• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
neukazuje,ale cez ten link o sutaži sa tam dostanete :wink:
17. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to posledne je spravne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka...plienky do vody
na bazen sme ich nosili,mali by zabranit nehodam,ale tiez nasiaknu od vody :grinning:
17. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už svieti slniečko :grinning: My sme používali tieplienky do vody,ale aj tak celé namoknú asi tam ide len o to aby to zadržalo nejaké kakanice :grinning: a ešte nám treba kúpiť plavky.Danielku som zobrala na kupko až keď mala rok a pol,dovtedy& len na dvore v bazéniku alebo vaničke,nikdy nevieš čo môže byť v tej vode na kupku :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada....ahoj,ako ste vcera dopadli?
17. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, v podstate nijak,lebo sme tam prišli a na dverách mala vylepené,že od 1.apríla berie už len objednaných ľudí,tak sme sa objednali na 7.mája,ale som mala nervy.Aspoń sme sa prešli po meste :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, uz mate nas hlas :wink:
17. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas :wink:
17. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi už mi to ide. Som tiež davala sk na koniec ale aj tak mi to neslo ale bez tej - :wink:
17. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tam dala Danielku :grinning:
17. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dakujeme....este mozte...a potom sa s vyhrou rozdelime....
:grinning:
tak ma zacala boliet hlava,strasne vonku sme boli este sme roboli v zahrade a fuuukalo jak dive :unamused:
mala mi spi,idem si dat kafelate :wink:
17. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som zahlasovala za Danielku :wink:
17. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku prší :frowning2: Stihli sme nakúpiť kvietky do kvetináčov,boli sme v tom kvetinárstve pri Hruśke :slight_smile: ,tak sa vytešujem ako ich budem sadiť :slight_smile:
17. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky?Uspávate detičky? :slight_smile:
17. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssss,sssss.tu som
este skoro pre nas....amca spala po obede,a potom sa asi hodinu hrala s tou bublinkovou penou,
taka na krehke veci,alebo dakedy co do dezertov davali,s tym malym paluskom si stiskla,ked jej puklo usmev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake si kupila...aj ja chcem...drahe?
17. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes sadila hluzove,georginy :slight_smile:
17. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz tu - hanka je uz v postielke, uz som aj bola vyzdvihnut flasu od caju - vzdy ma zavola a dnes som jej povedala, ze: ty si sikovna, ked si vsetko vypila...a ona mi na to: si zlata...mi povedz :grinning:
tak som sa v duchu zasmiala :grinning: ......teraz je ticho, tak asi bude spat, klop, klop
17. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše už spia,ako fajne :slight_smile: Ja som sa pustila do Ľubotického spravodaja ,v pondelok máme redakčnú radu,tak musím mať niečo urobené :slight_smile:
Kvety som kupovala taký mix ťahavých verbenu,bacopu,bidens ,aby to bolo také farebné v kvetináčoch.Neviem,ći vám tie názvy niečo hovoria :slight_smile: stáli jedna 1,40€,ale sú také väčšie rastlinky tak stáli za to :slight_smile:
17. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
monky hanka je super :grinning:
uz aj simi spinka, dnes vsak asi aj ja pojdem zachvilku....prsi a vtedy sa taaak fajne spi :grinning:
dada, ad vy ste take pestovatelky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to s mojou mamou by ste si rozumeli....ona vsetko sadi :grinning:
17. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka.....no v dome na dvore musime...
to ako na dedine,susedia sa predbehuju co maju krajsie,pri detoch sa aj tak neda tak ako by som si predstavovala
17. apr 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je super.....my len chatu mame (sice nasi ju prerabaju na dom) ale mamka sa tam uz realizuje, sklalky, kvietky...no krasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som zvedava co z toho ostane po najazde simonky :grinning:
17. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skalku nemam,a chcela by som ... :wink:
17. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas hladame dudku :confounded:
17. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sekundu caute ....ja som si cca hodinku stahovala e-knihy z netu....aj odborne, aj recepty s Bicanom - u nas tak popularnym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, aj vsetko mozne... a este ma caka vonkajsia chodba - mame rajony na poschodi, nastastie dnes koncim :sweat_smile:
17. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si teraz čítala tému o cvičení s názvom Zumba,len neviem,kde v PreŠove sa to cvičí aj tie odkazy na youtobe vyzerajú super :slight_smile:
17. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to vo voľných diskusiách :slight_smile:
17. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku všetkým :slight_smile:
17. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj presov!!! si tu? :grinning:
18. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok