Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
7. apr 2008

kkatrina, aj ja adovi kupujem znackove tenisky, mam istotu, ze v tom ma tu nohu pevnu a ze mu len tak nic z topanky neodpadne 😀...

kkatrina
7. apr 2008

srdcko minulý rok som mu kúpila také adiny, že keby mu neboli malé tak ich môže ešte 5 rokov nosiť - a to boli biele a neboli ani drahé. Mamina mu kúpila za 600 sk tenisky v obuvi na priore nosil ich tak 4 mesiace a môžem ich zahodiť - a to boli ozaj kúpené v normálnom obchode 😠 😖

paska
7. apr 2008

a pozreli ste sa na tie adidy kde su vyrobene? 😀
dneska je už fakt málo vecí ktoré by neboli " čínske "

stanka7
7. apr 2008

Ahojte dávno som tu nebola čo robkáte?Janka čau.Konečne som sa sem dostala ale asi tiež len na pár minutiek krpatá je chorá.Co tu preberáte číňanov?Pasi to máš pravdu všade sa tlačia.

stanka7
7. apr 2008

Bože bebek ty bývaš za naším Jančim? až teraz som si uvedomila...Co si ma nekopla?V živote by ma nenapadlo že bývaš tak blízko.Tá malá to bola predpokladám tvoja.

kika13
7. apr 2008

aj čínske a čínske je rozdiel, ked nejaka firma si da vyrobit v cine a splna to nejake normy ako ked su to len take smrdlaky ne?

paska
7. apr 2008

jasné kika maš pravdu 😎 ale je to činske 😀 ja kupujem slovenské s tebou u tety vedla toho čínskeho 😀

paska
7. apr 2008

smrdlaky 😀 😀 😀

lenadka
8. apr 2008

b.janka a akej boli farby tie gatusky? ono totiz tie strasne farebne veci na tie treba davat pozor-cervena, bordova atd.

lenadka
8. apr 2008

ja najcastejsie kupujem veci pre malu v tescu cherokee a v byvalej bile-lebo su lacny, nedam za teplaky viac ako 150,-Sk co som svihnuta? ... za mesiac je diera v kolene 😝 .Minule si mala svetlucko ruzove novucicke teplaciky docarbala tmavozelenou fixkou a to bola 5 min. bez dozoru v obyvacke /teda bol tam svokor=bez dozoru/ a kreslila si s bratrancom.Ja som len isla nieco vziat na poschodie, vratim sa a ona zelena 😠
A v nedelu mala suknicku a take hrube frote pancusky-take len na paradu obliekane, no ak ich mala na sebe 4 raz tak prehanam, ci sa nestrieskala ked isla dnu a neroztrhla si koleno? No co uz hlavne ze krv netiekla 😉
Par veci ma maj od cinana,ale nie spodne pradlo skor vesticky, mikynu nieco co ide az na nejake oblecenie, ale najcastejsie to kupuju babky nie ja, hlavne moja mama, ale je to tak ze u nich v normalnom obchode je tovar od ťanťanov, ona to kupi a ja to potom vidim v cinaku o 100-ku lacnejsie 😖 a ked som si ja minule v Zarke kupila sverer pomerne drahy v akoze "butiqé" a potom ho vidim o 2 tyzdne visiet u cinanov na namesti v PD o stvrtku lacnejsi tak ma skoro vystrelo 😠 😝 A suknu u svagrinej v butiku na Novej Bani za 800,- a potom na bojnickej ceste co chodim tadial busom kazdy den vidim ju vo vyklade, vystupila som a isla som to kuknut ci sa mi nesniva, ci je to to iste len ina farba a bola to ona len tam stala 300 Sk!!!!! 😠 😠 😠

lenadka
8. apr 2008

kde ste? inak ja kam vojdem pani moji vsade 50% vypredaj-je to mozne? 😀

bebek
8. apr 2008

Stanka, ked ja som si nebola ista, ci si to ty, inak by som ta drgla, ale potom som si pozerala fotoalbum a aj podla deti, no reku to si bola urcite ty... Ale prisla som na to asi tak, ze som pozerala, ktore deti sa tam hraju a tvoja Lucka sa mi zdala povedoma a ked ste vysli od nich tak aj mala.Ale ty vypadas na fotke inak.Tak som sa nechcela strapnovat, ak by si to nebola ty, sused bycumel, ci mi sibe, on tijekto? Moj muz chodil s jeho zenou na zakladku, myslim. A to dieta pri mne bola moja mala.
Baby, ale tie cinske, alebo lacne obchody,niekto predsa nema na drahotiny, no nie? Na nieco su dobre...Napr. ten obchod na namesti, kdemaju aj kociky atd. tam je to priserne drahe.

lenadka
8. apr 2008

bebek, no ja veru malej na dvor neporebujem pre malu teplaky adidas, stacia lacne 😀 ale zase sandalky ma z vcielky a vlanajsie z tesca - renolino dobre drahe 😝 a od mojej mamy ma jedni cinske motylikove tie mala obute 2x lebo su len na remienky a pri jej lietani by bola nozka hned v haji 😉 aj prechodne topanocky mala z detskeho odchodu z vtacnika ale fajne spicka potiahnuta gumou-tak si ich neokopala, lebo tenisky predrala za mesiac na motorke-odrazadle 😅

stanka7
8. apr 2008

Ahojte no bebek na fotke je asi každý iný ako v skutočnosti.Ale však aspoň viem 😀 Janči je môj švagor -manželov brat.Leni a kade chodíš ked triafaš výpredaje udaj trasu 😀

lenadka
8. apr 2008

stani tu v bojniciach mali v obchodiku blizko namestia vypredaj, na zapotockoch v ideamode tricka damske za 50.-!!! som cumela, na starom sidlisku v 7dayse a v obchode vedla vypredaj 😀

lenadka
8. apr 2008

zhrnutie: kupila som si dve tricka s kratkym rukavom, malej mikynku /Bojnice/ a jedno s dlhym /ideamoda/ a malej vesticku zateplenu 🙂

stanka7
8. apr 2008

Leni videla som fotky z kuchyne pekná dúfam že si spokojná 😉

kika13
8. apr 2008

caute cinanky 😀 , ja len preto, ze vacsina veci je skodliva, tak to uz prosim nerozoberajte, ja tiez niesom prachacka 😅 , zatial 😎

stanka7
8. apr 2008

kika pohodááá 😅

kika13
8. apr 2008

podme radsej rozoberat ake su drahe plienky a umele mlieko, to ma tiez poriadne stve 😠 😠 😠

kika13
8. apr 2008

vsak uz som kludna 😀

kika13
8. apr 2008

lenadka pekna kuchynka aj ja chcééééééééééém 😉

stanka7
8. apr 2008

Ja malej kupujem už len tescové.Modro biele.V noci ju síce musím prebaľovať opicu jednu aby nebola prešťatá ale stoja 239 tuším už jej to stačí však bude mať dva roky 🙂 Začnem ju odúčať hned ako sa oteplí dúfam že sa mi to podarí 😠 Pijete umelé mliečko? my už z obchodu a nevadí jej.Ale v noci mi vypije dve fľaše vstávam pri nej teraz viac ako ked bola malinká 😀 A čajom sa mi oklamať nedá 😠

kika13
8. apr 2008

umele pije, zatial mu aj puding robim do takeho 🙂

paska
8. apr 2008

brý večer 😀 😀 😀

lenadka
9. apr 2008

stanka moja sa este od plienok na spanie neoducila 😔 😅 😝 a to jej davam na obedne spanie bavlnenu-aby citila mokre ked sa pocika, myslis ze to zabralo??? Ani nahodou, vstane dostata tak, ze niekedy je mokre aj pyzamo a raz som v tyzdni prezliekala postel lebo aj plachta bola-este ze nechavam nepremokavu podlozku.
a na kuchyni mi blbo namontovali barovy pult 😠 taraz to posunu lebo ma s toho vystiera a budem tam mat v prac. doske 2 male dierky od sroubov 😠 a este je manzo na to nastvaty pritom ja mam byt viac co, ved on to stolarovi tak kazal, kym som bola malu dat na obde spat a nakrmila som ju, pridem a doska namontovana jak u mentolkov 😝

paska brýýý, zajtra idem do Handlovej 😀 aj tam blizko ku vam, zmrzlinarov treba pokontrolovat, lebo uz sa blaznia a ten oproti lidlu ide otvarat 😉

lenadka
9. apr 2008

kika ani mi nehovor o plienkach....take velke dievca mam doma a stale ich potrebuje 😝 😠 psychologicka tvrdi, ze s nou mam ist k lekarovi, ci nema zdravotny problem, kedy si decko nepoznam tak tomu uverim, jej sa nechce vstat ked potrebuje-ma to v hlave potvora, poradila mi davat bavlnene plienky a figu, mala revala prve dni ked som jej taku davala a teraz uz nereve, len sa nespokojne vrti a pocura sa tak ci tak 😖 a mam per kazdy den 😖

paska
9. apr 2008

leni tak sa ozvi pokontrolujeme spolu 😀

kkatrina
9. apr 2008

aj ja kupujem väčšinou v tescu - ale skúste tam kúpiť spodné prádlo na 3 ročného chlapca - bez šance. Tak má nejaké parádne trenky z včielky a nejaké slipky z bily. Ale všetko biele.

inak oblečko im väčšinou kupujem v priore v antony - slovenské - kvalitné - bavlna - super cena 😀

ale majú niečo aj z včielky, aj z detského sveta - jasné že sú tam drahé veci ale niekedy sa dá natrafiť aj na dobrú cenu

kkatrina
9. apr 2008

a plienky používame len pampersky - sú síce drahé, ale vždy sa mi ich podarí kúpiť v akcii. V tevose sú stále za dobrú cenu, niekedy v tescu a niekedy mám dobré anjela čo mi ich donesie z metra 😀

no a mlieko je kapitola samá o sebe - keby ho nemám na predpis tak zbankrotujeme, ale aj tak ho už pije len ráno večer a 1x v noci. Cez deň papá tuhú stravu alebo keď varím puding alebo kašu tak do normálneho. Nič mu z neho nie je aj keď čisté na pitie by som mu asi nedala.

Leni aj tu v dedine máme 3 ročné deti ktoré na spanie nosia ešte plienku - jeho mama je dokonca zdravotná sestra a hovorila že sa pýtala lekára a problém je to až po 5. roku - pokiaľ sa pýta cez deň 😉

takže kašli na psychologičky a podobne - keby spinkala v škôlke a videla ostatné deti tak by plienku určite nechcela a pýtala by sa - takže vydrž

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre