• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
Hej mas pravdu, jej ich vezmi k nemu, nech mu trochu zahra :grinning: :grinning: :grinning: Inak su deti, ktore len take hracky chcu a stale na tie iste tlacidla stlacaju cely bozi den :confused: to musi mat clovek nervy :sweat_smile:
10. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce zeny...
nitka,capri sumne fotky ste pridali :wink:
capri kym ti maly este len stoji,bud rada..ja ti zacne lozit a potom xodit popri nabytku,za ruky..ta zosalejes :zipper_mouth: :grinning:
10. jún 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce pipinky :grinning:
kaji ta to sila a poriadna :grinning:
nedavno som si bola pre vyplatu a ideme zase do mesta takze ju pojdem pustit,ved uz len na poste som nechala tisic korun za balik oblecka pre malu.... :angry: :grinning:
10. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli chodis poobede vonku?
10. jún 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som bola..a zatial sa xystam aj dnes... :pensive:
10. jún 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caf pipinka :grinning: Jak je dnes u vas? :sunglasses:
10. jún 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horuco
zuzli kukam ze i vy boli na jojku v meste...ja videla nazivo kordiaka z panelaku a to mi uuuuuuuuuuuuuplne stacilo ale mohol prist sam a nie z frajerkou :grinning:
televizne noviny sme nevideli ani koncert desmod,ale hlavna vec ze sme sa na nich chystali ale uz sme boli unaveni bo cely den sme boli v meste a este hlava na hlave kazdy sa tam tlacil tak sme isli domof
10. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kaji keby to boli take stlacacie nastroje co vydavaju len melodiu tak to by bolo ok :slight_smile: ale to je bubon...
mimochodom unas je krasne :sunglasses:
10. jún 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala vstane ak pareme do mesta idem si kupit dajaky mobil a malej este plienky pokym su v akcii
zajtra mam na palne ist do maxu a vyprata spalnu aby sme pri stahovani nebrali nepotrebne haraburdy
10. jún 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce my nedavno prisli....zase kopa prachov ostala v meste ale aspon sa mi pomaly naplna skrina....konecne som nakupila zo svojej vyplaty daco...
zajra ideme zase do mesta este dajake veci povybavovat
kto pojde v stvrtok vonku?zuzli?
idem prihodit dalsie nove foto :wink:
10. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez neboli na tn a desmod..boli sme len dokym nezacalo prsat..potom sme uz isli domov,lebo mala bola velmi mrzuta..tak sme z domu pozerali online...
ja vo stvrtok urcite nie..budem mat navstevu...
10. jún 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj tha potom nic no....ta co svekra pridze? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
ja som si dnes kukla v archive tie televizne noviny a ty kokso kolko ludi bolo v meste,tolo naroda po kope som nevidela
10. jún 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tentoraz ne ona :zipper_mouth: :grinning:
11. jún 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cerus
dnes horucava zase,ze?doraz parem do mesta,musim utekat do dracika kupit malej taky skladaci domcek maju v akcii za 300 Sk a dnes by ho mali dostat...uz je vonku 27 stupnov to bude hic
11. jún 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi pomaly utekame
zuzli vecer ked budes mat cas ta prid na kona pokecame
paaa
11. jún 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee
prikladam nove foto tak mozte kuk...
drobcek co ty robila v meste?ked sme isli do maxu tak sme videli tvojho stareho na aute pri bille na krizovatke...
tha co nikto nic nepise?
11. jún 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nitka ja ta videla jak si isla so starym a malou smerom od Maxu domov :sunglasses: ..ozaj stary ne v robote?
11. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla a co nekricis po mne ha?
dnes bol v novej robote kuk a zajtra ide do roboty,on uz nerobi u nas v bare ale na terase v meste
11. jún 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta som nemohla kricat bo ja bola v aute :grinning:
ja znam,ze uz v novej..ale som myslela,ze uz od pondelka robi..a teraz jak to budete s malou riesit ked budes ty aj on v robote??? :confused:
11. jún 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ide iba zajtra do roboty a ja robim normalne od piatku tak jak vzdy....majitel terasy je stareho dobry kamos takze mame poriesene ze mozem tyzden robit ja a tyzden stary
ta si mala stiahnut oblak a vrestit po mne :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neznam,ze ci by si ma bola pocula :grinning:
11. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta keby si poriadne zazgrevila ta i hej :grinning: :grinning:
ta fajne popadalo a zajtra moze byt zase hic :angry:
11. jún 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli kde si kupila tie vaneskine sandalky?ja som bola kuk v tej stonozke ale som sa na päte otocila vyber 0 bodov a cena 660 Sk kus prehnane...mi musime kupit dajake bo tie co mame teraz akosi nesadla velkost :grinning:
11. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Bati..a na cenu sa radsej nepytaj :zipper_mouth:
11. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta len se pochval :grinning:
11. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1000 :pensive: ale mala som kupon,takze polovica..a mala dostala peniaze na meniny,tak sme jej kupili :wink:
11. jún 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos to je teda palka ale na kupon za polovicu je podla mna v pohode ale 1000 by som nedala a este pri tej mojej šantoške co minule obula nove botasky a do hodiny spadla minimalne 5 krat :grinning:
11. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no upiekla som kilo hranoliek ideme so starym jest za tym si dame sampanske pustime dvd a potom spac :grinning: romantika jak svina :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vtedy mali aj vypredaj...ze z 1199 na 899, alebo z 899 na 499..len na malu nemali...tak sme brali tieto..sice 20tky,ale ani to poriadne nevidno.. :sunglasses:
11. jún 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano....mi vcera zapli dvd ani ne 5 minut a som spala jak babetko...od piatku sme chodili do meta a vcera sme skoncili :grinning: ta kja nic neoddychla za cely tyzden a zajtra uz do roboty....
12. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok