Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
9. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Ahoj, Evulik, ja dnes nejako nestiham 😖 moja krivka je zvlastna...ale v podstate je to teplota 36,9-37 stupnov...ale nedari sa mi merat v tom istom case stale...jak sa zobudim, tak vtedy meriam...a stale sa zobudim skor, ako by som mala...boze, ale ja mam problem to merat tych 8 minut, bo uz mi potom tak treba na weecko 😉 😀
inac hrdlo ma stale boli... ☹ vcera som cely den len polehovala, nebolo mi dobre...

kleopatris
9. mar 2009

pati aj ja mam taku cudnu teplotu....musim si dorobit graf a potom ho sem zase dam....a to meriam viac menej vzdy o 7, tak by mala byt ok, ale nie je ☹ zacala klesat som sa potesila, ze mi pride mrcha a namiesto nej mi teplota zacala dnes opat stupat ☹

evulik6
9. mar 2009

ahoj pata, nooo ved nic sa nedeje, chapem ze ste v praci... mne pride zachvilku manza na obed tak tiez pojdem z tadialto....Ja som uz celkom ok, obcas este soplim a kycham ale inak v pohode 😉

evulik6
9. mar 2009

inak drzim palceky pata, nech si cim skor fit 🙂

evulik6
9. mar 2009

kleo a vy sa nesnazite ze?

pata31
autor
9. mar 2009

sranda tie nase teploty...
Evulik, takže ešte dva dni do mrchy...ale super, ze teplota stupa 😵 inac ako si tam dala ten ruzovy pasik, kedy ti zacina mrcha? Nejako to neviem najst, kde sa to zadava... 🙄
Kleo, tak hod grafik... 🙂

evulik6
9. mar 2009

ja som to tam nedala pata, to tam dalo same ked mi oznacilo ovulku tak s tym mi oznacilo aj nasledujucu mrchu, ale to musis mat zapisane teploty od zaciatku cyklu asi...neviem....

pata31
autor
9. mar 2009

jaaj.. 😕 skoda...ja si este tyzden pockam do mrchy...joj, tak dlho esteee 😅

evulik6
9. mar 2009

nooo ja uz len kuuusok ...teraz som citala ze lutealna faza je vzdy 14 dni, takze ak vies presne ktory den si mala ovulku tak 14dni od ovulky by mala prist mrcha, zaujimave 😀

kleopatris
9. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

tak posielam grafik a dufam, ze tentoraz uz je spravne, stary som zmazala a skusila novy, ale teraz mi napadlo, ze som nezaznacila mrchu 😒 tak idem ho este upravit 😉

inak neviete, co je tam ten zlty pas?

kleopatris
9. mar 2009

este sa opytam. Prvy den cyklu sa rata prvy den mrchy? ja som to tak znacila a teraz neviem, ci spravne

pata31
autor
9. mar 2009

kleo, mas to dobre, prvy den cyklu je prvy den mrchy 🙂 ten zlty pas asi znamena den, kedy by si mala byt isto tehu, ak nedorazila mrcha...
Evulik, mne to presne vychadza na toho 16.3., ze ma prist mrcha...

desmodka
9. mar 2009

ahojte zienky, vidim ze ste neprestali merat 🙂) dobreeeeeeee
kleo dnesna teplota tam nie....
evulik dobre si citala... 14 dni trva... ale nie u kazdej.. niektora ju ma kratsiu a niektora dlhsiu... jedna baba ju mala 10 dnovu co je strasne malo...
a inak tehu by malo byt vidiet na teste uz 11 DPO (11 den po ovulke) vsetko zalezi od toho kolko HCG hormonu mate v sebe..

pata31
autor
9. mar 2009

Desmodka, aj ked to moze ukazat tehu este pred mrchou, ale potom to nahodou s mrchou odide...ja asi budem cakat az na mrchu ci pride a ked nie, tak potom budem testovat...ovsem ak to vydrzim dovtedy 😉 😀 😀

pata31
autor
9. mar 2009

inac mate ten digi teplomer? Ako dlho trva meranie s nim? Bo tych osem minut, ked mi treba na wecko, je obcas problem 😝 😀

kleopatris
9. mar 2009

aj ja rozmyslam, ze si kupim digitalny, neviem ci by mna s ortutovym cez hranice pustíli 😀 a este vzdy pri merani stihnem znova zaspat 😒

dnesna teplota tam neni, lebo som si ju zmerala, odlozila teplomer a zabudla sa pozriet 🙄 co uz, doplnim az vecer 😎

podla grafu mi vyjde mrcha v piatok 😒 ale aj to by este bolo ok, len keby prisla......to je, ze vy vsetky dufate, ze nepride a ja zase aby uz prisla 😖 aj ja uz chcem snazilkovat 😠

evulik6
9. mar 2009

ahojte, tak uz som tu opat....

pata ten digi teplomer meria rychlo, do minuty mas teplotu isto nameranu...teda ja aspon tak mavam...je to lepsie digi teplomerom, aspon si si ista ze je uz naozaj namerana konecna hodnota 😉

pata31
autor
9. mar 2009

no tak to si ho pojdem zajtra uz naisto kupit... 🙂

kleopatris
9. mar 2009

baby a mate nejaky tip na znacku? ja mam doma nejaky smejd, ,ktory ukazuje kraviny, tak by som rada aby ste mi poradili, nejaky co funguje a ukazuje spravne

pata31
autor
9. mar 2009

ja som sa minule v lekarni pytala a stal 3 eura aj nejake drobne...hadam nebudu mat v lekarni smejdy 😕

evulik6
9. mar 2009

ja som kupila v lekarni a vola sa Geratherm color...je vhodny aj pre deticky...kupovala som ho vtedy kvoli malemu...a zatial s nim problem nemam...v lekarni ti isto poradia Pata 😉

pata31
autor
9. mar 2009

vtedy mali len ten jeden 😀 , tak za to som ho ani nekupila, chcem sa kuknut aj do inej lekarne, aky maju vyber...

evulik6
9. mar 2009

No vraj su dobre Microlife, Omron...ale zalezi na tom kolko chces do toho investovat....mne v lekarni vtedy povedala ze tento je uplne v pohode, ze taky normalny....

pata31
autor
9. mar 2009

baby, dostali ste nieco na MDŽ? Ja hiacynt 😵

evulik6
9. mar 2009

ja ruzu a cokoladu 😵

pata31
autor
9. mar 2009

pekne, pekne 🙂 no ja pomaly balim...mangel po mna pride za chvilu 🙂

kleopatris
9. mar 2009

ja nic 😒 moj drahy to nepoznal, ale ze si to teda zaznaci a buduci rok nieco prinesie...tak som zvedava 🙄

kleopatris
9. mar 2009

aj ja uz pojdem domov, este 5 minut....a pondelok za nami 😀

evulik6
9. mar 2009

ok babenky, tak pekny zvysok dna...ahojte 🙂

kleopatris
10. mar 2009

dobre rano 🙂
kde ste vsetky? nejako to tu pomaly upada ☹ asi sa vsetky tak poctivo snazite, ze 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre