Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
20. jún 2008

ahojte.

no tu sme. zajtra ideme na zahradnu party tak sa tesime. sisa ked pojdete nabuduce na kupko tak dajte vediet. aj my by sme isli 😀 😀 😀

smartik11
autor
20. jún 2008

ahojte baby!! tak mam dost narocny tyzden iba na chvilu sem dobehnem co siu rychle precitam vase prispevky🙂)

digysa--je do dost stresujuce mi zas mame taky problem ze ked idu poobede spinkat sa im este stale podari pocikat a tiez sa boji toho ze ked budu hodit do skolky a sa im to stane ze budu musiet byt dalsie 3 mesiace doma ☹

Sisa tak dobre sa bavte🙂)

a capy tak isto prijemnu zabavu🙂)
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
21. jún 2008

ahoj babizne.tak ako?to mame zas krasne pocasie.my sme dneska vstavali o pol siedmej fuj nejsom nato zvyknuta to je normalna vrazda premna. ako budete vykendovat???

sisa29
21. jún 2008

capynka ty kde si????vies co???nieco by som od teba chcela!!!skusam take fotky ako si ty dala do albumcekov chlapcov ale som s toho jelen.kedy budes doma????

sisa29
22. jún 2008

a zase nikto nikde. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisa29
22. jún 2008

ahojte ako ste vykendovali?my super mali sme program na obidva dni.vcera sme boli na vrakunskom pikniku bolo perfis a dneska u znamich a na kupku.

capy
22. jún 2008

ahoj sisa aj my sme mali super vikend. vcera sme boli na party a dnes u krsnej a u susedovcov na navsteve. kedy sa konecne uvidime? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
23. jún 2008

jeeeej aspon niekto sa ozyva ahoj capynka.no mohli by sme len teraz mam nervy zas som 2 tyzdne nedostala v piatok idem k lekarovi tak ked bude vsetko ok tak potom cezt vykend by sme mohli.lubko robi aj v sobotu aj v nedelu tak sa budem nudit.drz palce k lekarovi

capy
23. jún 2008

drzime palceky,nech je vsetko v poriadku 😉 aj mato robi cez vikend tak by sme mohli niekam vypadnut

sisa29
23. jún 2008

a kam?

capy
23. jún 2008

uvidime podla pocka. ale ak bude takto tak urcitte k vode

sisa29
24. jún 2008

ahojte.tak ako?ja nic moc este stale som nedostala uz som fakt dost na nervy s toho ale co uz do piatku musim vydrzat.dufam ze bude vsetko v poriadku

smartik11
autor
24. jún 2008

ahoj SISA! Co sa deje ??? kam ides k doktorovy?? Mas nejaky problem?? dufam ze nic vazne 😒

Dnes som bola s babami vonku ale zrovna zacalo prsat tak sme isli na zmrzku a odtial do tesca🙂) inac by sme atm zmokli🙂)

Pozdravujeme a prajeme dobru noc!!

capy
24. jún 2008

ahojte my sme dnes boli v raci u nasich a za tatinom v robotke. mame sa super a dokonca aj to teplo zvladame celkom v pohode. zajtra ideme k dokine s tominom ideme do poradne a na ockovanie tak uvidime aky sme veliky a kolko vazime. len dufam ze to ockovanie bude zvladat v pohode lebo ho budu ockovat hned dva krat. 😖 potom dame vediet ako to dopadlo.

papa a dobru noc vam prajeme

smartik11
autor
25. jún 2008

Capy tak drzime palce!!
posielame pusinku🙂) 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
25. jún 2008

ahojte babizne

Capy tak napis potom rozmery sme zvedave!!! 🙂 🙂 🙂

Smartik idem ku gynekologovi opet som uz 2 tyzdne nedostala menzes tak neviem.tehotna by som nemala byt tak asi iba niaka porucha ale ja mam strach z doktora.neznasam gynekologa ako lekara

smartik11
autor
25. jún 2008

jaj no tak teda!! drzim palce ja tiez som taka ze ked nemusim tak radcej nejdem🙂) neboji mozno dostanes dobru spravu🙂))

sisa29
25. jún 2008

pre nas by bola dobra sprava ze mi nic nieje a hlavne ze to nieje 9 mesacny bacilcek

smartik11
autor
25. jún 2008

a ked ano?? tak dufam ze si to nechas?? pozri je to len o to aby bolo vsetko v poriadku..
neboji drzim palce!! a dva tyzdne nie je uplna katastrofa.... mozno si bol moc v strese a to je pricina meskania..

capy
25. jún 2008

ahojte tak uz sme zaockovany aj proti pneumokokom aj hexa. pichli nas do obydvoch noziciek.boli sme o jedenastej a od vtedy stale spime. vazime 5640g a meriame 64cm. teta dokina nas pochvalila aky sme sikovny ze sa uz prevraciame a ze pekne cvicime.

sisa29
25. jún 2008

jej tak to je super.hotovy chlap

capy
26. jún 2008

to uz veru nieje babo. 😀 hlavne ze je zdravy. klop klop a ani ziadny reakcia na ockovanie len vecer mar trosku zvysenu teplotu dala som mu panadol syrup a o chvilko bolo vsetko ok.

dnes ideme na zlate sa kupat tak uvidime ako bude. 😀 😀 😀

sisa29
26. jún 2008

tak prajeme pekny den.my ideme na tehelko.ja na jazera s ninkou nemozem.

sisa29
26. jún 2008

ahoj baby.a zas ta burka.

capy
26. jún 2008

my sme boli na zlatych a bolo perfektne. vikinovi sa najviac pacilo na tobogane.

aspon sa bude po burke lepsie spat. 😀 😀 😀

sisa29
27. jún 2008

ahoj baby tak aj ja budem 2 nasobna mamicka.len neviem ci sa radovat alebo plakat

capy
27. jún 2008

sisa tak vitaj medzi nami 🙂

smartik11
autor
27. jún 2008

ahoj sisa!!! SUPER!!!! TAK GRATULUJEME 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐

TESIM SA S TEBOU🙂)))

A NEBUDU DVE????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

TES SA VED nejak to zvladnete ked som to zvladla ja🙂))

Tie iste pocity som mala aj ja neboji a to som este nevedeal ze budu dve..

drzim palce a tesim sa fakt🙂))

sisa29
27. jún 2008

dakujem vsak niako bude.zvladli to ine zvladneme to aj my.v utorok idem k lekarovi tak uvidim co mi povie ale testy mi vysli obidva pozitivne

smartik11
autor
27. jún 2008

Ked som zbadala zmenu fotky uz som tusila ze bude "babo"
Vsetko je aby ste boli obaja v poriadku a nestresuj zbytocne🙂) ber toa ko dar🙂)
Aspon bude Ninuska mat surodenca nebude sama🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre