September 2011

lenkakusi
5. jan 2011

Ahojte, je tu uz niektora s dvomi krasnymi ciarkami na testiku??? Mne vysli // predvcerom a terminik by vychadzal na 16 sept.

zdenocka
5. jan 2011

Ahojte,
rada by som sa k Vam pridala 🙂 . Testik mi ukazal presne na Silvestra / / 😵 .

ela2710
5. jan 2011

Jej tu uz su na ceste septembrovky 2011? boze rychlo to leti, ja som otehotnela minuly rok v januari - 15.1. a rodila som v oktobri, presne si pamatam ako sme s priatelom cakali, ci budu dve ciarky 😉 len to tehotenstvo akosi rychlo uslo ... prajem vam baby, len to naj naj naj, uplen bezproblemove tehotenstvo a radost z drobcov 😉

suzieqiu
5. jan 2011

@ela2710 dakujeme 🙂

ela2710
5. jan 2011

@suzieqiu nie je zaco, a co by si chcela? vidim, ze dost po sebe budu 🙂

janica81
5. jan 2011

Jej Babule...gratulujem....my sme september 2010...tesim sa s Vami...nech sa tesite z krasnych babetiek tak ako my 🙂

suzieqiu
5. jan 2011

@ela2710 strasne skoro po sebe. prekvapilo nas to. ja by som chcela dievcatko opat, muz chlapceka. ale hlavne nech to dobre dopadne a nech je babetko zdrave. to je najdolezitejsie.

suzieqiu
5. jan 2011

@zdenocka vitaj zdenka. a kedy ti vychadza termin?

ela2710
5. jan 2011

@suzieqiu pravdaze, to je najhlavnejsie 🙂 a neboj bude, len rodit po lete nie je ktovie co, ale to uz asi vies 🙂 tie horucavy... 🙂

zdenocka
5. jan 2011

@suzieqiu, dakujem velmi pekne za privitanie 🙂 . Termin mi vychadza na 10.9. Chcem sa Vas opytat, ze ked ste si robili test, ci ste mali na nom len ducha, ci uz viditelnu a silnu druhu ciarku.

suzieqiu
5. jan 2011

@zdenocka taka slabunka ciara ale nie uplny duch. a skusala si si robit aj dalsi test?

alca85
5. jan 2011

@lucka1987 júúúúúúúúúúúúúj, strašne sa tešííííííím s tebou 😵 😵 😵 😵 a budem ti silno držať palčeky, aby čiarky len silneli a aby si to tentokrát ukončila s krásnym a zdravým bábätkom v náruči, ktoré ti bude robiť len a len radosť.

A aj ostatným len to naj a aby ste sa tu nemuseli s nikým lúčiť. 🙂

suzieqiu
6. jan 2011

dobre ranko vsetkym. ako ste spali? ja nic moc,celu noc som rozmyslala. dnes som si robila dalsi testik, takto vyzeraju moje ciarocky. vrchny je zo vcera vecera a spodny z dnes rana. ciarocka mi moc nezosilnela.. skor mi pripada trochu slabsia.

zdenocka
6. jan 2011

Dobre rano 🙂 ,
@suzieqiu, urcite Ti budu ciarocky silniet, kazdej stupa ten hormon inak, jednej rychlejsie a jednej pomalsie 🙂 .
Ja som si robila test presne na 28 DC, v den ocakavanej mrchy, a ciarka bola silna a ukazala sa hned. Robila som si len jeden test. Dnes by som si chcela kupit ten Clearblue digital, tam by sa mi mal ukazat aj tyzden tehotenstva. Som zvedava, ci ho vobec zozeniem 😅 . Budeme to mat v ramci prechadzky, behanie po lekarnach 😝 .

zdenocka
6. jan 2011

A tu je moj testik 🙂 .

suzieqiu
6. jan 2011

@zdenocka no mas ju pekne silnu.. a taky test aj existuje,ze ti ukaze tyzden? tak to sa pojdem aj po nom pozriet. ale asi az zajtra ked dnes je sviatok 🙂

zuzana_1
6. jan 2011

@lucka1987 lucka supeeeer 🙂 budem moooc drzat palce !

zuzana_1
6. jan 2011

ahojte 🙂 pridavam sa k vam...mne to podla netu vychadza na 7.9. 🙂 ,len,aby to dobredopadlo,lebo v septembri som mala missed abort :( taksnad to teraz dotiahneme do uspesneho konca...je tu niekto z Ba ? 🙂

zdenocka
6. jan 2011

Ja som si tiez uvedomila, ze dnes je sviatok, tak pojdem asi zajtra 🙂 . Videla som ho v reklame a potom aj na nete, tak som zvedava 😅 .
@zuzana_1, drzim palceky nam vsetkym, co sme tu, ze to dotiahneme do uspesneho konca 🙂 .

zuzana_1
6. jan 2011

davali ste si uz niektora odoberat krv na hcg ?

suzieqiu
6. jan 2011

@zuzana_1 Ahoj vitaj medzi nami. pekne sa tu rozrastame a dufam,ze budeme mat super tehulkovanie,lahky porod a hlavne zdrave babetka. 🙂 ja som este nebola u lekara a planujem ist na konci januara,zaciatkom februara.uz ked bude srdiecko.

lucka1987
6. jan 2011

dobre ranko tehulky posiem testik nakonzultaciu bol robeny 29 DC a 30 DC a citlivost len 25 tak neviem... v tomto dni cyklu som mavala ciarku silnejsiu pri pozitivnom....

ovecka84
6. jan 2011

ahojte, tak aj ja sa ku vam pridam 🙂
prvy testik sme robili 3-Jan, ciarka bola slabucka, druhy sme spravili dnes a je silnejsia, takze zrejme tehulkujeme 😀
termin vychadza predbezne na 13-Sep 2011

drzim vsetkym v tejto temicke palce nech vsetko ide tak ako ma a my i deticky sme zdrave!

zuzana_1
6. jan 2011

@lucka1987 lucka, je tam pekny duch,pockaj este par dni a bude to silniet! drzim prsty ! 🙂

moncicip
6. jan 2011

Ahojte 😉 Tak ak mozem tiez sa pridavam ... termin mame 5.9.2011.

suzieqiu
6. jan 2011

@ovecka84 ahoj vitaj medzi nami a gratulujem! uz si sa objednala u dokt?

samasa
6. jan 2011

Kočky veeeelmi vám držííím palčeky 🙂 aby ste si tehulkovanie užili bez sebamenších problémov ,v septembri bleskovo a bezbolestne porodili a buduci rok v januári s miminkami v náruči blahoželali septembrovkam 2012 🙂 Ja toho mojho septembrového práve kolíšem v kočíku a on kukadlami dáva na javo : Mami máš smolu- teraz ti spat nebudem 🙂 ešte raz : držím palčeky aj na nohách 🙂

mywiel
6. jan 2011

Ahojte, prisla som vas len pozdravit a zaspominat si na tehu 😵 ten cas tak rychlo leti 🙂 prajem vam krasne, bezproblémové tehu a vela radosti v septembri 😵

lenkakusi
autor
6. jan 2011

@lucka1987 pockaj este par dni... palicka bude urcite silniet

vitam vsetky nove tehulky
ja sa chystam k dokimu az o 2 tyzdne, samozrejme ak nebude najaky problem...
vidim, ze uz skumate tabulky na vypocet pohlavia, mne to pri prvom nevyslo 😀 ... ale teraz vychadza chlapec, tak hadam bude to dievcatko 😵

lucka1987
6. jan 2011

@lenkakusi no ved to dufam, ze to bude tak ako ma byt... lebo teda vytrasena som z toho riadne. a bojim sa este viac kedze sa podarilo len mesiac po potrate

alca85
6. jan 2011

@lucka1987 ja som mala na 31DC tiež len takú slabučkú čiarku 😉 ...určite si tehu
(sorry, že vám sem leziem 😝 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre