Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
16. sep 2007

Jesenka on mi to vôbec nevysvetlil, len sa rozčuľoval prečo som prvé rodila v Handlovej, že teraz v Bojniciach mi bude určite lepšie a takéto podobné dristy. Vedel že chodím ku Gálovi tak ma dal ležať na šestonedelie aby sa ku mne nedostal a nemohol ma pustiť domov. 😠 V kuse mi robili sono a prietoky, tak preto mi ostatní lekári vraveli že je veľký - cez 3 kg a podľa veľkosti nejakých kostí a hlavičky že je už aj plne vyvinutý. No a prietoky mám už len minimum normy - tak neviem na čo čakajú. (ja mám strach že potom budú do mňa pchať vyvolávačky)

cítim že to každú chvíľu príde a som z toho neskutočne nervozna, teraz mi akurát volal Gál, tak sa nejako s ním snáď dohodnem

lenadka
16. sep 2007

Kati drzim palceky a tiez krutim hlavou nad tymi postupmi, mohli ta nechat rovno porodit, nie slahnut injekciu a zastavit kontrakcie a potom zase budu saliet a vyvolavacky pichat-co sa staraju a nenechaju to na prirodu? Mohla si mat deticky narodene takmer,alebo aj mozno v ten isty den keby do teba furt cosi nepichaju 😖

kkatrina
16. sep 2007

Leni ďakujem, aj za tú návštevu v nemocnici, zajtra o 16:00 hod mám prísť do nemocnice, tak som zvedavá že čo bude, ale ja by som bola taká rada keby sme to nejako odrodili 😒
len ráno ešte musím ísť s Kubkom k doktorke lebo vôbec mu to neprešlo a stále má horúčku 😠

kkatrina
17. sep 2007

to je paráda ja som konečne prvá 😀

maťka aká bola rozlúčka?

idem teraz s Kubkom k tej doktorke tak som zvedavá že čo mu je ☹

kika13
17. sep 2007

Kati bolo fajn, ziva hudba, svedske stoly aj sme si potykali(neviem s akym i sa to pise 😅 ),bola som tam tri hodiny, lebo vecer sa mal prist este pozriet moj brat na Samka, bol tri mesiace na brigade v Nemecku. Bolo dobre , Dara ta pozdravuje, riaditel mal uz pol flase Johnieho Walkera stiahnutej ked som sla domov 😎 . Bolo mu to dost luto, ked mal povedat prihovor, az mi jedna slza vypadla 😔 . Ale iba jedna 😀 . Ty ako sa mas?
Paska co nove?
Jesenka kocikujete? 😨

kika13
17. sep 2007

Kati a Kubko ako? 😕

paska
17. sep 2007

ahojte
kika ani sa nepýtaj mám sopel jak hovado ledva dýcham 😖 no ale jedno pozitívum že večer príde pasko tak už hned po telefone určil liečbu 😀 večer sa vraj poriadne vypotím 😀 😀 😀 😀 😵

paska
17. sep 2007

40 ludi. 38 mysli na jedlo a 2 na sex. Co je to?
SVADBA!

40 ludi. 38 mysli na sex a 2 na jedlo. Co je to?
ZLATA SVADBA!!

40 ludi. Vsetci myslia na sex. Co je to?
FIREMNA AKCIA!!! 😀 😀 😀 😀 😀

kkatrina
17. sep 2007

paska ten bol dobrý 😀

Jakubko má brušnú chrípku, ale našťastie nevracia len stále kakáme ☹
ja som bola u toho doktora, zatiaľ je všetko OK, v piatok idem k nemu do poradne a to už budem 38 tt, tak povedal že už s tým niečo urobíme, slúži aj v piatok a v nedeľu tak snáď sa toho malého človiečika už dočkám 🙂

maťka ja som dnes stihla ešte aj banku, darinka bola zlatá, že ste ma včera aj spomínali, ten chalanisko dal výpoveď - dnes ho bola presviedčať aj regionálna aby to stiahol 😀 darinka že katka ty sa vrátiš nemá kto robiť - no nie je zlatá 😝

kika13
17. sep 2007

Kati budeme mat riaditelku Betku, Tomas bude dole. Nevratila by si sa ani keby bola Betka riaditelka a Darinka MPPAS? Co ty nato. Napisem ti nieco do IP 😉 .

kika13
17. sep 2007

paska liec sa nech mozeme ist na tu kavu 😀

jesenka
17. sep 2007

no ahojte baby,
my sme vcera uspesne zvladli krstiny, malá skúšala akustiku pri krste, revala od začiatku do konca 😅 tak to mame za sebou, uf

Dnes bolo tak kraaaaaasne !!! Lucka bola skoro celý den vonku na dvore v kočíku, len spala a spala, tak sa bojim co bude v noci, držte nám palce !!!

jesenka
17. sep 2007

kika, paska, katrinka, stale to tu spominate tak predpokladam ze ste pracovali pred materskou v banke, hadam spravne?

kika13
17. sep 2007

Jesenka my krstime 29.9., ako si prisla na to, ze v banke 😎 😎 😎 ?

kika13
17. sep 2007

jaj ozaj Katka pisala, ze tam bola 😅 😀

paska
17. sep 2007

jesenka paska nie 😉 teda aspoň nie v tej ich 😀

kika13
17. sep 2007

paska nedas sa k nam? 😉

kika13
17. sep 2007

jesenka paska zatial nie, ale tvoja susedka Stanka ano 😀 .

paska
17. sep 2007

kika už som aj rozmýšlala či by som si životopis neposlala 😉 len neviem či som vhodná adeptka 😀 😀

kika13
17. sep 2007

sak posli, alebo odnes do pobocky, staci k okienku oni to odovzdaju, stale je malo ludi, vsetci zdrhnu 😅 😎

kika13
17. sep 2007

kolko chces byt este doma, ja aspon dovtedy, kym bude mat rok a pol 😔

kkatrina
17. sep 2007

paska ak si to myslela ako fór ísť robiť do banky tak fajn, ak ako realitu tak neodporúčam 😒 ja som tam nastúpila keď mal Kubko 14 mesiacov a aj keď som bola zo začiatku frajerka tak mi to za to určite nestálo, a takú chybu už nezopakujem (tie platy až také fantastické nie sú aby si pokazila detstvo svojim deťom)

maťka máš IP 🙂

jesenka kde ste krstili? v Chrenovci?

jesenka
17. sep 2007

jaaaaaaaaaj, uz v tom mam chaos !!! pisala si, ze ste tri (myslela si stanku) a ja som si to pospajala aj s paskou (lepiacou? 😅 )..sorry

krstili sme v chrenovci, bolo to take male, prijemne, super pocasie, mila atmosfera, chapajuci fararko... 😉

jesenka
17. sep 2007

a tu banku ste spominali tusim uz aj predtym, ale nechce sa mi hladat kde

paska
17. sep 2007

kkatrin ved ja sa moc neponahlam tiež som išla od sisky do roboty ked mala 8mesiacov 😅 ale vtedy sa inak nedalo materská bola 2700 a pasko zarabal 8000 takže to bola nutnosť
a v banke som robila doteraz v PSS 😉

lenadka
18. sep 2007

jejda Katka, jeden den pomaly nerodis a na druhy behas so synom k lekarke-sak ani nemas cas rodit 😉 ...no dobre dost uz srandy, ako to vyzera, bude uz volaco? ci stale nic?

kkatrina
18. sep 2007

leni no buď z piatka do soboty alebo v nedeľu, vtedy slúži Gál, ale ešte ráno idem k nemu do poradne tak sa dohodneme. On vie že ja pri iných - viď primár, rodiť nechcem a že mám dosť veľký strach

Jakubko je už celkom v pohode, možno pôjde zajtra aj do škôlky, lebo doma sa strašne nudí a stále by len pozeral televízor. Inak fakt Leni keď som behala okolo Kubka ani som nemala čas všímať si seba. Včera mi Gál povedal že fyzicky som na tom dobre, ale aby som si to dala do poriadku ešte v hlave - tak má asi pravdu 😲

kika13
18. sep 2007

Kati poslala som ti fotky z akcie na post 😉 .
paska a ma sa ti kto o prcka postarat? 😕

kika13
18. sep 2007

cau kati, presne naraz piseme 😀 😀 , ako sa citis?

paska
18. sep 2007

ahojte 😀
kika o malu sa mi starala mama a o andrejka by sa postarala tiež len ja som si to rozmyslela a do roboty sa chystám až po skončení školy čiže až na budúci rok v septembri 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre