Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

capricieux
autor
28. aug 2008

dobre ranko
zuzi na stk az do prahy? tak a konecne predlzeny vikend 😉

zuzla2
28. aug 2008

capri...jojo...mame ho kupovane z cr 😎

capricieux
autor
28. aug 2008

hoj kocky
co planujete na predlzeny vikend? chystate sa niekam von? 😎

nitka
28. aug 2008

zuzi na euro nieco islo hore a o dost...
hej capri ja sa chystam tak akurat do roboty 😀

nitka
30. aug 2008

halo halo kde ste kto...capri tak prijemnu dovolenku a nezabudni na fotak aby bolo na co kukat v tvojom albume 😉
so mate nove?ja v robote samoska ze prazdny bar 😀

capricieux
autor
30. aug 2008

serus nitka
v mojom albume 😀 😀 😀 k tomu sa asi nikdy neprinutim aby som to robila, leniva som na to 😎
fotak bereme urcite a potom poslem asi link na nasu galerku na picasse
nove nic, boli sme dnes na vystave orieskov a bezpapierovych psikov na solivare 😀 boto to velmi mile 😉
mam tu kamaratku co zije v BA a zajtra poobede sa mame stretnut, ma polrocneho krpca tak sa tesim na neho, dlho sme sa nevideli, tot vsjo
ps: rada by som uz aj s vami dala stretko, snad ked sa vratime 😉

nitka
30. aug 2008

no mohli by sme aleuz sa akosi ochladuje...uz aj dnes fajna kosa je...doraz budeme vytahovat fusaky 😀

capricieux
autor
30. aug 2008

no tak dnes sme fakt dost vymrzli, este ze som mala deku pre maleho 😉 a strasne studeny vetrisko silny fukal
inak este bude asi aj babie leto tak spoko 😵

nitka
31. aug 2008

halohalo...zuzla neide net ci ste dakde posli bo predlzeny vikend?
capri stastnu cestu

capricieux
autor
31. aug 2008

dik nitka 😉
prajem este pekny vecer a potom cely tyzden, uzite si ho 😉

ked sa bude dat tak sa ozvem aj tak, papa

capricieux
autor
1. sep 2008

ahojte dievcence
tak ja sa hlasim uz z prahy 🙂
let bol uplne fantasticky, maly ho cely prespal a si ani nevsimol to dost tvrde pristatie 😀 aj tak sa neprebral
boli sme sa uz prejst ale nejak sa zatiahlo tak zatial oddychujeme doma
zajtra mam stretko s kamoskou starou znamou z PO tak sa tesim a este dajaky shoping bude 😎
co vy? ako doma?

nitka
1. sep 2008

ahoj...doma teplo...sedim v robote...juj az ti zavidim,ze si uzivas ale to lietadlo nezavidim vobec... 😀 ja by som do toho nesadla?a tokde vlastne byvate?u nejakych znamych?

capricieux
autor
1. sep 2008

u radovej sestry 😉 preco by si nedadla? bojis? 😀

nitka
1. sep 2008

jj bojim bo ja tote katasroficke filmy s lietadlami kukam ta potom sa bojim ze spadne lietadllo 😀

capricieux
autor
1. sep 2008

ja sa skor bojim cestovat autom, aj ked vzdy mam v lietadle cudny pocit 😅

zuzla2
2. sep 2008

ahojte...
hlasim sa ziva a zdrava 😀 nitka si uhadla,boli sme u nasix, na jarmoku a u svokrovcov...ale konecne sme doma 😀 a neviem kde skor zacat...bordel jak v tanku...nenavarene, prat sa mi bude asi do vecera 😖
capri takze ste stastne docestovali 🙂 ja tiez rada lietam,ale zaroven prezivam panicky strax,ze co ak lietadlo spadne 😔

capricieux
autor
2. sep 2008

ahoj zuzi tak vitaj spat medzi nami 😉
ostatne kocky co nezvestne? 😀 dnes sme pobehali cele centrum, sedeli sme v krcme na brehu vltavy no pohodicka bola ...... 😉
pozdravujem vas do PO

gabrielkabj
2. sep 2008

Haloooo je tu niekto?Viete o tom že ma v Po vystupovat Podhradská chcela by som ist nevie niekto kde sa daju kupit listky?

nitka
2. sep 2008

ahooj
gabi skus zistit dakde na nete...
zuzi ta ja ce mozem hledac po nete... 😀

zuzla2
3. sep 2008

gabi hej budu tu vystupovat...viac je o tom v mama a ja..aj to,ze kde to bude...
capri xodte do keltskej restiky na pivo...to je mnamkove...jak kava skoro 😀
nitka si mala vydat patranie na policii 😀 to by bolo halooo....

denisse
3. sep 2008

ahojte, ja sem sice neprispievam, lebo uz bohuzial nie som presovcanka ☹ ale niekde v inej teme som nasla toto, tak vam to sem skopirujem, mozno pomoze:

27.9.2008 Mária Podhradská a Richard Čanaky deťom, sála SOU stavebné, 16,00 hod., (info: anitasvent@hotmail.com) PREŠOV

nitka
3. sep 2008

ahojte...
upratujem bar jak tepsa lebosefova zena uz nevie co so sebou....ma svoje dni ta jej net pomoci 😀

zuzla2
4. sep 2008

ta,ze pozdravujem sefovu zenu 😀

nitka
4. sep 2008

ta ju radsej zabit prid a nepozdravuj...co noveho?ako vanes-certik malinky....ja som isla v buse dnes a nastupila mladucka maminka s miminom v kociku a sa ma pyta ci jej mozem podrzat kocik,ze si musi ist kupit listok k soferovi,lebo sa jej ho nedarilo zabrzdit tak drzim ten kocik a tam babula malinka mozno ani nie mesacna si tam lezkala a slintala juj aka bola rozkosna,brala by som take babenko,lebo toten moj cert uz velke deco,ale to horsie jak chlapcisko 😀 ona asi mala byt chlapec...

zuzla2
4. sep 2008

nekecaj..ze mala je cert..sak to oproti mojej anjel... 😉
no take male babo je fakt krasnucke..len keby to tak ryxlo nevyrastlo..a tiez je krasne,ked ho mas pri sebe tak na 2hodky 😀
no a moja mala...ta uz to neni certik,ale certisko...momentalne ju trapia zas zuby.uz nex jej vyjdu vsetky,nex ma pokoj..ale inac uz je s nou sranda..sice este nerozprava,ale uz rozumie vsetkemu co jej povieme.. 😀
momentalne dojedla broskynu..a je vsade..aj na podlahe aj na jej hlave 😠 😀

nitka
4. sep 2008

😀 😀 😀
zuzi vidno ze si nas davno nevidela...ti natocim na kameru co robi a ti ukazem...
sadne do kuchyni na stol a vebera zo sacku chlieb a je ho...este ani nerozlepi oci uz ma v ruke dvdcka a zapina dvd lebo chce pozerat rozpravky...vsetky dvd rozobrala ze ani filmy nemozme ponachadzat...upraces obyvacku a o 5 minut hracky az na lustri...a najnovsiesa zobudi dakedy okolo stvrtej lieta po chyzi lahne k staremu na gauc nech ju hladka a potom sa vrati do psalne a spi dalej... 😀 a este kopu inych veci...furt daco odo mna pyta a ja jej nerozumiem co chce a potom reve jak koza...ale aspon vie povedat nemo tak aspon viem ze chce kukat nema...a este mi pcha ruky do vystrihu a sa rehli jak keby neviem jaka zabava to bola a ked sa prezliekam ze i davam podpiru ta vykrikuje ciciky ciciky 😀

zuzla2
4. sep 2008

ta jedine tak,ze som ju dlho nevidela...nasa uz ma vsetky hracky v detskej,tak tie sa mi tu nevalaju po zemi..zato nosi moje alebo manzelove topanky, obuva si ix a tak xodi... 😀

nitka
4. sep 2008

jj presne aj toto robi...cakam kedy nohu polame 😀

gabrielkabj
5. sep 2008

Dakujem denisse aj vam ostatným. Chystá sa niekto z vas na ich koncert mne sa ich pesničky velmi pačia a hlavne našej Sarke vie ich všetky najlepšie bolo že už 3 dni chodi do škôlky a učitelka ich išla učit spievat a moja Sara sa pridala a spievala s nou tak to mi potom ju vychvalila do neba

nitka
5. sep 2008

gabi ja som v zivote od nich nepocula pesnicku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre