• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ahojte...uz som tu aj ja...boli sme chvilku s dadkom vonku, potom sme sa hrali, pozerali rozpravky a uz som tu...aj dadko :grinning: O kolkej koncite babule?
5. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja o piatej...a o siestej mam anglinu...sa mi nechce ist, boli ma hlava stale...dnes je take hnusne pocasie :rolling_eyes:
Evulik, takze vam ked sa teraz zadari druhe babo, tak to pojdes z materskej na matersku...to by si mala fajn... :slight_smile:
5. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata, ano presne tak ako hovoris... keby to vyslo bolo by to super... mam na to cas max. do maja...
5. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je veru otrasne pocasie... ja nemam rada ked prsi...ma to ubija hrozne.. :frowning2:
5. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja idem pomaly balit, ze pojdem dom :slight_smile: ...pa
5. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je hnusne aj tu v Rakusku :frowning2: prsi a prsi a potom, ze nas hlavy bolia
ja koncim tiez az o piatej, dneska sa to vlece jak blbe :unamused:
5. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku dievcata :slight_smile:
5. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky.... :slight_smile:

tak teplota sa zmenila...trosku :wink: dnes mam 36,8 :wink:
6. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
evulik tak hadatko sa pohlo.. no super a hore este lepsie...
kleo aj tu furt prsi
6. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ma to potesilo, konecne nejaka zmena :grinning:
6. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko :slight_smile: no ja som dnes merala asi o hodinu skor, ale to som sa uz asi hodinu prevalovala, som myslela, ze zaspim a ze pred siedmou pomeram, ale sa mi nedalo...tak neviem, ci to malo zmysel...a teplota bola o nieco nizsia ako vcera... :unamused:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=68274/nummer=1
inac ja som uz rano o tretej pozerala, ze kolko je hodin, ci uz mam merat :grinning:
6. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata, ty nemozes spavat kvolu meraniu???? :grinning: :grinning: :grinning: , ale musis bo potom budes skakat hore dole... a to nie je dobre :sweat_smile:
evulik, dufam ze to je zmena k lepsiemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi hej, bo na to myslim, aby som nezabudla...dokonca sa mi snivalo, ze som si v lekarni kupovala digi teplomer :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby, mne sa dnes snivalo ze som bola tehotna :grinning: mne uz zacina sisat z toho merania...ja sa nad ranom tiez budim, kolko je hodin, ci som nepresvihla cas merania, ale potom v pohode zaspim :pensive:
6. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste tym posadnute :grinning: :grinning:
mne sa toto este nestalo a to uz meriam dost dlho :grinning:
6. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to asi za to, ze sme s tym este len zacali... :dizzy_face:
6. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim pata, ale ako som uz spominala ja to asi zavesim na klinec :unamused:
6. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si asi dam budik na piatu a budem vtedy merat, kedze dnes som bola uz o tej piatej hore...len aby som sa nezacala o stvrtej budit :grinning: :grinning:
ako sa dnes mate? Choroby a podobne pliagy vynicene?? Mne je dnes lepsie...hlava neboli, len trosku ma rano hrdlo bolelo...ale vcera som prisla dom a mi bolo blbo, som ani nesla na anglinu, len som si vzala medipyrin :slight_smile: a som zalahla do postele...
6. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

som rada, ze aj vy mate take stavy s meranim :slight_smile: aj ja stavam v noci a som nervozna kedy budem merat :grinning: inokedy som nemohla vstat aj ked budik zvonil trikrat ja furt spala a teraz :grinning: ani nestihne zvonit a ja uz mam teplomer v ustach :grinning:, inak je uz mam 37 °C uz 3 dni, je to normalne alebo na mna nieco lezie ??
6. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ja z vas odpadnem :grinning: by som skor povedala ze sa vam nebude chciet vstavat a vy nespite kvoli tomu :grinning: :grinning: :grinning:
choroba sa u man drzi len presla na druhu mandlu... si skace jak sa jej zachce...
dnes tu je nejako mrtvo :unamused:
6. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez vsimam, ze dnes su vsetci nejako zaneprazdneni :unamused: vzdy sa vytesena pozeram, ci nieco nove pribudlo a ono nic :confounded:
6. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom podobne :slight_smile:
kleo mrchovske syndromy?? su nejake???
6. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tuuu...predvcerom sa narodilo babe zo snv babatko, kraaaasna bambulka...tak som obdivovala :dizzy_face: aj ja by som chcela prve dievcatko...brat ma dievcatko a potom chlapca...idealna kombinacia...len sranda, ze ako je Matko zavisly od Lucky...stale za nou chodi, len s nou chce lyzovat, ked ona nejde, jeho to potom ani moc nebavi (a pri tom lyzuje supeeer...to bude reprezentant Slovenska raz!! :dizzy_face: ) no len sa bojim, ze budem mat len chlapcov, bo raz som si vestila nad rukou - prstenom, ci cim sa to robi a mi vychadzali samiii chlapci...tak prinajhorsom futbal.jedenastka...sak manzel je futbalista, tak bude ich trenovat :grinning: :grinning: :grinning: ale som sa rozpisala :grinning: to aby ste mali co citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie su :( len mi stupa teplota jak blba :frowning2: ze by riadne oneskorena ovu??
6. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata tak dievcatko?? ja by som som brala chlapca... aj podla tej cinskej tabulky mi vychadza furt chlapec :grinning: tak som zvedava ci to tak aj bude.. ale ked nie tak sa nebudem hnevat, hlavne aby bolo mimi zdrave...
a muzi su zavisli od zien - to ti musi byt jasne :grinning: :grinning: :grinning:
kleo ono to moze stupat este... klest bude tesne pred mrchou... kleo a ty merias v ustach???
6. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak mne tiez vychadza chlapec podla cinskej...no ale dolezite bude ozaj aby bolo zdrave babatko...
a ty mas kolko rokov, ak sa mozem spytat?
6. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24... v auguste ked zacneme tak 25 a to su tam sami chlapci dokonca ked sa nemylim :grinning:
6. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja mam ted 25 a posledneho marca budem mat 26...taze ozaj teraz sami chlapci vychadzaju :grinning:
6. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som velmi zvedava ci to bude aj tak vychadzat :grinning: :grinning:
pata neviem ci sme to uz nepisali ale atk este raz ak ano... aj viete ako sa mimi bude volat??, ja viem ze je to este daleko...min 9 mesiacov urcite ale taj tak :D
6. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiez som sa ta na to chcela akurat spytat, ci uz mate mena vybrate :grinning:
no my nemame este uplne presne vybrate...ale pre chlapca napr.: Maroš (po ockovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), mne sa páči Robin, alebo aj Richard...no a pre dievča: Emma, Diana, Sabrina, Lilien...no to sa ujasni pocas tehotenstva :wink: a vy mate ake?
6. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok