Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
29. apr 2009

ja neviem, co to mam, ale sak uvidim zajtra rano jaku mam teplotku 🙂

ale dnes tu fakt nikoho neni 😒 no co uz vsetky asi odpocivaju alebo snazilkuju

tak to je potom ok, ked toho v maji bude menej, bude mat chudak priatel skoro manzel 😉 viacej energie

kleopatris
29. apr 2009

ono je to v dnesnej dobe fakt narocne vsetko zvladat..praca, rodina, manzelske povinnosti.....ja som tiez vecer vacsinou polomrtva, manzel zaspava na gauci, proste je toho strasne vela na nas ludi 😒

minix
29. apr 2009

kleo, ja ti človeče, nevím. 🙂
aj ja som zvedava na zajtrajsiu teplotku, co mi povie, ked dnes tak nadejne klesala. no len aby som nebola sklamana, lebo dnes uz mam na FF na semafore zelenu. ale ako som spominala, tento mesiac to asi presvihneme a potom zasa tak dllllllllllllllllho cakat na dalsiu ovu.

v maji ideme aj na vylet na 6 dni, ale bohuzial, vtedy nebude ovula. 🙂
ty co dnes porabas?

minix
29. apr 2009

ja viem, ze je toho vela a obcas spominam na zaciatky nasho vztahu, ked sme byvali spolu takmer denne. to nebola hypoteka, len intrak a skola... ziadne financne starosti...skoda reci.

dnes som nejaka sentimentalna. dokaze ma rozcitit aj modre z neba a to je co povedat. 😀

kleopatris
29. apr 2009

nevadi ze nebude ovula, treba urobit zasobu spermiek dopredu a ono nejaka mozno vydrzi aj do ovulky v tele 😝

ja som upratovala a teraz rozmyslam, ze ideme spinkat, ale sak uz len jeden den a potom predlzeny vikend 😀 a ty?

kleopatris
29. apr 2009

no to su tie hormony 😖 tie s nami robia, ja som niekedy super naladena a o pat minut by som vrazdila....

minix
29. apr 2009

neverim tej zivotnosti spermiek, kym sa o tom nepresvedcim na vlastnej kozi. 🙂)
ja uz idem asi takisto, som dost unavena, ved to, aj vy mate v D predlzeny vikend? 🙂

snad nieco poriesime zajtra alebo v piatok, to by este mohlo stacit. 🙂)))

idem do sprchy a spat...tak dobru noc,pekne snicky a rano si porovname teplotky. 🙂)

kleopatris
29. apr 2009

no ja som momentalne v rakusku, ale mame aj my nastastie sviatok 🙂

aj tebe dobru nocku a tesim sa zajtra na nase teploty 😀

minix
29. apr 2009

no jo, zajtra porovname. .))

tak pa.

minix
30. apr 2009

dobré ránko kočendy, tak ako sa dnes máte? 🙂

prikladám svoj graf, myslíte, že ovula sa blíži, alebo už aj prebehla? Neviem presne, ako je to s tými teplotkami, tak sa Vás radšej spýtam. 🙂)
FF ju predpovedal na sobotu, myslíte, že je to reálne?

krásny dník, dnes budem mať na vás čas aj v robote. 😉

minix
30. apr 2009

zabudla som priložiť. 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

evulik6
30. apr 2009

bre raaaanko...

minix, ja myslim ze ti ovu bude bud zajtra alebo pozajtra... bo neviem ako to je...ci ked ti teplota klesla (to by bola vcera) alebo az ked ti vystupi nad hodnoty pred ovu... co by bolo bud zajtra alebo pozajtra... 😉

moja teplota sa stale drzi na 37 😕

kleopatris
30. apr 2009

dobre rano aj ja zelam 🙂

baby ja budem asi podchladena 😀 ja mam zase teplotu 36,3 uz tomu fakt nechapem 😒

ale u teba super evulik, kedy mas mat mrchu?

evulik6
30. apr 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

mrchu? no pan boh vie kedy, ked mam taky nepravidelny cyklus teraz... no ale okolo 5.5. asi.. 😅

evulik6
30. apr 2009

kleo teplota sa moze zvysit zajtra...teraz si kolky den cyklu?

minix
30. apr 2009

dobré ránko, už som v robote. 🙂

zajtra rano mame dalsie snazilkovanie, tak to hadam stihneme, mohlo by to byt radsej v sobotu. 🙂)

evuuu, suuuuuuuper, ze mas taku dobru teplotku...v kolkom si dni DPO?

kleo, mas aj grafik ci nie?

minix
30. apr 2009

evulik, no ako krasne sa ty drzis, uz len aby to vydrzalo. 🙂))

evulik6
30. apr 2009

Minix, ja poznam vela bab co sexovali pred ovu a po ovu a otehotneli, takze treba verit ze priatel ma spermosky bojovne a najdu tvoje vajko 😀

ja som dnes 8DPO.....teplota sa drzi pekne, u mna je to vlastne po prvy krat co mam 37 tak vela dni , vzdy som mala tak maximum 2 dni a potom vzdy klesla... ale bojim sa toho ze to zase dopadne na prd, a ja budem sklamana, ak ano, tak uz fakt nemeriam, bo mi to dava falosnu nadej 😒

minix
30. apr 2009

no ved ja len dufam, kedze dnes nepredpokladam, nakolko budeme zasa unaveni. 🙂 A hlavne nie som nejak v strese, lebo toto je len prvy mesiac, takze ak sa nezadari, tak sa neobesim. 🙂)

Evik, som zvedava, 8 DPO je celkom fajn, ale este mozno malicko.
dokazala by si si teraz uz nemerat? 😝

V sobotu ideme asi do Bojnic. 🙂)

evulik6
30. apr 2009

minix ano ved to stale hovorim ze je este kopu casu na to aby teplota klesla... co uz...
no a ci dokazem nemerat? budem sa snazit... ani teraz som nemerala bo som si povedala ze ved budem vidiet kedy je hlien, ale teraz to prislo moc skoro, tak som len chcela vediet ci to bola ovu alebo len dosledok snazenia, a teploty mi povedali ze ovu, a zistila som ze menzes mi zase pride inak 😒 tak teraz uz domeriam nech je vysledok aky chce a potom s tym skoncim ci uz budem tehu alebo nie 🙂

evulik6
30. apr 2009

idete do bojnic? mozno aj my, este neviem presne... uvidime s muzom... tak mozno sa stretneme 🙂 ale budes ma musiet kopnut 😀 bo ja chodim ako slepa 😎

minix
30. apr 2009

evu, ty by si asi mala prestat merat, a spolahnut sa na svoj instinkt, lebo meranie je obcas aj kontraproduktivne, najma v druhej casti. V prvej je super, lebo ti pomaha zistit, kedy bude ovulka, ale v tej druhej cakacej je to horsie. 🙂) tam je to o neistote, istote...premyslani. tak sa na to pripadne vykasli.

ideme asi do bojnic, ale este nevieme isto, lebo sme u kamosa v Raztocne na oslave, tak by sme sa tam asi radi zastavili. 🙂)) do zoo, na zamok asi ani velmi nie. pozrieme zvieratka, zrelaxujeme a pojdeme domov.

evulik6
30. apr 2009

no ved aj to mam v plane minix... toto je moje posledne meranie... a kto vie, mozno aj skonci tehotenstvom aj ked tomu akosi neverim ale nevadi... ved ked to nevyjde vyjde inokedy no nie?

babulky idem ....pojdem s dadkom von tak sa majte zatial pekne...ahojte

kleopatris
30. apr 2009

tu moja krivka, cyklus mam 32 dnovy

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

tak kuknite a radte 😉

evulik6
30. apr 2009

kleo a mavas pravidelny cyklus? bo ak nie tak kludne este mozes mat ovu ... 😉

minix
30. apr 2009

evik, ver, ver ver. 🙂 teplotky na to mas. 😉

kleo, z toho tvojho grafiku sa zatial moc nevyznam. 🙂) mas tam toho malicko, ale zasa krasne konstantne. 🙂 ale ked mas taky dlhy cyklus, tak by som suhlasila s evikom, ze mozes mat aj ovu.

budem indiskretna, ale spytam sa, kocky, kolko mate kazda rokov? 🙂)

kleopatris
30. apr 2009

no mam pravidelny cyklus, vzdy 32 dni....tak neviem
skoda, ze som nemerala od zaciatku, bola by som chytrejsia, no ale sak nevadi, co sa ma stat sa stane 😉 a treba verit, ze sa stane to po com tak vsetky tuzime

ja mam 27 a ty? 🙂

pata31
autor
30. apr 2009

Ahojte, tak uz som aj ja tu, bola som u alergologicky, prisla som tam o siedmej a o pol desiatej ma vzala...no otrasne cakanie, uz som mala nervy! no ale napisala mi nejake homeopatika na alergiu, tak som zvedava, ci to pomoze... 😕

inac ja mam 26 🙂

minix
30. apr 2009

32 je velmi vela, ak mas 28, tak ti to rychlejsie ubuda a pribuda. 🙂) dufam, ze sa ja po HAK vratim na tych mojich 28-29, ako som mavala. 🙂

verit je silne. A obcas to aj pomaha. 🙂

ja mam 26 a skoro 4 mesiace, a niektori mi hovoria, ze je na dieta este skoro, ja som ho vzdy chcela tak nejak okolo 30-ky, ale naco zasa cakat? bude to len komplikovanejsie a komplikovanejsie. Cim mladsie, tym lepsie. 🙂)
vy ste ako dlho manzelia?

pata31
autor
30. apr 2009

Minix, podla mna to vobec nie je neskoro...ved niekedy sa rodilo v 18-19, sice teraz je ina doba, ale cim neskor, tym vacsia pravdepodobnost nejakych komlikacii....

a dnes rano mi nebolo zle 🙂 ale za to este vcera vecer okolo desiatej mi bolo nejako divne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre