• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
martinka,maly je uzasny fakt nadherny kusok:o) hlavne na fotke 13/16 hotovy cukricek :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bloomie vitaj co sa ozyvas az teraz??uz si mohla byt s nami na nasom obrovskom stretku :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka suuuper fotky :slight_smile:
bloomie a kde v Bojniciach byvas?
26. nov 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, my sme tie fotky stale nedostali :frowning2:
26. nov 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste mi dali zlu adresu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ,poslem to brachovi na pracovny
26. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby tak som este na chvilku tu idem snad dokoncit ten album ak sa podari,,,,
26. nov 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka maly je cely po tebe :wink: , este aj pery ma po tebe :slight_smile:
26. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim koncit, lebo ma dieta vyhadzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dobru nocku
26. nov 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som to nejak doklepala ide to tu dlho a este aj nie vsetky foto berie tak si kuknite ja sa tiez lucim a dufam ze ked sa tu v piatok objavim tak vas stihnem docitat,,,,ppapa
26. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, maly fakt pekny chlapcek a naozaj cely po tebe :grinning: :dizzy_face: ..no mozno baba bude na ocina :wink:
27. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lenadka mas pravdu, ze baby su na otca a chalani ma mamu. Aj ked u nas su obaja po tatovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
martinka IP
27. nov 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, baby kde ste? Len som prisla a uz budem musiet koncit, lebo mi maly vyskoci z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To zas bude dlhe popoludnie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,pa pa
27. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja je cely ocino, akurat "mudra" je po mne :grinning: :grinning: :grinning: a nema cikaca :grinning:
27. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jeden cas verila, ze ked ona vyrastie aj jej taky narastie :grinning: :sweat_smile:
27. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka: moja dcera s priatelovou dcerou minule " ukuli super " plan..
Danko umyval v nedelu rano riady a mal na sebe take klasike , volne bavlnené trenky, co ma na spanie... a su dost volne okolo noh...
umyva, umyva a zrazu sa mu cosi nezda,... kukne a obidve baby kvocia za nic a kukaju mu pod trenky :grinning: zospodu.... no tak to je uz fakt sila., co ich nenapadne....
tak som to potom skusala aj ja, aby sme zistili, co videli, a videla som akurat tak jeho rit... inak nastastie tma ( trnirky su tmavo bordove) a nie velmi siroky postoj to zachranil... sme mi ale sisi rodina, co ??? :grinning:
27. nov 2008 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, aj moja je po otcovi... bohuzial.. a jeho druhe dieta, syn, je viac po jeho druhej zene..
27. nov 2008 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my... samozrejme tvrde y.... my rodina :zipper_mouth:
27. nov 2008 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin no mate to riadne komplikovane.... :grinning: ako po jeho druhej zene?on bude teraz treti x zenaty?? :confused:
27. nov 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly uz tiez zistil, ze ma cikaca :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak super tema :grinning:
27. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa Karinka tiez stale ukazuje na Majkovho, uz ho chcela aj omakat :grinning: . Zasiahla som na poslednu chvilu :slight_smile:. Som si predstavila ako ho vytaha :astonished:
27. nov 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ani sa nepytajte,moj manzel je total flegmos,minule sa holy holil,mala s nim ja pridem do kupelne a ona stoji pod nim a brnka mu po vtakovi :grinning: :grinning: :grinning: a ja ze to co ju nechas?a on ze,ved nech sa pohra :grinning: :grinning: :grinning: potom raz som sa s nou kupala a hovori mi,ocino ma vacsieho pipika ako mamina :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, bubba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, ja som nevedela ze on sa znovu ozenil??? :confused: :sweat_smile: kukamn ako puk :astonished:
28. nov 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nejako ta musim odlisit od Katriny, tak preto pisem katrin...aj ked Katka mi viac sedi :wink: no ste tu dve tak co s vami? :grinning: :sweat_smile:
28. nov 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba :grinning: :grinning: :grinning: ...nas maly tiez minule kukal, ze on ma pinda, tato ma pinda, ale ja nie a moj muz, ze teraz su ado bude mysliet, ze nie som normalna :grinning:
28. nov 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba... no prva zena som bola ja... teda je otcom mojej dcery.. buchol sa do kolegyne Zuzy a ma s nou syna 2roc. a cakaju druhe teraz za 2 tyzdne.. asi Karolinku... a ten syn nie je velmi na neho, ale na jeho uz manzelku ( brali sa v maji po 6 rokoch)... takze takto..

No a ja mam teda priatela teraz, sme obaja rozvedení a ja mam uz spominanu dceru z prveho manzelstva a aj on ma dceru, tiez druhacku, ako je moja..INak aj ona sa podoba na svojho otca ( teda mojho priatela )... riadne kocurkovo, co ?? :grinning:
28. nov 2008 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute, uz ste po obede? Ja sa prave tlacim hranolkami :sweat_smile: a este bude kavicka /skoda, ze nemam slahacku/
28. nov 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj tak ja som to zle pochopila katrinka ja som myslela ze hovoris o svojom terajsom druhovi :grinning: :grinning:

danulka ja mam na dnes kapustove halusticky mnam mnam ale kedze som len nedavno jedla ranajky,tak u mna naobed klasika - kava :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba Katka je pekne kvitko :wink: :grinning:
28. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok