Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
14. máj 2009

mam malu maternicu, otocenu naopak - mavam kratky cyklus (3 max 4 dni) - dal by HAK ktora by to mala naprivit...ale to je uz viac ako 5 rokov - myslim ze situacia sa nezmenila - teda - zmenila som lekara..a bola som este na jednom vysetreni, kde mi povedali, ze je to uplne normalne... mozno to nepojde hned...a mozno ano... ale to teraz neriesim... aj ked..no je to vo mne..ved vtedy sa mi skoro zrutil svet..

pata31
autor
14. máj 2009

Ahooj, Desmodka, tak uz budes chodit castejsie? A tie injekcie ti ako casto pichaju? Len na vyvolanie mrchy?

pata31
autor
14. máj 2009

Evulik a ty si dnes kde??? 😕

pata31
autor
14. máj 2009

Zusika, tak to muselo byt ozaj hrozne, to si ani neviem predstavit...

desmodka
14. máj 2009

patka no este sem nebudem chodit, az v auguste 😅
tie injekcie mam na mrchu... bo od 15-25 dc beriem estrodial a mam pocit ze ten ovu brzdi a po tej injekcii pride ovu lenze aj mrcha, nerozumiem tym hormonov 😀 😀 😀, este je to len prvy cyklus uvidime co povedia dalsie pozorovania 😝 😝
a ty sa mas ako ???, fazulka poslucha???

zusika
14. máj 2009

nehovorim ze to bola lahke... ale poznam baby ktorym lekar povedal to iste - ze nebudu mat deti...tak si medavali pozor a uz obe kocikuju... takze ja lekarom neverim... treba mat nadej, no nie? ved kam by sme bez nej prisli..a ked nie - ved je tolko moznosti... aj pekne deti z kambodze... 🙂

reivka
14. máj 2009

zusika to je mi luto, že si musela počuť niečo také, ale aj tak keby to nešlo umelé zaberie 🙂

zusika
14. máj 2009

jasne... budeme riesit ked nastane taka situacia...ale treba mysliet pozotovne baby..ved sme snazilky!!!! 🙂 menim temu.... v BA fuuurt leje!!! ale konecne sa mi po 4 dnoch netoci hlava...

reivka
14. máj 2009

aj tu leje v NR

pata31
autor
14. máj 2009

Desmodka, zatial poslucha...dufam, ze az do konca bude a potom aj cely zivot 😉

reivka
14. máj 2009

hovorí sa že všetko má svoju príčinu ale povedzte mi prečo sú potraty keď sa ženy tešia že sú tehotné

zusika
14. máj 2009

reivka, no niektore neotehotnia cekom dobrovolne.. dokazem to pochopit... co neviem pochopit je ked je niekto nezodpovedny a potom ide na interr. - ze ved co uz...

kleopatris
14. máj 2009

to nechapem ani ja, a nechapem ani, preco maju baby ktore nechcu dieta x deti a niektore, ktore velmi tuzia sa nikdy nedockaju? a nechapem ako mozu niektore baby narodene babatka zabit, alebo niekam pohodit.... moj manzel hovori, ze Boh sa na nas vykaslal, ked videl ako sme zdiveli a usiel....mozno je na tom nieco pravdy 😒

zusika
14. máj 2009

juj, az ma zamrazilo...uuplne... brr... filozoficke ale beriem tuto moznost... je to divocina na tomto svete

minix
14. máj 2009

kleo, to bolo podla mna celkom pravdepodobne, ja som si to ale predstavila a dufam, ze to tak nie je. :(((( to s tym Bohom. To by bola vecna skoda. Ja som taky maky poloateista, z hladiska viery sa stale hladam, tak netusim, ale toto by ma asi mrzelo. Manzel to pekne povedal, tak mrazivo. .(((

teu, wow, ako, na to, kolko mas rokov a to vsetko uz mas za sebou, no nic prijemne, tak ti drzim palce a uz chapem, preco tak skoro, ja som planovala od zaciatku ze tak cca 30 rokov, ale ked vidim, ake su s tym problemy, naco cakat? Vzdy sa nejak dalo, bude sa dat aj teraz.

Odchod zeny na matersku v tejto dobe neznamena desocializovanie, to nie....aj si myslim, ze kazdy si to urobi tak, ako to bude chciet..mozno ma moja prva MD vyvedie z omylu.

desmodka, uz aj ty kracas tym spravnym smerom. 🙂 tak sa drz.
Ano, ani ja sa nestiham divit, ako slapete s pisanim. Na trosku vypadnem a ste na tretej strane. 🙂

reivka
14. máj 2009

presne tak, asi ušiel,
môj manžel stále hovorí že keď Boh dá, tak budeme mať ale mňa to už tak štve, ked to povie, že vždy mu poviem že Boh nedá, nech mi dá on (a ja dám jemu) 🙂 lebo Boh aj berie

zusika
14. máj 2009

no ja som sice tiez oficialne veriaca, ale do sexu by som Boha velmi neplietla 🙂 vraj sa to nepatri..aj ked ten nas sex je za ucelom plodenia a to sa smie 😉

reivka
14. máj 2009

ja by som to nerada hovorila tak, aby sa to chápalo že ho pletiem do sexu, to nie. Myslela som že neda nič a až čo sa týka manžela tak to pokračovanie vety sa už týka sexu.

reivka
14. máj 2009

inak to s tým čínskym kalendárom počatia to sa mi nezdá, lebo to by museli všetky akože napr. 27 ročné mať v jeden mesiac iba napr. dievčatká...no pekná blbosť........ 😒

kleopatris
14. máj 2009

reivka ja som ako som uz pisala u mojich kolegyn testovala ci to plati a u jednej z neviem kolko to neplatilo, u ostatnych hej...u mojej mamy hej, u mojej sestry hej a aj u svagrovej 🙂 ja si myslim, ze ako oni pisu na 99 percent to plati 🙂

kleopatris
14. máj 2009

a ja v to verim, lebo chcem dievcatko a mam 27 😀

zusika
14. máj 2009

a nemate pocit, ze aj tal je tych narodenych dievcat tento rok vela? aspon okolo mna ziadny chlapec

reivka
14. máj 2009

no u mňa to platí na 50% lebo jeden môj syn by podla toho musel byť dcéra 🙂 to mi tam vychádza asi 7 mesiacov vkuse dievčatko a niekde v strede som počala chlapca a druhého na hrane

reivka
14. máj 2009

inak veľmi rada by som mala dievčatko ale čo mám robiť ☹ a čítala som niekde že ked chcem dievčatko máme to robiť 1 až 2 dni pred ovu a to je zajtra a máme mať romantikuš večer 🙂

zusika
14. máj 2009

otazne je ako sa mam zariadit podla tej tabulky... lebo mam sice 26...ale tento rok bude 27 - v decembri - tak ako? som v polovici...

kleopatris
14. máj 2009

ale to je dobre ked sa rodi vela dievcat, aspon nebude vojna 🙂 tak sa to vravi nie? ze ked sa rodi vela chlapcov tak bude vojna, takze pekne dievcatka sem, sup sup 😀

reivka ty si s tym jednym medzi tymi 99 percentami a s tym druhym v tom jednom percente 😀

reivka
14. máj 2009

no je to divné lebo ked máš zrazu narodky čo aj ja som mala teraz tak zrazu preskočíš do iného stpca asi

pata31
autor
14. máj 2009

Zusika, musis pozerat 26...a az ked budes mat 27, vtedy pozeras podla toho veku...
Reivka, to je pravda, my sme den pred ovu, tak dufam, ze sa podarilooo dievcatkooo...

pata31
autor
14. máj 2009

no baby, ja idem na obed...hadam najdem nieco, co mi pride na chut...a stale ma pali zaha 😠

zusika
14. máj 2009

reivka - aj ja som to tak pocula - teda ale ze 4 dni pred - dievca - 4 dni po chlapec...ale to su take babske reci..dokonca sme si raz s babami ratali nejako podla veku nasej krvy - ktora sa meni v 7 rocnych cykloch - a podla veku obpch partnerov...ze ci dievca alebp chlapec... no a tak mi vyslo, ze kym ja mam 26 a mangel este nema 30 tal by to malo byt dievca..ale to bolo strasne zlozite...a mali sme uz nejake to promile... babsky vecierok.. 😉 ale vraj to funguje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre