Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
26. okt 2007

ahoj sisa!Tak to ano len ja som isla skor spat!ako spinkala Ninka?Baby zaspali po tej 22 a uz o pol osmej Deniskabola hore ale dala som jej mliecko a zalahla spat.A Dianka sa zobudila o pol deviatej takze aspon ona si pospinkala.Asi su z toho pocasia uplne mimo!Pekny den!Pozdravujeme!

sisa29
26. okt 2007

ahoj smartik.ninka zaspala az o pol dvanastej ale zato vstavala az teraz.neviem uz co mam robit aby chodila spavat skorej.ja som myslela vecer ze mi je koniec.to pocasie je pre tie deti zle lebo nemozu byt tolko vonku ako obycajne.kedy to uz prestane.keby radsej snezilo bolo by lepsie mozme sa s nimi aspon sankovat ale takto nic.a nasa ninka sa vzdy hned vyvala v niakej mlake tak vzdy letime domov.no hrozne 😀

sisa29
27. okt 2007

ahoj.ako sa mate?ja som akurat namerala ninke teplotu 38.3 a to jej cely den vobec nic nebolo.ale vsak v tomto pocasi sa nieje co cudovat.ale uz spi.to som prekvapena ale asi s tej horucky.vidim ze si tu dnes nebola.tak sa majte pekne a peknu nedelu prajeme.papa

smartik11
autor
29. okt 2007

🙂 ahoj sisa!My sme cez vukend neboli doma tak preto ta absencia 😀 Toto pocasie je uz na nervy,ani von sa neda ist deti si potom mrzute celi den ked musia byt vnutri,baby s tym posunom casu su uplne mimo,moc skoro stavaju a su dost podrazdene,uz vecer o siestej by chceli ist sa kupat a to je moc skoro.Nuz dufam ze sa coskoro vsetko da do poriadku.Pozdsravujeme vas a rychle sa uzdravte!!!

sisa29
29. okt 2007

ahoj smartik.tak uz som dosla na pricinu ninkinej horucky.ide nam posledna stolicka.strasne slinta.aj ona ma chaos v tom posune a tiez je dost mrzuta s toho pocasia.keby uz aspon zacalo snezit. 😖

smartik11
autor
30. okt 2007

No parada !!!aspon ze to nie je nic vazne!!!A co sa tyka toho snehu nebolo by zle ale radcej nech je na vianoce,aby to boli prave vianoce!!!akurat dnes som pozrela von ze je dost teplo v porovnani s inimi dnami.snad to uz tak vydrzi aspon do vikendu.Tak sa drzte!!!PA!pekny den!

sisa29
31. okt 2007

ahoj smartik.tak dneska sme boli u detskej lekarky lebo som nasla ninka na jazyku pluzgieriky.tak mame niaku slintavku zevraj je to teraz vo vzduchu ze to ma vela deti.lenze nasa ninka to ma chudinka po celej pusine tak jej musia pichat b12.aj zajtra musim ist na kramare na pohotovost aby jej to pichli.som uz hrozne unavena vsak od soboty sme poriadne nespali.tak si davajte pozor vonku ☹ ☹ ☹

sisa29
31. okt 2007

smartik?uz sem akosi vecer nechodis.deticky ti davaju asi poriadne zabrat.nasa ninka je este hore chudinka stale place.ideme si skusit lahnut.tak sa majte pekne.papa 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
1. nov 2007

ahoj sisa!bola som vcera ale kratko lebo so pozrela ze nikto tu neni tak som kukla telku a isla spat.Ninke mi je luto lebo to musi byt strasne neprijemne hlavne ked chce pit alebo papat.Adi mal obcas na dasnach sa mu robily pluzgieriky a mala som dost aj teraz obcas objavia ale len vynimocne.Drzim palce nech to rychle zmizne!Pozdravujeme!teraz bude trohu narocne na cas pre nas tak aspon necham ti tu odkaz!Pekny den!A rychle uzdraveni!

sisa29
2. nov 2007

ahoj smartik.dneska sme boli na dalsej injekcii u detskej.vraj to mame take iste chcela nas dat do nemocnice ale prehovorila som ju.tak ideme aj zajtra aj pozajtra este na injekciu a uvidime.tak dufam ze sa to zlepsi

smartik11
autor
2. nov 2007

ahojte baby!Tak to je neprijemne,nuz dufam ze sa coskoro date do poriadku.Chda male a prosim ta aj nieco papa?ved musi mat pri tom strasne bolesti!Drzime vam palce a rychlo sa uzdravte!Pozdravujeme malu NIKU!!!

sisa29
3. nov 2007

ahoj.praveze nechce papat a ani moc pit.musime jej davat nasilu.ale tak sa mi zda ze dneska je to o cosi lepsie.ale nechcem to zakriknut.

smartik11
autor
3. nov 2007

ahoj sisa!my sme mali desnu noc 😒 ☹ Deniska mala horucku tak plakala a nevedela zaspat,je to cudne lebo nekasle,nema ani soplik papa vsetko tak neviem z coho by to mohla mat 😒 a nedalo mi to akukla som jej do pusinky a zistila som ze sa jej tlacia zadne stolicky obidve naraz akurat sa jej prerezavaju tak asi to je pricina horucky!Teraz na obed spali asi hodinku a pol iba 😒 inac spinkaju aj 2 a pol az tri.Huda male tlaci si dasna prstekom.Tak sa dajte do poriadku!!

sisa29
3. nov 2007

ahoj smartik.my sme to mali presne takto isto a na treti alebo stvrty den sa nam vyhodili tie vyrazky na jazyku.tak kontroluj kazdy den lebo ja som si to nevsimla a ninka to mala strasne vela.je to vsade a vela.je to svinstvo chudak deti co si musia pretrpet.dufam ze to nebudete mat aj vy.informuj ma.

smartik11
autor
4. nov 2007

ahoj sisa!My sme mali zas desnu noc!Deni celu noc mrncala nevedela si najst miesto vsetko kusala a k tomu stale pila a predstav si ze plienku mala skoro suhu v porovnani s inimi nocmi ked nepila som zvedava ako bude spat dnes poobeda.Lebo vcera spala len hod a pol. na to ze nespala skoro celu noc!vy ako ste na tom?Pozdravujeme!

sisa29
4. nov 2007

to nam je luto.presne to co pises sme mali my cez tyzden.ninka vypila za noc 400ml vody co inokedy za 24 hodin vypije maximalne150-200ml.nema nic na jazyku a podneby?radsej to stale kontroluj.mi sme uz celkom v pohode.aj sme trosku lepsie spali.konecne.akurat sa chystame na kramare na tu injekciu.som zvedava co zajtra povie lekarka.ale uz zacina vystrkovat rozky tak si myslim ze to bude ok. 😀

smartik11
autor
4. nov 2007

🙂 Ahojte!to som rada ze sa mate lepsie.Zatial je vsetko ok vsak ked sa zobudi pozriem.pred jednou som ich dala spat a spia este uvidim do kedy!Pozdravujeme a drzte sa mozno vecer este popiseme!PA!

smartik11
autor
4. nov 2007

Ozaj pridalka som nove fotky tak kukni ked chces! 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
4. nov 2007

pekna rodinka.deticky su milene.aj my mame album neviem ci si kukala.ak nie tak sa pozri aj my sme dneska pridavali. 😀 😀 😀

sisa29
4. nov 2007

pozerala som si aj ked boli miminka.tebe sa narodili skorej mne neskorej.nechcelo sa jej von.bola som na konci 42 tyzdna.aj to s vyvolavackami 3 dni.ale obdivujem ta ja by som asi dve nezvladla.zda sa mi to strasne vela.ale zasa mas 2 nasobnu radost pardon 3 nasobnu.vyzeras vyborne na 3 deti.ako to robis? 😀 😀 😀

smartik11
autor
4. nov 2007

🙂 diky! ono to ide samo ani nad tym nerozmislam,je to narocne hlavne ked treba niekam ist s nimi po doktoroch a tak ale inac v pohode su zlate navzajom si pomahaju a davaju na seba pozor.Pozrela som Deniskynu pusinu ,huda male ma tak napuhnute tie dasna a este sa jej neprerezalitie stolicky a to obydve naraz jej idu!
inac ma cistu pusinku,takze si myslim ze sme v pohode!

sisa29
4. nov 2007

no vdaka bohu.a to jej idu tie posledne stolicky?lebo nasej ninke tiez isli naraz a trvalo to dost dlho.chudak deti kolko trpia.
😖 😖 😖

smartik11
autor
4. nov 2007

Ano tie posledne!co uz budeme musiet vydrzat nic sa neda robit!Maju to aj oni dost trpke len horsie ze ani my sa nevyspime. 😒

sisa29
4. nov 2007

ani nehovor.vsak ja som za posledny tyzden ostarla minimalne o 3 roky.a kedy sa prestahujete? 🙂

smartik11
autor
5. nov 2007

🙂 ahojte baby!Zatial este neviem presne este tam treba vselico poopravovat,vymalovat a az potom sa budeme stahovat pocitam zhruba zaciatok Decembra ak bude vsetko prebiehat ok.Tato noc zas bola desna kazdu chvilu som bola hore az nad ranom som zaspala ale o siestej uz som musela byt hore pripravit muza aj maleho do prace a skoli.A samozrejme ked uz som ich vyprevadila tak sa baby zobudili takze zas nic.Skor ako vecer o 22 aj tak nepojdem spatIdem si dat kafe nech sa trohu preberem 😒 Tak sa drzte a pekny den!

sisa29
5. nov 2007

ahoj.sucitim s tebou.ja som to mala 8 dni.dneska som bola u detskej lekarky a zevraj sa to hodne zlepsilo tak som stastna ako blcha.najhorsie je ked dieta trpy a nevies mu pomoct.ale uz to mame zasebou.

smartik11
autor
5. nov 2007

Tak to som rada ze uz ste na tom lepsie!
Kam hodievas k doktorke???My mame doktorku v Biskupiciach na Ucitelskej!Pozdravujeme vas!

sisa29
5. nov 2007

AJ MY VAS.JA CHDIM DO MESTA NA SPITALSKU OPROTI 2 LEVOM.ESTE VAM NEVISLI ZUBKY?

smartik11
autor
5. nov 2007

zatial nie!!! A dokonca dnes som ich dala o 12 tej spinkat UZ JE POL TRETEJ A Nespia Tak som ich vybrala a dala von z postielok!
Mam to ja dnes za den 😒 😒 😒 Do vecera sa zblaznim 😀 😀 😀

sisa29
5. nov 2007

ahoj.tak ako si prezila dnesny den?asi si dost unavena.ninka sa prevratila so stolickou a padla rovno na hlavu.ja uz neviem asi dostane helmu.stale pada len na hlavu.uz sa z nej zblaznim.nastastie jej nic nieje 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre