Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
5. mar 2009

ahojte...uz som tu aj ja...boli sme chvilku s dadkom vonku, potom sme sa hrali, pozerali rozpravky a uz som tu...aj dadko 😀 O kolkej koncite babule?

pata31
autor
5. mar 2009

ja o piatej...a o siestej mam anglinu...sa mi nechce ist, boli ma hlava stale...dnes je take hnusne pocasie 🙄
Evulik, takze vam ked sa teraz zadari druhe babo, tak to pojdes z materskej na matersku...to by si mala fajn... 🙂

evulik6
5. mar 2009

pata, ano presne tak ako hovoris... keby to vyslo bolo by to super... mam na to cas max. do maja...

evulik6
5. mar 2009

dnes je veru otrasne pocasie... ja nemam rada ked prsi...ma to ubija hrozne.. ☹

pata31
autor
5. mar 2009

no ja idem pomaly balit, ze pojdem dom 🙂 ...pa

kleopatris
5. mar 2009

no je hnusne aj tu v Rakusku ☹ prsi a prsi a potom, ze nas hlavy bolia
ja koncim tiez az o piatej, dneska sa to vlece jak blbe 😒

evulik6
5. mar 2009

dobru nocku dievcata 🙂

evulik6
6. mar 2009

dobre ranko babulky.... 🙂

tak teplota sa zmenila...trosku 😉 dnes mam 36,8 😉

desmodka
6. mar 2009

dobre ranko...
evulik tak hadatko sa pohlo.. no super a hore este lepsie...
kleo aj tu furt prsi

evulik6
6. mar 2009

nooo ma to potesilo, konecne nejaka zmena 😀

pata31
autor
6. mar 2009

bre ranko 🙂 no ja som dnes merala asi o hodinu skor, ale to som sa uz asi hodinu prevalovala, som myslela, ze zaspim a ze pred siedmou pomeram, ale sa mi nedalo...tak neviem, ci to malo zmysel...a teplota bola o nieco nizsia ako vcera... 😒
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
inac ja som uz rano o tretej pozerala, ze kolko je hodin, ci uz mam merat 😀

desmodka
6. mar 2009

pata, ty nemozes spavat kvolu meraniu???? 😀 😀 😀 , ale musis bo potom budes skakat hore dole... a to nie je dobre 😅
evulik, dufam ze to je zmena k lepsiemu 😝

pata31
autor
6. mar 2009

asi hej, bo na to myslim, aby som nezabudla...dokonca sa mi snivalo, ze som si v lekarni kupovala digi teplomer 😅 😀 😀

evulik6
6. mar 2009

jaaaj baby, mne sa dnes snivalo ze som bola tehotna 😀 mne uz zacina sisat z toho merania...ja sa nad ranom tiez budim, kolko je hodin, ci som nepresvihla cas merania, ale potom v pohode zaspim 😔

desmodka
6. mar 2009

baby vy ste tym posadnute 😀 😀
mne sa toto este nestalo a to uz meriam dost dlho 😀

pata31
autor
6. mar 2009

to asi za to, ze sme s tym este len zacali... 😵

evulik6
6. mar 2009

aj ja si myslim pata, ale ako som uz spominala ja to asi zavesim na klinec 😒

pata31
autor
6. mar 2009

ja si asi dam budik na piatu a budem vtedy merat, kedze dnes som bola uz o tej piatej hore...len aby som sa nezacala o stvrtej budit 😀 😀
ako sa dnes mate? Choroby a podobne pliagy vynicene?? Mne je dnes lepsie...hlava neboli, len trosku ma rano hrdlo bolelo...ale vcera som prisla dom a mi bolo blbo, som ani nesla na anglinu, len som si vzala medipyrin 🙂 a som zalahla do postele...

kleopatris
6. mar 2009

ahojte baby 🙂

som rada, ze aj vy mate take stavy s meranim 🙂 aj ja stavam v noci a som nervozna kedy budem merat 😀 inokedy som nemohla vstat aj ked budik zvonil trikrat ja furt spala a teraz 😀 ani nestihne zvonit a ja uz mam teplomer v ustach 😀, inak je uz mam 37 °C uz 3 dni, je to normalne alebo na mna nieco lezie ??

desmodka
6. mar 2009

zeny ja z vas odpadnem 😀 by som skor povedala ze sa vam nebude chciet vstavat a vy nespite kvoli tomu 😀 😀 😀
choroba sa u man drzi len presla na druhu mandlu... si skace jak sa jej zachce...
dnes tu je nejako mrtvo 😒

kleopatris
6. mar 2009

ja si tiez vsimam, ze dnes su vsetci nejako zaneprazdneni 😒 vzdy sa vytesena pozeram, ci nieco nove pribudlo a ono nic 😖

desmodka
6. mar 2009

ja som na tom podobne 🙂
kleo mrchovske syndromy?? su nejake???

pata31
autor
6. mar 2009

ja som tuuu...predvcerom sa narodilo babe zo snv babatko, kraaaasna bambulka...tak som obdivovala 😵 aj ja by som chcela prve dievcatko...brat ma dievcatko a potom chlapca...idealna kombinacia...len sranda, ze ako je Matko zavisly od Lucky...stale za nou chodi, len s nou chce lyzovat, ked ona nejde, jeho to potom ani moc nebavi (a pri tom lyzuje supeeer...to bude reprezentant Slovenska raz!! 😵 ) no len sa bojim, ze budem mat len chlapcov, bo raz som si vestila nad rukou - prstenom, ci cim sa to robi a mi vychadzali samiii chlapci...tak prinajhorsom futbal.jedenastka...sak manzel je futbalista, tak bude ich trenovat 😀 😀 😀 ale som sa rozpisala 😀 to aby ste mali co citat 😝

kleopatris
6. mar 2009

nie su :( len mi stupa teplota jak blba ☹ ze by riadne oneskorena ovu??

desmodka
6. mar 2009

pata tak dievcatko?? ja by som som brala chlapca... aj podla tej cinskej tabulky mi vychadza furt chlapec 😀 tak som zvedava ci to tak aj bude.. ale ked nie tak sa nebudem hnevat, hlavne aby bolo mimi zdrave...
a muzi su zavisli od zien - to ti musi byt jasne 😀 😀 😀
kleo ono to moze stupat este... klest bude tesne pred mrchou... kleo a ty merias v ustach???

pata31
autor
6. mar 2009

sak mne tiez vychadza chlapec podla cinskej...no ale dolezite bude ozaj aby bolo zdrave babatko...
a ty mas kolko rokov, ak sa mozem spytat?

desmodka
6. mar 2009

24... v auguste ked zacneme tak 25 a to su tam sami chlapci dokonca ked sa nemylim 😀

pata31
autor
6. mar 2009

no ja mam ted 25 a posledneho marca budem mat 26...taze ozaj teraz sami chlapci vychadzaju 😀

desmodka
6. mar 2009

ja som velmi zvedava ci to bude aj tak vychadzat 😀 😀
pata neviem ci sme to uz nepisali ale atk este raz ak ano... aj viete ako sa mimi bude volat??, ja viem ze je to este daleko...min 9 mesiacov urcite ale taj tak :D

pata31
autor
6. mar 2009

tiez som sa ta na to chcela akurat spytat, ci uz mate mena vybrate 😀
no my nemame este uplne presne vybrate...ale pre chlapca napr.: Maroš (po ockovi 😝 ), mne sa páči Robin, alebo aj Richard...no a pre dievča: Emma, Diana, Sabrina, Lilien...no to sa ujasni pocas tehotenstva 😉 a vy mate ake?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre