babatka deti ked papaju...prihlaste sa...
amalka uz je...tak mozte hlasovat,jahodova ako lize zmrzlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dakujeme vam :wink:
17. apr 2009 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes koncim ...
dobru nocku :pensive:
17. apr 2009 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko prajeme..tak ako sme zvyknute...ide vikend a pocasie sa nam zhorsuje, tak co urobime? dnes asi ziadne stretko nedame, co? asi ked bude krajsie... :angry:
17. apr 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým vyzerá to dnes všelijako s tým poćasím :slight_smile: Aspoň si poriadne upracem :grinning: Asi nacháme to stretko niekedy cez týźdeň? :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule

mne sa dnes taaak nic nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes:
...kamoska mi posiela po manzelovi domace vajicka, tak sa tesim....bude na chutnu prazenicku :grinning:
vcera som zabudla pozbierat bielizen z balkona, rano uz bola navlhnuta, tak susim po celom byte :grinning: ...dufam, ze nikto k nam nezazvoni
.....asi pred tyzdom ma navstivila kamoska - boli sme chore, tak len na 10 minut a doniesla mi - ze SVADOBNY DAR :grinning: :grinning: :grinning: - niekolko rokov po svadbe :grinning: :grinning: :grinning: - ale potesil ....taky strojcek na vyrobu kolacikov s 20-imi tvarovacimi kruzkami - tak uvazujem, ze by som ho vyskusala.............poznate to niekto? robite take susienky?? hodte nejaky dobry recept na cesto
17. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....
tini no super, ze ti nie je zle...juuuj ked pojdes k dr.mozno uz bude aj nieco vidiet, nie? srdiecko a taaak....joooj :dizzy_face:
ivi simus tiez sa mracila na slniecko....tak uz pouzivame slnecnik ku kociku, ale zas uz nechce ani sediet v nom :grinning: no co uz...
dnes ma prsat...aj to vyzera tak vselijako... :unamused:
vcera som malej skusala plavky, taka chutna v nich bola :grinning: baby chodili ste s drobcami na kupalisko? pouzivali ste tie plienky do vody? ake su? :grinning: este som jej vcera na mmb objednala bazenik na leto, aj so slnecnou clonou, tak sa tesim, leto moze prist :grinning:
pekny dnik
17. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ved preto až teraz idem, bo dúfam ze uz bude srdiečko :wink:
17. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi nechce mi tu stranku ukazat
17. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adi ani mne....nie je tam totiz koncovka :wink:
tini :slight_smile:
17. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš