Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
7. júl 2008

dobre sa vyspinkaj a kludnu noc ti prajeme🙂))
capy budem len rada ked sa stretneme vsetky🙂)

capy
7. júl 2008

ok budem sa tesit

sisa29
8. júl 2008

ahojte tak uz som doma.zobrali mi akurat krv zevraj na poradnu mam este cas zaujimave je ze uz 2 tyzdne som v 8 tyzdni.ja tomu niak nechapem.povedala mi sestricka ze mam dojst az za 2 tyzdne.kazdy mi hovori inac clovek sa v tom uz nevie ani vysomarit

smartik11
autor
8. júl 2008

ahoj sisa! poznam to moc dobre🙂) bohuzial je to tak ja tiez som bola na tom rovnako nikto nevedel presne v ktorom tyzdni som:((( kazdy povedal iny termin a to som presla cez 5 tich doktorou:((

sisa29
8. júl 2008

no super to je parada.podla mna by mal byt jednoznacny podla velkosti plodu.no vsak dufam ze ked tam pojdem za 2 tyzdne ze nebudem opet v 8 tyzdni 😠

smartik11
autor
8. júl 2008

sisa ja som tiez mala z toho nervy🙂) a pytala si sa na nejake tabletky kvoli vracaniu?? co ti odporucali??

sisa29
8. júl 2008

zevraj to je normalne mam vydrzat

smartik11
autor
8. júl 2008

to ti povedala sestricka alebo doktorka??

smartik11
autor
8. júl 2008

to je teda pristup!! nechnevaj sa to akoze teraz budes vracat vkuse a potom z coho bude babo priberat???
aspon ti chuti jest?
vies keby ti ani nechutilo tak to by nebolo dobre ani pre teba ani pre mimino

sisa29
8. júl 2008

praveze mi nechuti povedal mi doktor ze musim jest aj na silu lebo babo nema s coho rast.a ze uvidime ako mi bude ze by mi dal niake lieky ale az o 2 tyzdne mam vraj vyskusat piskoty a pukance

smartik11
autor
8. júl 2008

nuz tak bude z teba piskotova kralovna;)))

sisa29
8. júl 2008

no to ano.akurat sme dosli z vonka.idem este malu okupat a mam pokoj uz potom.tak sa tesim na postel v poslednom case

capy a ty si na dovolenke???

capyy
9. júl 2008

ahojte. niesom na dovolenke 😀

bola som u nasich. bola som si vyberat este neake darceky.

sisa a je ten doki v poriadku?

sisa29
9. júl 2008

zevraj ano.ake darceky si si bola vyberat?

sisa29
9. júl 2008

no kde ste dneska vsetky?

smartik11
autor
9. júl 2008

ahoj sisa! ja som teraz nedavno prisla domou bola som V POLUSE trohu sme pobehali s bratom po obchodoch🙂)) nieco si aj kupil🙂) a ty ako dnes?

sisa29
9. júl 2008

stale rovnako.ale uz si asi zvykam.my sme mali dneska navstevu bola ninkina krsna dosli jej gratulovat lebo v sobotu ma meniny a oni idu zajtra uz na dovolenku.bolo fajn len som velmi unavena.a kupili sme dnes ninke bicykel tak sme s nou este lietali po vonku.tak sa strasne tesila.ok tak dobru nocku

capyy
9. júl 2008

sisa v sobotu som mala narodky tak som si bola nieco vyberat pretoze som dostala vacsinou koruny. vybrala som si obrazy, sosky,mikinu, svietniky a take blbostinky do obyvacky.

sisa ved vies ze my sme cele dni vonku 😀 😀 😀

sisa29
10. júl 2008

jeeeeeeeeej capynka vsetko naj naj naj hlavne vela zdravicka ,lasky a rodinnej pohody nech ta chlapy posluchaju.

smartik11
autor
10. júl 2008

Capy!! tak Vsetko len to najlepsie do zivota vela stastia,lasky a porozumenia🙂))
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
10. júl 2008

dneska mi je celkom dobre huraaaaaaaaaaaaaaaaa

smartik11
autor
10. júl 2008

tak faj mozno uz je to na ustupe!! do by bolo super! Aj s Ninkou ti bolo tak zle??

capy
11. júl 2008

ahojte dakujem velmi pekne.

sisa29
11. júl 2008

ahojte tak uz som zas na umretie.ranajsia nevolnost je uz v zachode.aj pri ninke mi bolo zle ale nie takto.a to vzdy do tej 9 rana preslo.teraz to mam najhorsie v noci.ach.kolko musime vytrpiet 😉

capyy
11. júl 2008

ahoj sisa uz som si myslela ze ti to preslo. a to si teraz s ninkou sama co?

smartik11
autor
11. júl 2008

Teda pri prvej navsteve poradne povedz nech ti nieco da n atu nevonost🙂)

sisa29
11. júl 2008

jej ste tu obidve parada

capy ano som sama s ninkou

smartik pytala som sa povedal mi nech jem pukance

capyy
11. júl 2008

to akoze pukance liecia? 😀 😀 😀

ja sa akurat chystam kamoske do dubravky a uz teraz sa mi nechce

smartik11
autor
11. júl 2008

prosim ta ako sa vola ten doktor ?? aj s Ninkou si bola u necho??

sisa29
11. júl 2008

je to znami nechce mi davat ziadne lieky ze az v krajnej nudzi.on je za prirodne lieciva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre