Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

karolinkafe
10. jún 2008

Hej mas pravdu, jej ich vezmi k nemu, nech mu trochu zahra 😀 😀 😀 Inak su deti, ktore len take hracky chcu a stale na tie iste tlacidla stlacaju cely bozi den 😕 to musi mat clovek nervy 😅

zuzla2
10. jún 2008

cafce zeny...
nitka,capri sumne fotky ste pridali 😉
capri kym ti maly este len stoji,bud rada..ja ti zacne lozit a potom xodit popri nabytku,za ruky..ta zosalejes 🤐 😀

nitka
10. jún 2008

cafce pipinky 😀
kaji ta to sila a poriadna 😀
nedavno som si bola pre vyplatu a ideme zase do mesta takze ju pojdem pustit,ved uz len na poste som nechala tisic korun za balik oblecka pre malu.... 😠 😀

nitka
10. jún 2008

zuzli chodis poobede vonku?

zuzla2
10. jún 2008

vcera som bola..a zatial sa xystam aj dnes... 😔

karolinkafe
10. jún 2008

No caf pipinka 😀 Jak je dnes u vas? 😎

nitka
10. jún 2008

horuco
zuzli kukam ze i vy boli na jojku v meste...ja videla nazivo kordiaka z panelaku a to mi uuuuuuuuuuuuuplne stacilo ale mohol prist sam a nie z frajerkou 😀
televizne noviny sme nevideli ani koncert desmod,ale hlavna vec ze sme sa na nich chystali ale uz sme boli unaveni bo cely den sme boli v meste a este hlava na hlave kazdy sa tam tlacil tak sme isli domof

drobcek2007
10. jún 2008

no kaji keby to boli take stlacacie nastroje co vydavaju len melodiu tak to by bolo ok 🙂 ale to je bubon...
mimochodom unas je krasne 😎

nitka
10. jún 2008

mala vstane ak pareme do mesta idem si kupit dajaky mobil a malej este plienky pokym su v akcii
zajtra mam na palne ist do maxu a vyprata spalnu aby sme pri stahovani nebrali nepotrebne haraburdy

nitka
10. jún 2008

cafce my nedavno prisli....zase kopa prachov ostala v meste ale aspon sa mi pomaly naplna skrina....konecne som nakupila zo svojej vyplaty daco...
zajra ideme zase do mesta este dajake veci povybavovat
kto pojde v stvrtok vonku?zuzli?
idem prihodit dalsie nove foto 😉

zuzla2
10. jún 2008

my sme tiez neboli na tn a desmod..boli sme len dokym nezacalo prsat..potom sme uz isli domov,lebo mala bola velmi mrzuta..tak sme z domu pozerali online...
ja vo stvrtok urcite nie..budem mat navstevu...

nitka
10. jún 2008

jaaaaj tha potom nic no....ta co svekra pridze? 😀 😀 😅
ja som si dnes kukla v archive tie televizne noviny a ty kokso kolko ludi bolo v meste,tolo naroda po kope som nevidela

zuzla2
11. jún 2008

tentoraz ne ona 🤐 😀

nitka
11. jún 2008

cerus
dnes horucava zase,ze?doraz parem do mesta,musim utekat do dracika kupit malej taky skladaci domcek maju v akcii za 300 Sk a dnes by ho mali dostat...uz je vonku 27 stupnov to bude hic

nitka
11. jún 2008

tak mi pomaly utekame
zuzli vecer ked budes mat cas ta prid na kona pokecame
paaa

nitka
11. jún 2008

ahojteee
prikladam nove foto tak mozte kuk...
drobcek co ty robila v meste?ked sme isli do maxu tak sme videli tvojho stareho na aute pri bille na krizovatke...
tha co nikto nic nepise?

zuzla2
11. jún 2008

nitka ja ta videla jak si isla so starym a malou smerom od Maxu domov 😎 ..ozaj stary ne v robote?

nitka
11. jún 2008

zuzla a co nekricis po mne ha?
dnes bol v novej robote kuk a zajtra ide do roboty,on uz nerobi u nas v bare ale na terase v meste

zuzla2
11. jún 2008

ta som nemohla kricat bo ja bola v aute 😀
ja znam,ze uz v novej..ale som myslela,ze uz od pondelka robi..a teraz jak to budete s malou riesit ked budes ty aj on v robote??? 😕

nitka
11. jún 2008

on ide iba zajtra do roboty a ja robim normalne od piatku tak jak vzdy....majitel terasy je stareho dobry kamos takze mame poriesene ze mozem tyzden robit ja a tyzden stary
ta si mala stiahnut oblak a vrestit po mne 😀 😀

zuzla2
11. jún 2008

ta neznam,ze ci by si ma bola pocula 😀

nitka
11. jún 2008

ta keby si poriadne zazgrevila ta i hej 😀 😀
ta fajne popadalo a zajtra moze byt zase hic 😠

nitka
11. jún 2008

zuzli kde si kupila tie vaneskine sandalky?ja som bola kuk v tej stonozke ale som sa na päte otocila vyber 0 bodov a cena 660 Sk kus prehnane...mi musime kupit dajake bo tie co mame teraz akosi nesadla velkost 😀

zuzla2
11. jún 2008

v Bati..a na cenu sa radsej nepytaj 🤐

nitka
11. jún 2008

no ta len se pochval 😀

zuzla2
11. jún 2008

1000 😔 ale mala som kupon,takze polovica..a mala dostala peniaze na meniny,tak sme jej kupili 😉

nitka
11. jún 2008

ty kokos to je teda palka ale na kupon za polovicu je podla mna v pohode ale 1000 by som nedala a este pri tej mojej šantoške co minule obula nove botasky a do hodiny spadla minimalne 5 krat 😀

nitka
11. jún 2008

no upiekla som kilo hranoliek ideme so starym jest za tym si dame sampanske pustime dvd a potom spac 😀 romantika jak svina 😀 😀

zuzla2
11. jún 2008

ale vtedy mali aj vypredaj...ze z 1199 na 899, alebo z 899 na 499..len na malu nemali...tak sme brali tieto..sice 20tky,ale ani to poriadne nevidno.. 😎

nitka
12. jún 2008

dobre rano....mi vcera zapli dvd ani ne 5 minut a som spala jak babetko...od piatku sme chodili do meta a vcera sme skoncili 😀 ta kja nic neoddychla za cely tyzden a zajtra uz do roboty....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre