Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
9. okt 2007

no konecne!JUPI!!!!

smartik11
autor
9. okt 2007

tak ako NINKA este je hore?u nas DENISKA uz spi ale DIDA ta este spekuluje moc sa jej nechce spat vykrikuje ze chce citat,snad uz zaspinka! 🙂

sisa29
9. okt 2007

nasa ninka mi tu chodi po stole pred pocitacom tak je dost zlozite pisat.ta tiez vymisla.uz som ju 3 krat ulozila a zakazdim vyliezla s postele

luciask
9. okt 2007

No to poznam mne to obe robievaju, ze este zabudli to a ono. Ale ked uz to trva pol hodinku tak sa zacnem vyhrazat ze dostanu po zadku a ked dostanu raz uz im to staci a su v posteli i ked sa rozpravaju. To mi az tak nevadi.

luciask
9. okt 2007

prepacte som vam na zlu stranku napisala mi sme augustove.

sisa29
9. okt 2007

vsak to nevadi

smartik11
autor
9. okt 2007

to je v pohode
hlavne ze si napisala

smartik11
autor
9. okt 2007

baby nastastie este maju postielky tak este nevylezu mame to dane dole az na doraz zatial sa ani nepokusali vyliezt.mozno ked budu mat aj oni normalne postele potom budu tiez vystrajat. 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
9. okt 2007

No hura uz aj DIDA zaspala idem nieco este dosit dnes som urobila jednu vesticku pre baby druha uz je hotova.
SISA ked na to dnes nevislo mozno zajtra.DOBRU NOC A PEKNE SNICKY! 🙂 🙂 🙂

sisa29
10. okt 2007

ahojte dievcatka.tak ako?my sme mali super noc.len raz sme boli hore.ninka je do ruzova vyspinkana tak dufam ze sa bude podla toho aj dnes chovat.
SMARTIK idem teraz prec na dva dni tak sa potom ozvem.zatial sa majte pekne 😀

smartik11
autor
10. okt 2007

🙂 ahoj sisa!Tak pekny zvisok dna a potom sa ozvite! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
16. okt 2007

ahoj smartik.uz sme tu.troska sa to pretiahlo ale uz mame konecne klud.co mate nove?my sme boli dneska prvy krat bez plienocky cely den.viem ze je to neskoro ale ja som nechcela ninku do toho nutit.cakala som kym nato dozrie a asi uz je cas tak sa tesime.urcite uz spinkate tak ked budete mat zajtra cas tak sa ozvite

smartik11
autor
17. okt 2007

ahoj sisa!Vitajte doma tak gratulujeme ze uz ste bez plienok,my mame akurat ked ideme spinkat poobede a v noci,obcas ked su hore tak sa ai vypitaju ale ked tvrdo spinkaju tak vsetko ide do plinok,inac cez den su bez a nemaju problem s tym hocikde vonku sa vycikaju atkze to som rada este aby sa naucili byt aj v noci bez a bude super.Ako ste sa mali na vilete?
Vcera vecer som tu ani nebola vobec ,mozno dnes vecer by sme sa mohli dohodnut na vecer.Mozno sa budeme stahovat takze mam take zmiesane pocity,aj sa tesim do vecieho bytu ale zas tu mam kamaratky aj deti si tu uz zvikli atam kam ideme nikoho nepoznam ☹ snad bude vsetko ok.Ozaj ty si z ktorej casti Bratislavy?
My sme teraz v Slovnafte!pekny den!PA!vecer!

sisa29
17. okt 2007

ahoj smartik.ja som z vrakune takze to mame celkom blizko.mohli by sme sa niekedy dohodnut a stretnut sa deti by sa aspon vyjasili.to je super ze sa stahujete do vecsieho ale chapem aj tvoje obavy.ja som tiez sa stahovala ked mala ninocka 4 mesiace ale dobre bolo to ze sme sa prestahovali sem a tu som ja vyrastala a chodila do skoli takze som tu poznala ludi.a kam sa idete stahovat?daleko?

smartik11
autor
17. okt 2007

Ahoj!Vyzera to tak ze na Torysku,Dolne Hony a ty kde byvas?
mozno budeme susedky 😀 😀 😀

sisa29
17. okt 2007

jej tak to je celkom blyzko.ja byvam vo vrakuni na pesej zone ak ti to nieco hovori.to bude super.mozme chodit spolu von.tak to sa nesmierne tesim 😀 😀 😀

smartik11
autor
17. okt 2007

hej poznam to tam aj syn mi tam hodi do skoli na Zeleznicnu.

sisa29
17. okt 2007

no super.uz sa tesim.kedy sa mate stahovat?inac ten konik je niaky pribrzdeny.pred 5 minutami som kukala a nebola tu este od teba odpoved a teraz citam ze si odpisovala o 20tej.a vcera mi nesiel ani otvorit 😀

smartik11
autor
17. okt 2007

nuz aj ja mavam obcas problem s tym,asi ked je vela ludi tak to trva dlksie!Pravdepodobne niekedy v novembry ale presni datum este neviem.Vsak potom sa ozvem!Idem uz spat lebo uz ma chyta unava.DOBRU NOC! 🙂 🙂 🙂

sisa29
18. okt 2007

ahoj smartik.ako sa mate?co baby?my sme v pohode dneska bola ninka kludna jak american.az som sama prekvapena.teraz sa pekne hraje s plastelinou,nasa nova zabavka.dufam ze aj tak kludne zaspi 😀 😀 😀

smartik11
autor
18. okt 2007

ahoj sisa!Ja som prave ulozila baby spinkat.trohu protestovali ale uz spinkaju,dnes me ani vonku neboli toto pocasie je desne ☹ 😠 Aj ja som uz rozmislala nad plastelinou ale som si myslela ze su este male na to.To mas tu draksiu?lebo ze vraj ta je lepsia da sa vybrat aj z koberca.Ako sa ma svagrinka?nejak sa tu neukazuje,je niekde mimo?

sisa29
18. okt 2007

neviem co je so svagrinou dlho som u nej nebola.kupili sme v tescu taku v kelinku predavaju to po jednej farbe nieje ani draha a nelepi sa do koberca.a hlavne voni takze to som jej dovolila.

smartik11
autor
19. okt 2007

🙂 no super tak budem musiet aj ja kupit ked sa dostanem do tesca!Pozdravujeme Niku!Moje baby pred pol hodinou zaspali tak idem rychlo poupratovat aby mohli zas robit bordel ked sa zobudia! 😀 😀 😀

sisa29
20. okt 2007

ahoj.ked sa prestahujete tak tesco budes mat za rohom.teraz otvorili na dudvazskej.dneska som sa sem vobec nedostala boli sme v lese a vecer na pohotovosti.manzela chitil zub tak mu ho vytrhli.strasne stale ho to boli.takze teraz mam doma dve deti.jedno velke a jedno male.ozvem sa .pa pozdravuj doma 😀

smartik11
autor
21. okt 2007

ahoj sisa!Nuz mas to doma pestre ved tie velke deti su horsie jak tie male 😀 😀 😀 ma stym vlastne skusenosti 😠 Prajem aj tebe pekny hlavne kludni zvisok nedele!PA!

sisa29
24. okt 2007

ahoj smartik.dlhsie som tu nebola.mam zdravotne problemi tak ani nemam naladu na nic.a v poslednom case je ninka strasne ziva.ja uz niekedy normalne nevladzem. ☹

smartik11
autor
24. okt 2007

ahoj sisa!To je mi luto co sa deje?Zdravicko neposluha!?Ved aj baby su z tohto pocasia uplne vedla az moc energie maju,dufam ze sa to uz slepsi aby sme mohli ist aj von!Tak sa dajte do poriadku cim skor!Drzim vam palce!

sisa29
25. okt 2007

ahoj smartik.mam problemi zo zaludkom drzala som krava blbu dietu a tu to mam.mam aj chyteny pankreas tak to ma trosku znepokojuje.v pondelok idem este aj na testy na stitnu zlazu takze mam toho dost.a ta ninka je ako utrhnuta z retaze.este ze teraz manzel nechodi moc do roboty lebo by ma asi slaktrafil.a to pocasie je hrozne.nic sa neda robit ☹

smartik11
autor
25. okt 2007

🙂 ajoj sisa!tak to je na figu ked su zdravotne problemi!baby mi v poslednej dobe strasne zle zaspavaju a rano su skoro hore tak tiezje to nic moc!a ako hovoris to bohovske pocasie este k tomu pridava!Je to des uz nech je vsetko ok!Tak drzim ti palce nech sa cim skor das do kopi!Pozdravujeme NIKU!

sisa29
25. okt 2007

dakujem aj ty pozdrav deturence.ninka je este hore a nechysta sa spat tak ma uz slaktrafa.idem ju skusit dat spat.ahoj.jej ozaj prvy krat sme sa trafili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre