Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
17. apr 2009

neukazuje,ale cez ten link o sutaži sa tam dostanete 😉

adrianamickova
17. apr 2009

tak to posledne je spravne 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
17. apr 2009

danielka...plienky do vody
na bazen sme ich nosili,mali by zabranit nehodam,ale tiez nasiaknu od vody 😀

dada27
17. apr 2009

a už svieti slniečko 😀 My sme používali tieplienky do vody,ale aj tak celé namoknú asi tam ide len o to aby to zadržalo nejaké kakanice 😀 a ešte nám treba kúpiť plavky.Danielku som zobrala na kupko až keď mala rok a pol,dovtedy& len na dvore v bazéniku alebo vaničke,nikdy nevieš čo môže byť v tej vode na kupku 🙂

adrianamickova
17. apr 2009

dada....ahoj,ako ste vcera dopadli?

dada27
17. apr 2009

no, v podstate nijak,lebo sme tam prišli a na dverách mala vylepené,že od 1.apríla berie už len objednaných ľudí,tak sme sa objednali na 7.mája,ale som mala nervy.Aspoń sme sa prešli po meste 🙂

ivana82
17. apr 2009

adi, uz mate nas hlas 😉

monky1
17. apr 2009

aj nas 😉

tinika
17. apr 2009

adi už mi to ide. Som tiež davala sk na koniec ale aj tak mi to neslo ale bez tej - 😉

dada27
17. apr 2009

už som tam dala Danielku 😀

adrianamickova
17. apr 2009

tak dakujeme....este mozte...a potom sa s vyhrou rozdelime....
😀
tak ma zacala boliet hlava,strasne vonku sme boli este sme roboli v zahrade a fuuukalo jak dive 😒
mala mi spi,idem si dat kafelate 😉

adrianamickova
17. apr 2009

tak ja som zahlasovala za Danielku 😉

dada27
17. apr 2009

vonku prší ☹ Stihli sme nakúpiť kvietky do kvetináčov,boli sme v tom kvetinárstve pri Hruśke 🙂 ,tak sa vytešujem ako ich budem sadiť 🙂

dada27
17. apr 2009

kde ste všetky?Uspávate detičky? 🙂

adrianamickova
17. apr 2009

sssss,sssss.tu som
este skoro pre nas....amca spala po obede,a potom sa asi hodinu hrala s tou bublinkovou penou,
taka na krehke veci,alebo dakedy co do dezertov davali,s tym malym paluskom si stiskla,ked jej puklo usmev 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
17. apr 2009

ake si kupila...aj ja chcem...drahe?

adrianamickova
17. apr 2009

ja som dnes sadila hluzove,georginy 🙂

monky1
17. apr 2009

aj ja som uz tu - hanka je uz v postielke, uz som aj bola vyzdvihnut flasu od caju - vzdy ma zavola a dnes som jej povedala, ze: ty si sikovna, ked si vsetko vypila...a ona mi na to: si zlata...mi povedz 😀
tak som sa v duchu zasmiala 😀 ......teraz je ticho, tak asi bude spat, klop, klop

dada27
17. apr 2009

naše už spia,ako fajne 🙂 Ja som sa pustila do Ľubotického spravodaja ,v pondelok máme redakčnú radu,tak musím mať niečo urobené 🙂
Kvety som kupovala taký mix ťahavých verbenu,bacopu,bidens ,aby to bolo také farebné v kvetináčoch.Neviem,ći vám tie názvy niečo hovoria 🙂 stáli jedna 1,40€,ale sú také väčšie rastlinky tak stáli za to 🙂

danielkapo
17. apr 2009

Ahojte
monky hanka je super 😀
uz aj simi spinka, dnes vsak asi aj ja pojdem zachvilku....prsi a vtedy sa taaak fajne spi 😀
dada, ad vy ste take pestovatelky? 😝 to s mojou mamou by ste si rozumeli....ona vsetko sadi 😀

adrianamickova
17. apr 2009

danielka.....no v dome na dvore musime...
to ako na dedine,susedia sa predbehuju co maju krajsie,pri detoch sa aj tak neda tak ako by som si predstavovala

danielkapo
17. apr 2009

no ved to je super.....my len chatu mame (sice nasi ju prerabaju na dom) ale mamka sa tam uz realizuje, sklalky, kvietky...no krasa 😝 len som zvedava co z toho ostane po najazde simonky 😀

adrianamickova
17. apr 2009

skalku nemam,a chcela by som ... 😉

adrianamickova
17. apr 2009

zas hladame dudku 😖

monky1
17. apr 2009

na sekundu caute ....ja som si cca hodinku stahovala e-knihy z netu....aj odborne, aj recepty s Bicanom - u nas tak popularnym 😀 😀 😀 😀, aj vsetko mozne... a este ma caka vonkajsia chodba - mame rajony na poschodi, nastastie dnes koncim 😅

dada27
17. apr 2009

ja som si teraz čítala tému o cvičení s názvom Zumba,len neviem,kde v PreŠove sa to cvičí aj tie odkazy na youtobe vyzerajú super 🙂

dada27
17. apr 2009

je to vo voľných diskusiách 🙂

dada27
17. apr 2009

dobrú nocku všetkým 🙂

monky1
18. apr 2009

ahoj presov!!! si tu? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre