Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

janie80
7. nov 2011

ahojte dievcata... chcem sa poradit... chcem vyslat mm na spg v PO... volal k jednemu urologovi, ktory to nerobi, ale poradil MUDr. Homzu... mate s nim skusenosti? 😕

misulka30
7. nov 2011

@janie80 moj manžel tam bol.

janie80
7. nov 2011

@misulka30 ahoj Miska.... 😀 a aky mas z neho pocit?

misulka30
7. nov 2011

@janie80 no nám to doopadlo dobre, všetko mal OK, akurát pre chlapa je to tak trošku trauma z takého vyšetrenia,
doktor , asi v pohode, nič mi mm nespomínal, a dal mu aj nakuknúť do mikroskopu 😀

janie80
7. nov 2011

@misulka30 lebo nepocula som nanho dobre referencie... ale zase, je jediny v PO, co to robi... 😕 no, moj bol hrdina a ked doslo na lamanie chleba, tak aj slzicku som musela vypustit, ci vsetko hadze na mna...

misulka30
7. nov 2011

@janie80 my, teda moj mm to absolvoval hned na začiatku toho všetkého, takže ja som si ani ič nestihla pozisťovať, len viem, že mal stale strašne veľa ľudí.

janie80
7. nov 2011

@misulka30 my sme riesili najprv mna, lebo sa mi to zacalo zdravotne komplikovat od decembra... a teraz musim na dalsie vysetrenie cakat az do konca januara, tak nech aj on si skusi, co to je behat po lekaroch... 😀 ale nie... teraz mame cas, tak nech sa zase nezisti, ze ja uz som ok a jeho sme teda mohli tiez riesit uz skor... ale ja chodim do KE, tak uvazujem, ci to nespojim s nejakym mojim vysetrenim...

misulka30
7. nov 2011

@janie80 sa mi zdá , že v KE to robia v Gyncare, ale nie som si istá.

misulka30
7. nov 2011

@janie80 ja tento mesiac začínam s liekmi tak som zvedavá ako to dopadne.

janie80
7. nov 2011

@misulka30 v KE je vseobecne tych lekaorv nejako viac... u nas su cakacky hrozne, kedze ich je tak malo... a potom utekame do KE... som potrebovala ist na endo a v PO mi povedali, ze o 6 mesiacov a do KE som sa dostala o 6 tyzdnov...

janie80
7. nov 2011

@misulka30 fuuuha... a s akymi liekmi? 😕

misulka30
7. nov 2011

@janie80 som bola na hysteroskopii, nič nezistili, všetko mám v poriadku, tak teraz mi dal na tri mesiace clostilbegyt a ked nezaberie tak idem na laparoskopiu. Už je to cez 2 roky tak nech už niečo robim.

janie80
7. nov 2011

@misulka30 to je na podporu ovulacie... len pozor, aby neboli dvojicky... 😉 poznam take dievcata, co mali problemy, nasadili clostil a uz su dvojky na svete... 😀

misulka30
7. nov 2011

@janie80 dvojičky beriem 😀

janie80
7. nov 2011

@misulka30 ja som tiez povedala, ze po tolkom trapeni a placoch, ked chceme stihnut minimalne dve, tak dvojky su super riesenie... 😀 budem drzat palce, nech ja pre zaciatok aspon jedno... 😉

marcovka1
7. nov 2011

@janie80 ahoj aj moj manzel tiez bol pri nom ako pisala misulka30 tak tiez pozeral do mikroskopu "ze pote sa pozriet na svoje buduce deti 😀 vravel ze v pohode doky 😉

janie80
7. nov 2011

@marcovka1 no ja uz neviem... referencie su tak 50 na 50... a ako dlho sa k nemu cakalo? 😕

zvonkohra
8. nov 2011

@mirka12011 oki dohodneme a prideme obe 🙂

mirka12011
8. nov 2011

@zvonkohra snad do konca roka hihi

marcovka1
8. nov 2011

@janie80 urcite sa neobjednava hned v ten den jak prisiel tak ho vzal,ale skus si prezvonit mozno nastali zmeny sak vies jak to chodi u lekarov 🙂

marcovka1
8. nov 2011

@mirka12011 idete na kavu kocky ? pridam sa 😀 😎

bouny
8. nov 2011

ahoj holky, hledam nekoho na kocikovanie na Sekcove (Max a okolie)..prida se nekdo?mam 4mesicniho prcka a nikoho tu neznam:((

mirka12011
8. nov 2011

@marcovka1
@zvonkohra
@zanna28
no to je dobry napad rande s detickami hihi
@bouny my uz mame problem v kociku posediet tak kludne aj ty s nami na kavelo hihi

marcovka1
8. nov 2011

@mirka12011 ani u nas kocik nehrozi 😀

mirka12011
8. nov 2011

@marcovka1 ja som rada, ze 10 min posedi a to rychlochodzou idem hihi

marcovka1
8. nov 2011

@mirka12011 10min to je parada Ninka ani 5 min ja uz niekedy nevladzem 😀 ako keby mala pruzinu v dupe horor 😀 😀

mirka12011
8. nov 2011

@marcovka1 my sme dnes spali az 20min hihi tak ti poviem ze energie mala viac ako ja......

nikus5
8. nov 2011

@janie80 tak my máme s Dr.Homzom len samé dobré skúsenosti - môj mm k nemu chodil, pomohol mu, aj potom sa tešil, keď sme sa mu boli "pochváliť" s dcérkou. Len má strašne veľa pacientov, neviem, či sa objednáva alebo stačí rovno prísť, lepšie je dopredu zavolať.

janie80
8. nov 2011

@marcovka1
@nikus5 kocky, dakujem... 😉 mm tam volal a rozsireny spg nerobi... 😖 ale asi skusime zatial aspon zakladny a potom uvidime... objednavat sa netreba, staci rano prist a vyckat si...

katkarv
9. nov 2011

@janie80 aj my sme si unho vyckali,prisli sme o 7.30 a odisli o 14.30h 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre