• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
cafte..ta ja len naryxlo,bo sme mali brutal noc..zaspala som asi az o 3tej rano :cry:
Barborke vsetko naj k 1.rocku :wink:
6. jún 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi vynimocne este spi..aj ked som ju uz bola uspavat...
ale ta nik tu asi neni..tak v tom horsom pripade sa tu vecer stavim..v tom lepsom pojdem spat :grinning:
pekny den...
6. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer caje
vsetucko naj baske hlavne vel zdravia a nech robi samu radost mamke a ockovi...posielame pussinky
tak mi boli od rana do vecera v meste...minuli sme neskutocne mnozstvo prachov kupili kocik,ja pokupila nejake obleecko pre seba a dvoje topanky cosi malej na seba a stary si kupil jedno tricko :grinning: jeho problem nechcelpo sa mu nakupovat :grinning:
potom sme boli v meste na helenine oci paradad ale po 3 pesnicke tak zacalo liat ze strach....dali sme malej vyrezat z dreva jej meno je to krasne potom sfotim s dam na net...
zajtra sa tiez chystame do mesta od rana snad vyjde pocko,potom na navstevu k mame a vecer pride ku mne sestra spat a mi pojdeme so starym a kamoskou s jej priatelom o polnoci na bubnovu sou a ohnostroj a dakde posediet....
zuzli vy co robili v noci?mali ste mejdan? :grinning: :wink:
6. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte no hlavne Dakujeme :grinning:
mala si mysli ze ked ma uz 1 rok ta ze je uz velka caja dnes snou nebolo rady :angry: ale prednesok jej bude odpustene :wink: hlavne ze nech sa to uz neopakuje :sweat_smile:
6. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobcek tak ja trosku oneskorene (vcera sa mi nedalo pripojit :pensive: ) :sweat_smile: ale predsa, blahozelam Barborke k jej krasnemu 1. rocku. Nech vam len krasne dalej rastie a prinasa kopec radosti do zivota. A k tym starostiam, tak vies, male deti male starosti, velke deti, velke starosti :confused: :grinning:
Ja mam pracovny den za sebou, teraz uz len lenosim :sweat_smile:
7. jún 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooooooj jak vam super, ze tam mate tolko akcii :frowning2: my tu nic :unamused: Ako by som rada sla na niekory z tych "letnych" festivalov :pensive: :cry:
7. jún 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
face my zase rano vypadli a dosli nedvavno,vykupali malu a ide spat...o deviatej dorazi kamoska s priatelom pockame segru ma prist k malej a pareme na bubnovu sou a ohnostroj a potom dakde na disku popit nejake drinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra sa chystame tiez o mesta od 16:00 ma byt program...skoda ze dnes sme nestihli tych veteranov ale aj tak prsalo...
paaaa
7. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim o radu,kam mam ist ked sa mi mala vyhadzala?neviem z coho to je ale po tele ma akoby krupicu,moze to byt s prikrmov..mozno z brokolice?Neviem,ma to 1x a ja som momentale doma a chcem s nou ist k lekarke ale neviem kam,ku koznej alebo pediatricke? Prosim poradte a aj nejaku konkretnu ktora je fakt dobra.Lekarku tu nemame takze pojdem k nejakej na odporucanie.Velka vdaka.
8. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaji dakujeeeeeeeemeeeeeeeeeee :wink:
8. jún 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika najprv k pediatricka ona uz bude vediet co dalej :wink:
zuzlik kde si piiiiiissss co nove,neozyvas sa neviem co je s vami....bojim,bojim :wink:
8. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čawte baby boli ste dnes v meste ja som zavítala k vam do Po
9. jún 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce
zijem,dyxam...len v sobotu som cely den makala a vcera sme zas boli cely den prec :sunglasses:
9. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli takze ty uz 2 deti mas hej?toto druhe 29 rocne si adoptovala? :grinning:
my ideme do mesta...
9. jún 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zuzli mas nove fotoze?idem aj ja dajake prihodit
9. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce pridam este fotoze z dnesneho dna....nedvno sme prisli a zajtra ideme zase do mesta
9. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte fesandy
vsetko najlepsie baske k prvemu rocku :slight_smile:
neozvala som sa dlhsie lebo som tu mala na navsteve tetu a bratranca z nemecka tak som sa venovala :wink:
nitka lilianka je zlatucka, pekne foto
mrknite na toho mojho on vkuse chce stat, sak to nie je mozne v jeho veku :grinning: :grinning: :grinning:

http://picasaweb.google.sk/rado.laura.jovic/Stojime?authkey=nSXZ7Rut7zw
9. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri Dakujeme :wink:
sak brunko je uz velky chlap ta co sa cudujes :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau capri diky
pocuj nechce otvorit tu fotku a sa necuduj ja som uz pocula o tolkych detoch ktore uz v 8 mesiacoch chodili :wink:
9. jún 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capri tak ten tvoj Bruno je uz velky chlap. Najlepsia je ta slina co mu tecie z pusy :grinning:
Inak pekne foto ste nahodili Zuzla s Nitkou :wink: kocice
Drobcek ake boli oslavy? Teda uz boli? tento vikend predpokladam :sweat_smile:
9. jún 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri caf :wink:
hej uz po oslavach :slight_smile: a cuduj sa svete dopadlo to nad moje ocakavania :grinning: :grinning: :grinning: takze bolo suuuuuuuuuppppppppiiiiiiiiiisssssssssss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat kaji caf :sweat_smile:
9. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nemas foto? :wink: :wink: :wink:
9. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam stiahnute tak snad nabuduce :wink:
9. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne ale tak pofotila si aspon :wink: Pockame si kym to postahujes, mozno aj pozmensujes a potom sa pokochame :grinning: A Barborka to ako vsetko vnimala?
9. jún 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri uz mi to otvorilo...krasny chlapcek a sikovny...ej to bude betar....
kaji pisala som ti ze som pisala sms vikimu ale neodpisal,ten dostane po holej ked sa vrati :grinning:
9. jún 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved aj odomna zasran jeden. Som mu tiez pisala a neodpisal, hlavna vec, ze Robovi (jeho naj kamos, asi ho poznas nie?) pise :angry: A odkial mas na neho cislo? Ci si mu pisala na slovenske?
9. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta viki raz pisal nasmu sefovi ze se vala na plazi ta mi dal sef cislo a napisala so mu len neviem mozno mu nedosla sms
se.e na mna to je kamos sak ten si to zlizne :grinning:
9. jún 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tak pre utechu ti poviem, ze nie len na teba se.e ale dokonca aj na svoju jedinu sestru :cry: :grinning:
9. jún 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to jaka sila ne?
9. jún 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav kaji ta len cakaj snad sa dockas :grinning:
barborka sa tesila lebo tu boli deti a ona ich miluje :slight_smile:
no krsny jej kupil sadu hudobnych nastrojov/nech nam robi radost/ ta unas teraz v kuse hluk az ma hlava boly :sweat_smile: som povedala ze ked pojdeme ku nemu ta jej vsetky nastroje zoberem nech boly aj jeho :grinning:
10. jún 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok