Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
6. aug 2008

no parada 🙂 tak to hned za rohom...

endrixa
no hej, cerstvejsie..moja mala este aj teraz obcas vystraja..aj dnes sme po 10 minutach z prechadzky domov utekali s takyyym krikom ze ludia na okna vychadzali 😎 a doma rehot spustila 😀
no tak prvy mesiac som si tiez uzila placu..som jej dala robit aj vyter z konecnika a nasli jej nejaku zmes bacilov v brusku...z porodnice si doniesla...super ne? Potom brala kvapky hylak a sa jej to upravilo,,aj menej plackala..inak aj ona cicka velmi rada, teraz uz sice vacsinou vydrzi tie tri hodky, ale donedavna to bolo take ako u teba...jednoducho tym musi prejst tvoj drobec..a ty s nim. A vies, moze byt aj z toho tepla nervozny...tak vela siil prajem 🙂

capricieux
autor
6. aug 2008

inak moj krpec tiez bol poriadne cislo ale neskutocne sa casom ukludnil, to neexistovalo aby nebol cely den rukach inak taky rev 😀 no uzila som si svoje
ako hovoris treba si to odzit 😉
inak endrixa ta nerozumiem ze preco nezavolas ked potrebujes s dacim pomoct abo poradit, sak dajake tote informacie mam 😀 abo uz nemas moje cislo 😠

capricieux
autor
6. aug 2008

inak ten nas podvratak uz otvara sufliky 😀 m tak mam kazdu chvilu pradlo roznesene po celom byte 😀 😀 😀 a zacina sa stavat na nozky tak ze vypuli dupu hore a rucky ma na zemi, strasna sranda 😀 😀 😀

zuzla2
6. aug 2008

danielka vitaj medzi nami 😉
endrixa ak ho boli brusko,tak mu skus davat espumisan alebo sab simplex kvapky 🙂 bohuzial viem co to je...hlavne po veceroch nenormalny rev ☹ no kazda si tym musime prejst 😔
capri ja uz poprelepovane niekde skrine..lebo to co mi mala zacala robit..najnovsie mi vyxadza na gauc a odtial rovno na stolik..tak musim byt stale v strehu 😠

danielkapo
6. aug 2008

no verim vam, ze to mate vesele...tiez sa tesim az budem za malou behat skakat vsetko dokopy:D uz ani teraz ju nemozem nechat len tak na posteli, lebo sa pretaca vrti ako dazdovka mala:D

dakujem za privitanie🙂

capricieux
autor
6. aug 2008

no chlapci uz zaspali, ja som si dala fajny kupel olejovy joooooj 😵 ako znovuzrodena 😉

capricieux
autor
6. aug 2008

kde ste? romantika v telke co? 😀 😀 😀

nitka
7. aug 2008

cafte
dani caf... 🙂
my vcera prisli s oslavy o pol jedenastej,malej sa nechcelo domov 😀
idem uz konecne trochu poupratovat lebo cely tyzden sme kdesi lietali...
zuzla ta moje dzeco take veci nerobilo,ale teraz v kuchyni stale vylezie na tolicku lebo ide hopa 😀 a cita letaky 😀

zuzla2
7. aug 2008

baby..ja uz normalne potrebujem oddyx..bo ja uz nevladzem..mam pocit,ze obcas fungujem iba na zalozny system 😖
dnes zas mi zemlu rozsypala po celom gauci...ale komplet..a potom si do toho sadla a zacala sa omrvinkami obsypovat 😠 a to musim mat upratane,bo dnes pride navsteva 😠 ale ta nasa este nic...sesternicin maly uz ma vybite 2zuby..roztal si uz peru..neviem ci mu aj daco nezasivali..no pan boh ma oxranuj,ked i nasa bude taka 😔

danielka este si to uzivaj kym ti mala lezi..teraz zistujem,ze to vlastne boli zlate casy 😀

capricieux
autor
7. aug 2008

no uvidim aky bude bruno ale ja som ovela spokojnejsia ako ked iba lezal a reval, pre mna to veru zlate casy neboli 😒
teraz si to uzivam dost 😉 aj ked sa obcas nervy pritrafia ale da sa

nitka
7. aug 2008

zuzi ta ty dabla mas doma...kde chodi na take debiliny...ale sak to robi kazde deco...moja teraz vybera pribor a roznasa po byte vsade su na kusky potrhane vreckovky hlavna vec ze upratujem ta mozem este raz...okno umyte v kuchyni riad v umyvacke pracka perie a mala sa bavi tak ze robi bordel...zuzi sak navsteva vie ze mas male tak nemozes mat vypucovany byt...pripadne sa ospravedlni za bordel ja to furt tak robim bo nam hracky este asi aj von oknom visia 😀

zuzla2
7. aug 2008

ta hracky ma nes.ru 😎 tie ani nie su porozhadzovane...sak tie ju ani poriadne nezaujimaju...ale ostatok..a to som minuly tyzden komplet byt vypucovala...tiez som poumyvala aj okna zo zadu..z predu este musim cakat,kym sa tym robotnikom uraci dozateplovat bytovku..bo sa im to vlecie jak slimakovi..radsej budu vysedavat a fajcit 😠
vcera mi zas tak zaspinila gauc,ze coskoro ho budeme moct vyhodit a kupit novy 🙄 inac je to zlate dieta..ale ked spi 😀 😀 😀

capricieux
autor
7. aug 2008

vsetky deti su najzlatsie ked spia 😀 no a co sa tyka bordelu v byte tak dakedy ma to tiez poriadne sra... ale uz to vobec neriesim, dokonca v sobotu behame po prirode 😀
fuj ale tento vikend uz musim aj ja daco porobit 😠

nitka
7. aug 2008

tak uz som radsej pustila malej dvd jej oblubene medvedik mandarinka uz ho pozera 150 krat a ani nedycha tak na chvilu nebude robit bordel 😀

capricieux
autor
7. aug 2008

inak toto je fakt super 😀 😀 😀 na to sa uz tesim, nas zatial niekedy u nasich pozera bebe tv a to je nenormalne jak "ani nedycha" 😀 😀 😀

nitka
7. aug 2008

ta nasa kukala minimax ale sme sa prestahovali ta nam nejde poriadne digi ta tam znala kukat od rana do vecera 😀

zuzla2
7. aug 2008

a moja spala presne 30minut..bo vonku cosi buxali,tak sa nato prebudila 😠 no ta uz zas bude jak cert 😖
nasa i tak najradsej z celej tv pozera na reklamy 🙂

endrixa
7. aug 2008

dakujem za rady baby...prajem pekny den...konecne spinkame ... 🙂

capricieux
autor
7. aug 2008

hej aj reklamy to je nalepeny ta TV nechapem 😀

nitka
7. aug 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3460745

kocky co na nich poviete?vhodne na svadbu?

capricieux
autor
7. aug 2008

hej nitka, mne sa pacia

inak teraz krpec vosiel do pracky 😀 😀 😀

nitka
7. aug 2008

preboha...sikovny 😀

nitka
7. aug 2008

malej ked robim mlieko ta vybere granko zo skrinky a vravi kakako ze kakauko chce pit 😀

nitka
7. aug 2008

idem pokracovat v upratovani este ladnicku a mokrovlnku vydrhnut a kupelnu

danielkapo
7. aug 2008

no teda..ja len citam..ze co ma caka:D ale to su take mile starosti..i ked teraz vam to mile zrejme nepripada 😀

ja dnes konecne fajne, s malou som si lahla poobede no a kraaasne sme pospali obe...takmer tri hodinky, samozrejme cicka v puse musela byt..keby nahodou 😀 ale davno som sa necitila taka vyspata..
pekny dnik zatial

nitka
krasne saticky

nitka
7. aug 2008

moja uz spi 3 a pol hodky normalne ju asi musim ist zobudit bo bude do rana hore

capricieux
autor
7. aug 2008

no a mna caka jedna veeeeelka kopa zehlenia 😠 pekny vecer

capricieux
autor
7. aug 2008

inak danielka ja ked si lahnem spolu s brunom tak vzdy spi min. o hodku dlhsie 😉 tiez to niekedy potrebujem, ale viacmenej som si uz zvykla na nocne vstavanie tak ze to ani nepotrebujem 😉

capricieux
autor
7. aug 2008

no to som pekne napisala 😀 😀 😀

zuzla2
7. aug 2008

no a nasa dnes bola jak cert..doobeda spala len 30m...bola by potiahla ovela dlhsie,ale zacali vrtat,tak sa zobudila 😖 a potom zaspala az pred pol 5tou a to zas 30minut...ale zato vydrzala doteraz byt hore..teraz ju tato uspava...
aj som si s nou poobede lahla,ze ci nezaspi..ta jak by ne..ja zaspavala a ona mi po hlave skakala 😠 ale zvycajne tiez vtedy potiahne dlhsi spanok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre