Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
14. máj 2009

ahojte kocky...tak ako sa dnes mavate?moja mrska eset stale nikde..ale fakt sa nejdem predcasne tesit....no uvidime co z toho do nedele bude....dufam ze nepride....

saksina
14. máj 2009

teuflerin drzim palce, aby si sa jej ani nedockala 😉 baby ja vas normalne nestiham citat, pisete jak draci 😀 a ja mam kopec roboty pred sebou 😒 No idem to rychlo dokoncit, nech vas tu este stihnem.
A dnes uz niekto poslal tehu virusy? Kolko je tu vlastne tehuliek? Zaregistrovala som patku a este kto? 😕 🙂

zusika
14. máj 2009

ahoj! kontrolna otazka - kolko uz meska? poznam . ze si aj povies netesim sa...ale v kutiku duse dufas... je to zvlastny pocit a taka zmes emocii ze na jedneho cloveka az prilis.... mozem sa spytat - co ak ano - potom si das od skoly pauzicku? ci sa to da u vas zvladat aj-aj... ja som mala 2 spoluziacky co uz statnicovali s babom...vobec neprerusili skolu ... a zvladli to super... vsetka cest...

teuflerin
14. máj 2009

no saskina mylism ze okrem patky nikto viac...takze iba ona nam moze posielat virusiky.....treba ju poprosit..hhe....no a dakujem dufam ze sa neobjavi..aj ked boli ma podbrusko, ale to uz asi tak dva tyzdne...takze sa v otm vobec nevyznam..... 😒

pata31
autor
14. máj 2009

Saksina, zatial len ja...no musim castejsie posielat tie virusiky... 😉
Teuflerin a ty si kolko dpo?

teuflerin
14. máj 2009

patka..poviem ti tak ze my sme sa len tak zacali snazit a frcime stale:D zatial ma estae nechytilo to studovanie plodnych a neplodnych dni a meranie..takze ti to asi moc nepoviem...lebo sa tomu este nerozumiem..dufam ze sa mi nebudete smiat...a ked ta tak nieco aj povysvetlujete.....mlada a trosku este neskusena..ale tak nechavame to na nahodu..len viem ze mrcha by uz mala dojst a neni tu zatial....

zusika
14. máj 2009

Teuflerin - teraz si ma potesila - aj mna vcera bolelo podbrusko - ale ze ako strasne, az som sa zlakla - teda som rada, ze nie som sama, co sa v sebe nevyznam - mam este skoro 2 tyzdne do mens. - tak ja tiez uz neviem co sa deje...

pata31
autor
14. máj 2009

Teuflerin, jasne...ja som tiez pred tym netusila, kedy je ovulka a podobne veci, az ked som zacala chodit na konika, tak som sa vela naucila 😉 tak aspon napis, kolko dni mas od zaciatku poslednej mrchy...a ci mavas pravidelny cyklus...

teuflerin
14. máj 2009

no ja to nechapem vobec, kazdy den s tymito bolestami chodimna vecko....a s mensim strachom hladam skvrnu na nohavickach...ale fakt ma strasne pobolieva..potom zrazu prestane...potom zase..neivem vobec co sa deje....

zusika
14. máj 2009

Teuflerin - som na tom uplne rovnako..a niekedy davam asi aj blbe otazky, ale konik je super.. vela sa clovek dozvie... aj na inych forach - niektore ma sice vedia aj vystrasit - minuly mesiac som sa skoro presvedcila, ze mam mimomaternicove tehu..az so sa skoro rozplakala - a potom si hovorim, ze budem citat iba dobre veci..

teuflerin
14. máj 2009

hhe zusika sorry....ale trosku ma to rozosmialo..ale tak ja som na tom rovnako a preto som prisla sem s tym, ze tu sa pisu iba celkom fajne veciciky....takze som tu novacik a skoro nic neviem este takze niekedy bduem davat asi aj hlupe otazky....

saksina
14. máj 2009

pati, tak dufam, ze tu budem, ked ich budes posielat - tie virusiky 😉
inak ja tiez nemeriam BT, ani si nejak specialne nesledujem cyklus. Ale mozno par nevydarenych mesiacov ma k tomu dotlaci... ved uvidime, ako rychlo sa nam postasti.
Pati, vy ste sa ako dlho snazili, kym si otehotnela? 😉

teuflerin
14. máj 2009

no to by aj mna zaujimalo patka ak by osm sa mohla spytat...a saskina vy sa kolko snazi , brala si HA? a ak smiem kolko mas rokov?asi tu budem najmladsia si mylsim...

saksina
14. máj 2009

teuflerin - zacali sme len teraz v aprili, HAK som vysadila uz pred rokmi a mam 25. Ty mas kolko? A ako kedy ste zacali? 😉

teuflerin
14. máj 2009

no ja som vysadila v marci.....no a mam 22...hhe teraz v nedelu

saksina
14. máj 2009

a uz ta to laka mat dieta v tomto veku? 😉 si vydata? 🙂

teuflerin
14. máj 2009

hej laka ma mat dieta..opatrujem uz tri roky skoro jedno babatko, no teraz uz malu slecnu.....no a priatela mam pat rokov....a chceme sa brat....a prinutila nas jedna nevesela skustocnost, ze uz ma operovali dvakrat na vajecniky s tym ze neviem ako to somnou bude...

pata31
autor
14. máj 2009

baby, no nam sa podarilo na druhy cyklus po vysadeni hak...a co opisujtete tie bolesti, tak to su ovulacne, vtedy sa uvolnuje vajicko z vajecnikov 😉 cize cca plodne dni...cca 14 dni od zaciatku mrchy...
Teuflerin, tak ty tu budes asi najmladsia...ja mam 26 😉

a posielam virusik...TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
chytajteeeeeeeeeeeeeeee 😝 😀 😀

zusika
14. máj 2009

no tak teda Teu.. vsetko najlepsie - uz vopred! 🙂 prepac teraz otazku - viem ze strasne blbu - preco tuzba po baby tak skoro, ked este skola ... lebo mam pocit ze teraz to baby odsuvaju skor na neskor, az po VŠ a tak.. teda aj man to chytalo aj pocas skoly, ale rodina na nutila skoncit skolu a potom si riesit rodinu a svadbu ...

zusika
14. máj 2009

pati vdaka - mam... uz aj kycham 🙂 a Teu... saksina ma predbehla...a uz je to jasne... a celkom pochopitelne ... ja mam tiez 26... ale este pred rokom mi to tak netikalo ako teraz... 🙂

teuflerin
14. máj 2009

chytaaaam...no ja som necely mesiac po vysadeni.....bola zaitm iba jedna mrcha..takze by sa mi to mohlo podaritn ie...co je na tom pravdy zevraj sa to zadari najcastejsie hned po vysadeni???....

a zusika..no ja mam u mna doma podporu......len u priatela je to horsie a tak nasi povedalie ze ked bude babo tak bude ked nie tak nie...mozno nas to akurat tak posunie dopredu....a ja sa strasne bojim po tzych operaciach.....sak 22 rokov, dve za sebou..pred po,l rokom dokonca aj nador na prsniku..ja si chcem zivot uzit....a mne skola neprekaza.....

pata31
autor
14. máj 2009

Teu, tak to si si toho uz vela prezila...drzim palceky, aby sa to co najskor podarilo 😵

teuflerin
14. máj 2009

dakuejm patka.....si zlata to dufam aj ja...mozno preto to tak beriem chapes.....jednodcuho neivem co ma caka, neviemci nam to vobec prirodzenou cestou pojde..tak chcem zacat teraz ak bduu nejake problemy nech mam cas ich riesit...

kleopatris
14. máj 2009

teu aj ja drzim palceky a dufam, ze to boli posledne operacie v tvojom zivote, co si mala. ja by som na tvojom mieste asi tiez snazila, nemalo by cenu odkladat to a potom cely zivot si to vycitat...
ja mam 27 a u mna zacali tikat hodinky az teraz, doteraz som sice deti mala velmi rada, ale stacili mi sestrine. teraz uz by som mala rada aj svoje 😵

teuflerin
14. máj 2009

no ja opatrujem deticky, terujem v plavekcej skole deticky..tak pre mna toje take..ze ja strasne tuzim po dietatku tak dufam ze to vyjde.a vsetkym vam velmi pekne dakujem...

zusika
14. máj 2009

aj ja zelam hlavne vela zdravia a najma optimizmu - ktory ti zda sa nechyba! 🙂 zivot je niekedy velmi nespravodlivy... nie je to to iste, ale .... ja ked som mala 20 mi lekar povedal, ze ja nebudem mat deti...no keby som ho mala brat vazne, tak sa asi zblaznim...ako moze nieco take povedat ked som sa o to nikdy nepokusala... ale to len na okraj.... netreba sa vzdavat!! 🙂

reivka
14. máj 2009

zusika a aký mal ten doktor dôvod aby ti to povedal?

teuflerin
14. máj 2009

dakujem..babay ja vas tu na chvilku necham idem sa este doucit na zajtrajsiu skusku a potom sa tu ukazem..zatim papa

desmodka
14. máj 2009

baby, vy tu pekne rychlo pisete 😀 ked sem pridem uz na "furt" tak uz bude pokracovanie min. 3 😀 😀
inak sa mam celkom oki... v nedelu som mala prvu injekcii a teraz cakam na mrchu.. zajtra je 28 dc tak som zvedava ci dorazi (podla bolesti uz dnes by mohla), este 3 davky a ideme snazilkovat 😝 😝 😝
kleo - dolezite je mat natrenovane 😝
minix - ten spravny smer??? no moj netreba nasledovat, ten je sama katastrofa, patku treba nasledovat 😅

reivka
14. máj 2009

nepoznate nejaké dobré vitamíny pre mužov, čo by som kupila manželovi a by sme trochu tomu pomohli? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre