Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik, tak to mas super.. 😵
no baby, idem sa ja ucit anglinu...ale v podstate tu budem stale 😉 😵 😀

flyangel
19. máj 2009

hmm aj mne sa treba ucit...ale nechce sa mi vobec...

evulik6
19. máj 2009

presne tak miska...suhlasim s tebou... dolezite je aby ste boli zdravy a vaha sa casom spravi... ved to nie je to najdolezitejsie...pokial sa citis fajn, je jedno kolko mas kilov... 😉

ahoj fly... ako sa mas?

zusika
19. máj 2009

moja kamaratka rodila vo februari...ona je teda taka chudsia...ale ze pribrala 16 kg a uz porodnici dala dole 11 kg... a vyzera super!! ale ja mam tiez dispoziciu take ze urcite budem mat vacsi problem....ale mam jednu super dietku..nedavno som dala dole zlahka 5 kg...a stale sa drzim.... takze viem ze to pojde aj takto... ale ved tie kila k tomu patria...myslim, ze potom budem mat ine starosti ako vahu... a ovela prijemnejsie.... 🙂 pokial nepridu plavky.,, 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Zusika, ja som drzala 90dnovku min.rok pred svadbou a tom som schudla 8kg, no bohuzial cez zimu som to dala naspat, ale tie diety su zradne, bo to clovek potom vsetko naspat naberie...jojo efekt 😠 to chce len zdravu stravu...len problem je v tom, ze zvyok rodiny jedava normalne a aj ked si varim samostatne, tak vacsinou mi to dlho nevydrzi 😅 ked ich vidim, co fajne papkaju...mozno ked budeme mat samostatne kuchyne, tak mozno potom..

pata31
autor
19. máj 2009

no u nas prave zacalo prsat 😒

evulik6
19. máj 2009

tak tak zusika... potom sa na vahu mozes vytoto... no a mozno budes jedna z tych ako ja, ze budes chudnut tym ze vstavas v noci k babu, ze ho budes kojit a chodit casto na prechadzky...no a proste je to kolotoc.... a mne to stacilo....ja som vela nepribrala, tak normalne 12 kilov... aj dokina ma chvalila po porode ze mi ani strie nevidno ani nic, ze niektore su strasne popraskane, ja mam brusko pekne, ale zase ja mam to stastie, ze ja mam pevnu kozu, pruznu...to som mala vzdy... tak zalezi asi dost aj na tom...a samoska aj na tom kolko priberies, ale to som neriesila... ako mi chutilo tak som jedla ... ale je pravda to ze ked si tehotna nemusis jest za dvoch ako sa to hovori...treba si dat to na co mas chut, neprejedat sa...babo si vypyta co potrebuje 😉

no tak ja sa zatial s vami lucim...idem sa prezliect a pojdeme von...tak sa majte krasne, nech vam dnik rychlo letiiiii...ajojte

reivka
19. máj 2009

minix ja teda brucho nemám žiadne a po dvoch deťoch, dokonca som chudšia ako rovesníčky a to jedávam večer slaninku alebo včera pečenú hus a tukový chleba, asi je to v psychike a na tejto foto čo tu mám som vlastne po dvoch deťoch tak pozri

zusika
19. máj 2009

tak 90 dnova by ma zabila..toto co mam ja su 4 kila za 4 dni...uuuplen v pohode sa to da a zatial nie je jojo...ide o to nezatac hned potom "zrat" ....ale co tam potom... len nech je babo zdrave..vsak.. ? 😀

reivka
19. máj 2009

ja som niekde čítala, že kojením sa chudne a u mňa to fungovalo

bibi24
19. máj 2009

Ahojte baby, mozem sa k vam pridat aj ja? Sice som vas citala od zaciatku, ale az teraz som sa rozhodla napisat, lebo predsa je dobre, ked sa moze clovek o svoje pocity a zazitky s niekym podelit. 🙂
Tak aj my sa snazime od aprila, ak to tak mozem nazvat, ale nie je to az take cielene. Skor sme si povedali, ze to nechame na prirodu a uvidime. HAK som prestala brat koncom februara, v marci sme mali este chraneny styk a zacali sme v aprily. Ale to bolo vyslovene len podla chuti, ani som nevedela ci a kedy mam plodne dni. Tak viac som sa zacala sledovat az tento mesiac, kupila som si ovu mikroskop a ovu testy. 🙂 Cyklus mam vcelku pravidelny, cca 30 dnovy a ovu som mala tento mesiac (podla ovu testov) 18.den. Sice sme sa snazili 2 dni pred aj v den ovu, ale neviem, ci nieco z toho bude. Zatial je od ovu len tyzden. Tak cakam... 😉 Mam s tym inak dost problem, lebo som hrooozne netrpezliva. Nestresujem, ked nebude, len neviem vydrzat. 🙂 Ked babo pride, tak sa budeme velmi tesit a ked nie, tak si budeme este s drahym uzivat zivota 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

4kg za 4 dni??? 😕 tak to nevyzera na zdravu dietu.. 😕

flyangel
19. máj 2009

Evulik...no dnes je to celkom ok. az nato ze u nas je zamracene...teraz sa ucim ale nic sa mi nechce robit..a ty ako?

bibi24
19. máj 2009

U nas je zatial pekne, modra obloha a slniecko, hoci hlasili zamracene, dazd a burky 😖

zuzah
19. máj 2009

my sme si s manzelom kupili vahu pod stromcek. Ja mam vysku 164 cm a on 173 cm a cez vianoce sme vazili rovnako... obidvaja 65 kg 🙂)))))). Ale bola som so sebou straaaaasne nespokojna, pravdu povediac aj s "vychudnutým manzelom". Tak sme si dali zaväzok ze on priberie 5 kg a ja zhodim 5 kg a priemer zostane ten isty. O tri mesiace novorocny zavazok bol splnený. Na mna plati cica nezer, ja totizto straaasne rada jem. A manzel ten sa zasa musi prejedat aby daco pribral. Asi ma tri pasomnice alebo co.....

reivka
19. máj 2009

bibi aj ja som to tu dlho len čítala potichu ale potrebovala som sa o tomto s niekym aj baviť

zusika
19. máj 2009

🙂 bibi vitaj medzi nami...rovnako netrpezlivymi snazilkami.... a kaslime uz na vahu.. 🙂 je to o pocite zo seba..a ja klaslem na to co si kto mysli, myslim ze som normalna ... BMI index je uuplne v pohode..tak co riesit.. 🙂 no a pati..za tie 4 dni som isla dole necele 3 kila.... bol to taky detox..telo sa precistilo...a teraz
pekne spaluje 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Ahoj, Bibi, vitaj...cize doteraz si len spionovala? 😕 😀 😀 dobre, ze si napisala, aspon nas tu je zase viac 😵

zusika
19. máj 2009

ano...a viac nazorov - vacsia pomoc... ja som sa uz tolko dozvedela...

donna11
19. máj 2009

...zdraviiiicko.. 🙂 ......som opat "on"... 😉 ..tak ako??..co noveho mate??.vidim, ze sa nam to tu rozrasta.. 😉

pata31
autor
19. máj 2009

aha, takze detox, no to je nieco ine 😉
no ale ja uz mozem na diety zabudnut.. 😉

zusika
19. máj 2009

no to ano... ved ani ja uz nebudem skusat .... nech mojmu telu nic nechyba...sa tesim ze teraz uz bude zahrada plna ovocia a zeleniny a mozem zdravo a chutne zit...lebo to co je v obchodoch asi vela vitaminov nema..hlavne v zime....

pata31
autor
19. máj 2009

Zusika, no ja som vcera presadila salatik, ale vcera bolo tak dusno, ze sa mi zakazdym v hlave zakrutilo jak som sa postavila...a mame aj karelab a paradajky a redkvicky atd...a sa tesim na ceresne, tak za dva tyzdne by mohli byt aj u nas dobree 😵 😵

Ahoj, Donna...co noveho? no len zase silnejsie ciarocky u Minix 😵

zusika
19. máj 2009

tak-tak mami kvoli mne nasadila aj spenat - ze listova zelenina - aj salat mame...aj jahodky, ceresne, a tiez nasi nasadili aj tmave rybezle . aj to je dobre pre babo... no staraju sa - lebo my s mm byvame v panelaku..a k nasich chodime ako na chatu.. 🙂a zbierat urodu ako do zelovocu 🙂

donna11
19. máj 2009

..baby radsej moc neexperimenujte s dietami, ja som zhodila nejakych 12 kg za par mesiacov a dost sa mi to odrazilo na zdravi...total sa mi zhorsila imunita, stale som len chora, stale mi nieco je..radsej jedzte na co mate chut ale s mierou...
..ahoj pati...zatial nic noveho...mrcha nikde.....tak len cakam, co bude......aspon minix a niki nam ti robia radost.. 🙂 ..a ako je tebe??...vsetko ok??

minix
19. máj 2009

ja mam rada cerstve ovocie, ale tak raz do roka. 🙂))
dnes som sa donutila zjest jablcko, inak to nemusim, aj ked viem, ze vitaminky treba papkat.

donna, ahoj, ako sa mas? mrcha furt nic? lepsie?

ahoj bibi. 🙂

minix
19. máj 2009

donna, ja vam este radost nerobim, uvidime, co zajtra povie pan doktorko.

donna11
19. máj 2009

...ja zasa v lete strasne vela ovocia pojem...strasne mi vtedy chyba stava, tak to mi ju asi vynahradza....

..minix ale je to iste!! 😉 ..neboj, doktor ti to len potvrdi, ale uvidi to najskor za tyzden, ako mne povedala moja lekarka...ozaj a tebe na sliznicu nic nepovedal??...mne len o nej vravela....
...a u mna este stale sucho.......no lepsie ako lepsie..raz je ok, raz horsie.. 😝

pata31
autor
19. máj 2009

Donna, ja v poho, obcas mi je divne, ale da sa to...a ty ides kedy k dr zase?
Minix, ja kazdy den papam ovocie, aspon dva kusy - banan, jablcko, mandarinky, pomarance a aj zeleninku - paradajky, papriku, redkvicky, salatik...a pred chvilkou som mala mrkvicku 😵
a uz aby boli jahody a ceresne, to sa tesiiiim...aspon nebudem mat potom zapchu, ako teraz zvyknem mat 😀

donna11
19. máj 2009

...jaaaaaj baby, nerobte mi tu chute.. 😠 ....jak by som si teraz dala jablcko....
..pati pokial sa mi nedostavi, tak dalsi pon idem k nej...ak sa dostavi, tak nic.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre