Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
14. feb 2009

sisa odfot ho 😉

capy
15. feb 2009

sisa ako sa citis?

sisa29
15. feb 2009

ahoj.dneska uplne super upratala som si kuchynu linku skrinu a tak zajtra idem umyvat okna a vydenzifikovat byt.

smartik11
autor
16. feb 2009

ahoj Sisa! neblazni 😉 😉 to mas tolko energie pred porodom?? no super tak to je fajn🙂)

sisa29
16. feb 2009

ahojki.tak okna uz mam aj kuchynu komplet tam sa doteraz fajcilo ale od rana som to manzelovi zakazala vsak mame balkon 😀 😀 😀 nebol moc nadseny ale nema na vyber

smartik11
autor
16. feb 2009

spravny postup🙂) aj u nas sa fajci len na balkone aj ked obcas muz ked je navsteva sa snazi zabojovat aby fajcil v obivacke,vsetky veci potom smrdia ako z putike 😒 😠

sisa29
16. feb 2009

hotovoooooo mam vsetko moze dojst aj prezident na navstevu.

capy
16. feb 2009

sisa ked mas tolko energie mozes prist aj k nam 😀 😀 😀

digysa
17. feb 2009

caute baby.....

sisa29 tu cisti vsetko zvnutra a ja zase zvnonku. Na druhu nedelu (1.marca) oslavujeme Gabikine prve narodky....Nechce sa mi verit, ze uz to bude rok...
Capy, je to mozne? Ved vcera sme rodili 😎
Tak sme si vydlazdili velku cast v zahrade, aby sa ti nasi dvaja mali kde byciklovat a kupat a hrat...lebo nejako nam nerastie trava za domom, mame tam velky dub a vsetky tie trapne dubaky, ked padaju tak nam zabijaju vsetko zelene.
Nakupila som kvetov, my robime velke upravy dvoru...chceme to stihnut pred oslavou. Preto sem ani nechodim, mam svalovicu ako hovado....
Uz dobre 2 tyzdne som len na kolenach, vytrhavam zelinu, zbieram listy, sadim kvety...ako na panskom 😝 😝 😝

Capy vy kedy oslavujte?

sisa29: ja som myslela, ze cakate prezidentku
🙂

smartik: a co to nepoznas? ked sa blizi porod, tak zeny maju nutkanie na velke upratovanie, alebo prerabanie/organizovanie nabytku a podobnych veci...myslim, ze uz sise sa to uz blizi...

Ozaj baby tipnime si, ked sa sise narodi Nelka.
Ja tipujem 18.februara.

sisa29
17. feb 2009

ahoj digysa no teda taketo pripravy.vsak teraz si rodila.mna od vcera vsetko boli a stale nic.zajtra idem na poradnu tak som zvedava.keby som sa nehlasila tak ma tam nechal.ja budem volat capynke a ona da vediet

capy isla by som ale uz nevladzem.

smartik no dohoda bola ze tu fajcit nebude a co myslis ako to dopadlo ked dosiel z roboty???zavral dvere na kuchyni a zapalil si skoro ma porazilo.samozrejme sme sa hned pohadali. 😠 😠 😠

smartik11
autor
17. feb 2009

klasika sisa! to sa dalo cakat🙂))

digysa ano mas pravdu je to tak zeny tesne pred porodom radi uparatuju a premiesnuju ako keby vtom obdoby sa vsetko potrebuje zmenit 😀 😀 😀 😉 😉 😉

Ja tipujem 20.februara:))

capy teraz si na rade ty🙂) kedy tipujes porod???

pekny den baby🙂) ja som doma s babami v skolke nachytali nejaku vyrozu zapal ociek a podobneuz som na nervy z tich horob 😠 😠 😠 😠

sisa29
17. feb 2009

smartik no pekne.ninka je vdaka bohu zdrava a je v skolke

sisa29
17. feb 2009

capy a ty kde si dneska???

capy
17. feb 2009

ahojte uz som tu.

digysa ani nehovor akurat sme to dnes s mangelom rozoberali. ze vcera som bola este tehotna a zachvilku ma tomino rok 😅 ako to strasne leti

my budeme asi oslavovat presne na tomiho narodeniny. cize 21.marca. vychadza to na sobotu 😉 a spojime to asi aj s vikiho narodeninami 😀 😀 😀

ja typujem 21 😉

sisa my sme dnes boli v hyperke a potom pre vikina a u susedov na pokeci 😀 😀 😀 prisli sme o pol desiatej.kkla som panelak,ozehlila matovi kosele a konecne sedim 😅

aj my sme nastastie zdravi a vikino chodi do skolky

sisa29
18. feb 2009

ahojki mam dnes poradnu tak uvidime.ked tu nebudem poobede tak som tam

smartik11
autor
18. feb 2009

ahoj sisa! tak sa drz🙂) budeme na teba(vas) mysliet🙂)

sisa29
18. feb 2009

no tak uz som doam vsetko v poho som otvorena na 1,5cm ze sa to rozbieha lekar vravel ze tento tyzden by to uz malo byt.ze treba len cakat.

capy
18. feb 2009

sisa a co ine ti ostava 😒 ale hlavne ze sa to pohlo.

my sme sa prave vratili z ockovania hexa a prevenar. tak som zvedava ake budu reakcie.teraz zaspinkal. mame 77cm a 7900g

smartik11
autor
18. feb 2009

nu super! takze toho 20 uz by mala byt Nelinka na svete 😵 😵 😵
mne ked povedala doktorka ze som na 2 cm otvorena som si myslela ze sranduje 😉 a pokial som dosla z Pod.Biskupic na Antolsku uz som bola na 6cm a do dvoch hodin baby boli uz na svete 😵 😵 😵

Ale ako tak citam tak Nelinka sa moc neponahla u maminy je lepsie🙂)

sisa29
18. feb 2009

smartik to vazne?a to si isla pesi alebo busom?aby som vedela ci sa mam ist prejst peso na kramare 😀 😀 😀

smartik11
autor
18. feb 2009

AUTOM🙂) 😀 😀 😀 😀

capy
18. feb 2009

to je dobre ze pesi 😀 😀 😀

sisa29
18. feb 2009

no mozno keby som to presla pesi tak by to uz aj bolo.mam dole taky divny pocit tak uvidim co zajtra

capy
18. feb 2009

sisa mobil mam stale pusteny 😀 😀 😀

sisa29
18. feb 2009

ok volam aj o 3 rano.hihihi ale nie poslem sms-ku aby som vas nezobudila.

capy
18. feb 2009

ok. budem sa na nu tesit 😉

capy
19. feb 2009

tak sisa je od polnoci v porodke. odtiekla jej voda a bola otvorena na sest cm. ked budem vediet nieco nove napisem. ale asi sme sa ani jedna netrafili do terminu 😉

capy
19. feb 2009

sprava od sisi: ahoj uz som tu volam sa Nela-Valeria. narodila som sa 19.2 o 3:19 s mierami 4200g a 55 cm. tesime sa na vas

sisa gratulujeme a nech ste zdrave a rychlo domka pri ninke a tatinkovi 😉

capy
19. feb 2009

kde ste kto?

sisa aj nelka sa maju dobre, akurat sisu dole vsetko boli ale to je normalne ☹

zajtra pojdem za sisou do nemocky.tak sa tesim na nelku 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
20. feb 2009

JEJ SUPER!!! GRATULUJEME SISE AJ MALEJ NELINKE🙂)) Pekny "Valibuk" tak Capy odkaz Sise ze ju pozdravujeme a tesime sa na navrat domou🙂)
Tak isto gratulujeme stastnemi tatinkovy aj VELKEJ SESTRICKE🙂) 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre