Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

digysa
11. máj 2009

sisa: to mas pravdu.....ja ked som kojila, tak to bolo mojich 24 hodin venovanych detom....Boli sme sice na Slovensku v obdobi kojenia, ale to tiez nedopadlo bohvieako, lebo ja som sa nemohla pohnut od Gabiky a muz chudak nebol na ziadnom vyletel. Bol pozriet iba Salzburg na otocku. A viete si predstavit 3 tyzdne tvrdnut niekde, kde to uz poznate od A do Z. Ja by som neodporucala ziadne velke vylety, party, dovolenky a ine...pocas kojenia. Je to sice krasny cas, na ktory nezabudnem, ale na samu seba som teda velmi cas nemala.

Teraz som si povedala, ze musim s kamoskami aspon raz do mesiaca niekde vyrazit. Zda sa vam to baby vela? 12 krat za rok niekde ist na disko, alebo na veceru? Ved to nic nie je. A hlavne tu je to fakt super, co sa veku tyka. Tu je vela podnikov nad 21 rokov. A tie podniky, ktore pustaju aj mladsich, tak dostavaju tie naramky, ze nemozu konzumovat alkoholicke napoje....tak tam vacsinou ani mladez nevidam....
Ja ked chodim do Blavy so sesternicu do podnikov, tak sa citim ako starena...tam sa okolo mna 16-ky, 17-ky prepletaju.....no nejako mi to nesedi...

capy
11. máj 2009

digysa jasne ze to nieje vela 12 krat do roka. aj ja sa uz tesim ked budem moct niekam ist bez deti,teda bez tomina 😅

sisa29
12. máj 2009

cafte baby

digy jasne ze neni.aj zena potrebuje oddych.ja len ze vzdy ked som isla zit tak som otehotnela tak sa uz aj budem bat niekam ist.

capy ahoj co nove??

smartik????kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

capy
12. máj 2009

ahoj sisa je mi na ... dostala som. mato isiel s tominom pre vikina. tak mam chvilku pre seba

a co opekacka?

sisa29
12. máj 2009

opekacka nebola v piatok sa oddychovalo my sme boli u svokry robit auto v sobotu sme boli na tej mile pre mamu a v nedelu v zoo.

capy
12. máj 2009

sisa ale ja som myslela ci pojdeme cez vikend na opekacku 😀 😀 😀

sisa29
13. máj 2009

jaj no ja som to nepochopila.v nedelu nemozem lebo mame velku oslavu a v sobotu je v meste den rodiny.ale este neviem radsej by som opekacku musim sa dohodnut s lubkom

capy
13. máj 2009

v poho vsak ked bude take pocko ako je teraz tak sa asi aj tak nebude dat opekat. vsak uvidime a keby nieco pojdeme na den rodiny a potom mozme behnut k nam 🙂

sisa29
13. máj 2009

no den rodiny je do 18,00 tusim

capy
13. máj 2009

je to od 13 do 17 http://www.denrodiny.sk/

sisa29
13. máj 2009

hej?no tak som sa o hodku pomylila ozaj kuk moj album ninka a nelka uz viem robit aj ten meter

capy
13. máj 2009

sisa super aka si uz sikovna. aj fotky sa ti uz daria upravit 😉 🙂 🙂 🙂

sisa29
14. máj 2009

jasne capy vsak mam dobru ucitelku 😝 😝 😝 😀 😀 😀

capy
14. máj 2009

sisa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
14. máj 2009

capy co robis ja este varim a pomaly sa pojdem chystat na besiedku.

capy
14. máj 2009

ja obedujem a tiez mame besiedku

smartik11
autor
14. máj 2009

Ahojte! My sme mali vcera besiedku a bolo super az na to ze Dianka jak ma zbadala sa rozplakala tak som si ju musela zobrat k sebe🙂 Deticky boli uzasne take boli zlate aj sme sa nasmialy🙂 😵 😵 😵 😵

capy
14. máj 2009

aj u nas na besiedke bolo veselo a ku koncu sa aj vikino tak smutne tvaril a potom mi povedal ze preto lebo nevedel vsetky basnicky a pesnicky.(nebol mesiac v skolke az teraz od pondelka) taky bol podareny 😀 😀 😀 a dostala som pusinku a ramcek na fotku 🙂

sisa29
14. máj 2009

cafte baby tak ja som bola uplne unesena ninka vedela vsetko dokonca 2 basnicky odrecitovala uplne sama a nie najkratsie taka som bola pysna nanu no nadhera program bol svetovy a dostala som srdiecko vyrobene s niakej tvrdej hmoty no parada aj som si poslzila.

capy
14. máj 2009

sisa ninka je sikulka 🙂 🙂 🙂

capy
14. máj 2009

zachvilu pride mangel tak idem. papa a dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
15. máj 2009

capy dakujem.

capy
15. máj 2009

nieje zaco 🙂

sisa29
15. máj 2009

inak rozmyslam ze by som dala nelke uz mrkvovu stavu ona je stale hladna mozno ked jej dam nieco ine tak sa skludni co ty nato?

capy
15. máj 2009

ja by som skor skusila ryzovy odvar len neviem ci uz moze,ale nemalo by jej to ublizit 😉

sisa29
15. máj 2009

v knizke pisali ze mrkva od 2,5 mesiaca a odvar od 3 mesiacov

capy
15. máj 2009

tak skus a uvidis

sisa29
18. máj 2009

cafte mamulky.tak ako?
my sme mali vcera super den mali sme na zahrade party pre deti k narodkam dve ninkine kamoski a jeden kamos oslavovali bolo super varil sa gulas boli hry no parada ninka vecer padla jak galota do postele.

capy
18. máj 2009

ahojte my sme mali noc des. tominovi sa vecer pustili z nicoho nic sople, teplota. kazdu chvilku sa budil no hroza, chudatko moje. este aj dnes je taky. cely den mu tecu sopliky. som zvedava aka bude tato noc. ale aspon viem dovod rano som nasla v puse vytrcat 9 zubok 🙂

sisa mali ste sa super. my sme boli v samorine u kamosa bolo perfektne. prisli sme az o desiatej vecer 🙂 🙂 🙂 deti sa vyblaznili so psikom, podareni boli 🙂

sisa29
19. máj 2009

no super capy tak aj vy ste mali pekny program.

tominkovi gratulujem k 9 zubceku nelinka je strasne nepokojna posledne dni aj uplakana slinta jak bernardin asi sa jej uz tlacia tie dva zubky no som zvedava.

dneska ma nelinka 3 mesiace boze jak to uletelo uz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre