Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
18. aug 2009

Ahojte baby!
My sme sa vcera vratili z takej kratkej dovolenke az 4 dni aj s cestou🙂) ale bolo super vsetko sme absolvovali🙂 baby boli spokojne ze boli na svadbe a ze sa dobre bavily🙂

tak zatial pekny den🙂

sisa29
18. aug 2009

ahojki smartik.a na akej svadbe ste boli???boze aj ja by som isla.tak davno som nikde nebola ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
18. aug 2009

V rumunsku u mojej sesternici a podla vsetkeho ani ja uz tak skoro nepojdem na ziadnu svadbu 😒 uz su vsetky povidavane a chlapi pozeneny 😉
teraz uz len cakam na krstiny 😀
ale zatial sa nikto nehlasi 😉

sisa29
18. aug 2009

no my sa nane chystame tiez nelkas este neni pokrstena

smartik11
autor
18. aug 2009

Sisa a naco cakate??? este ste nenasli krsnich rodicou??🙂)

capy
18. aug 2009

sisa sklamem ta mala capynka nebude ale vecer to bol pekny 😉

dnes sme boli na salasi pri stupave. perfektne bolo a deti si to tam uzili 😉 len po ceste domov sme museli menit na dialnici koleso 😒 ale zvladli sme to. boli sme skoro ako tym ferrari 😀 😀 😀

smartik tak ste si to uzili?

sisa29
19. aug 2009

smartik cakam kym nebude teplo lebo ja tieto horucavy strasne zle zvladam

capy skoda!!!!!!!!

a co ste papali na salasi???

smartik11
autor
19. aug 2009

Ahojte! Capy bolo super baby santily o dusu moc sa nechceli fotit ale inac ok ak mi vijde cas pridam nejake foto

Sisa tak to hej ved teplo aj mne dost vadi aj teraz na tom sobasi mi doslo tak blbo na odpadnutie este ze sme sedeli

sisa29
19. aug 2009

no ani nehovor ja som uplne ko.este ze chodime casto kupat inak by som umrela.aj nasa nelinka sa strasne poti chudatko stale ma potnicky aj ona je taky tucko vjak mamina.ninka ta je v pohode slizik moj krasny

capy
19. aug 2009

ahojte. my sme dnes pobehali pol bratislavy. bolo nam super. domov sme prisli o pol deviatej a deti odkvecli ako hnile hrusky 😀 😀 😀 tak som zasa pozehlila velikansku kopu co som tu mala a uz som si konecne sadla 😉

sisa papali sme bryndzove halusky s ovcim syrom a slaninkou a bryndzovy chlebik. len ma nasrali lebo nemali pivko a taku chut som mala 😀 😀 😀 cakali na dodavatela 😒

sisa29
20. aug 2009

mnaaam capy za halusky by som aj vydychla.a to pivko by nasralo aj mna .tak vam bolo super.
my sme vcera boli na zlatych sa kupat mam tu aj sestry tak mam teraz 4 deti.je to sranda

capy
20. aug 2009

tak to mas teraz veselo. kuk som foto. nelka ja velky hladosko 😀 😀 😀

my ideme teraz von. papa neskor

sisa29
20. aug 2009

no vsak papa za 3 babetka to je sila s nou.je tu sranda akurat sa zle chodi von lebo sa musim otacat na vsetky strany

capy
21. aug 2009

tak to ti verim, ja sa otacam tiez a to mam len dvoch 😀 😀 😀

inak vitaj na FB 😉

sisa29
23. aug 2009

cafte no od kedy som na facebooku tak vas niak zanedbavam.tak prepacte.ako sa mate baby?co deticky?posluchaju?moje ano

capy
23. aug 2009

sisa vsetko ok 😉

smartik11
autor
24. aug 2009

Ano ako kedy🙂)) vlastne skoro vdzy neposluhaju 😉 😒 😎
Uzivame si dovolenku🙂)

capy
24. aug 2009

komu je lepsie 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

sisa29
25. aug 2009

smartik a kde ste doma?ci ste niekam isli?

smartik11
autor
25. aug 2009

Doma sme Sisus! Obcas ideme na zmrzku von na preliezky ,vcera sme boli v zoo ,baby boli uplne unesene z Dino parku
Cez vikend ideme zas k nasim a takto travime dovcu🙂)
Babulky su ok? Vy kam chodievate?Ninka sa uz tesi do skolky?

smartik11
autor
27. aug 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

SISA VSETKO NAJLEPSIE K TVOJI KRASNIM MENINAM...
VELA ZDRAVIA, STASTIA,LASKY a POROZUMENIA ...
jarka

sisa29
27. aug 2009

jej smartik dakujem pekne.si zlata ze si si spomenula.

no ninka sa do skolky nevie dockat.my chodievame vecsinou na pesiu zonu do vrakune my sme tam predtym byvali tak tam mame vela kamaratiek.baby sa maju super nelinka ta by stale iba papala

capy
28. aug 2009

sisa pekne fotecky 😉

sisa29
29. aug 2009

capynka dakujem

capy
29. aug 2009

nemas zaco 🙂 🙂 🙂

digysa
29. aug 2009

Dievcata....mala som malu pauzu.... Boli tu nasi 6 tyzdnov, tak som mala o zabavu postarane. Aj som sem par krat nakukla...ale mala som malo casu pisat.

Nebudem ani pozerat dozadu, co ste popisali...
Co sa naseho Septembroveho synatora tyka..tak robime pokroky v slovencine, co ma velmi tesi. Dalej, o 2 tyzdne oslavujeme narodky...ved ako vsetky nase dietky vsakano?

Boli sme na par dovolenie pocas leta....vsetko pri mori (co sa uz len na Floride da robit, ako stavat pieskove zamky na plazi 😉 ) a v pondelok sa nam zacina skola.

Obaja krpci budu chodit do rovnakej skolky a ja zacinam pracovat na polovicny uvazok. Inak prihodila som par fotografii, ako nasi podrastli a zmenili sa.

Ozaj a na Vianoce sa chystam domov. Prideme len na 2 tyzdne a bez manzela. Chudak nemoze...Bude oslavovat vianoce s jeho rodicmi. Co ine mu zostava? 😀

Idem sa pozriet, ci aj vy mate nejake nove fotky....tak zatial...

capy
30. aug 2009

ahoj digysa. to malu uz zobrali do skolky? inak pekne uz vyrastli 🙂

my sme sa dnes prvy krat bicyklovalli bez pomocnych koliecok a zvladol to na moj udiv velmi dobre. po dvoch minutach uz jazdil uplne sam. 😉

digysa
31. aug 2009

capy: skolka, jasle....oni to maju spojene. Beru tam deti od 18m. Ona zacne o 5 dni skor pre jej 18-tym mesiacom.

Bez pomocnych koliesok?? CO? 😨 No tak na to si este netrufame...mozno tak o pol roka.
Videla som tvoje fotky z Dinolandu, ci ako sa to vola....zlate. To kde je taky park?

Aj sisa pridala pekne nove fotky...devcata su zlate.

smartik, tebe som nove fotky nevidela, iba 3 zo svadby. Tam boli baby zlate.

digysa
31. aug 2009

capy: skolka, jasle....oni to maju spojene. Beru tam deti od 18m. Ona zacne o 5 dni skor pre jej 18-tym mesiacom.

Bez pomocnych koliesok?? CO? 😨 No tak na to si este netrufame...mozno tak o pol roka.
Videla som tvoje fotky z Dinolandu, ci ako sa to vola....zlate. To kde je taky park?

Aj sisa pridala pekne nove fotky...devcata su zlate.

smartik, tebe som nove fotky nevidela, iba 3 zo svadby. Tam boli baby zlate. To komu ste boli na svadbe?

smartik11
autor
31. aug 2009

Ahoj digysa! Tie fotecky su robene v Bratislave v ZOO teraz je tam Dino Park je tam fakt pekne aj my sme tam boli ale uz nemam kde pridat fotky jedine ak zmazem niektore.

Capy! super ze uz vie Viktorko sa bicyklovat bez pomocnich kolieskach to je parada moje baby najme Dida ani za svet sa nechce byciklovat ,aspon ze Deniska je odvaznejsia ale bez pomocnich sa boji raz som jej ich dala dole este je skoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre