Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
10. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Bré ránko...ja mám dnes zase o niečo vyššiu teplotu 😕

evulik6
10. mar 2009

ahojte...aj mne dnes zase stupla... 😕 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

pata31
autor
10. mar 2009

Evuliiiik, tak to je supeeer, ze stuupa, sak ty si mala dnes dostat mrchu, nie? vyzera to dobreeeeeeeeeeee 😵 tak drzim palce, aby nedorazila mrcha jedna hnusna... 😝 😀

evulik6
10. mar 2009

ahoj pata, nooo vyzera to fajn ale mrcha ma byt zajtra 😉 Nerobim si velke nadeje lebo viem ze zajtra moze teplota riadne klesnut a je to v kybli 😀

pata31
autor
10. mar 2009

myslis, ze moze klesnut? nemusela by... 😠

evulik6
10. mar 2009

pata bohuzial moze, ale vyzera to nadejne...ak neklesne tak si zajtra asi kupim test, bo mam ist na jedno vysetrenie tak aby som mohla aj dokimu povedat ak nahodou som tehu

pata31
autor
10. mar 2009

😵 drzim palceeeeeee 🙂

evulik6
10. mar 2009

dakujem pata, si zlata... sa mi nechce tomu verit ze by mi to hned na prvykrat vyslo 😲

pata31
autor
10. mar 2009

tak ti nic ine neostava, len cakat do zajtra 😎 ...a ja musim cakat do pondelka... 😨

evulik6
10. mar 2009

a ako sa dnes mas pata? este si chorucka? Ja som uz ok...zajtra idem na sono srdca, dufam ze bude ok, a moj muzik ide zajtra na skolenie, tak budeme s davidkom sami gazdovat...ale vo stvrtok sa vrati domov tak aspon ze tam nebude dlho... 🙂

evulik6
10. mar 2009

nooo veru...len cakat treba...

kleo ahoj, a ty sa mas ako? mrcha este nic? a teplota?

pata31
autor
10. mar 2009

a ti co mas so srdieckom? 😲
ja este nie som celkom fit, hrdlo ma stale rano a vecer pobolieva (cez den,ked som v praci ako zazrakom nie 😀 ), ale je to lepsie ako cez vikend, ked sa mi tocilo v hlave a bolo mi blbo...dík za opýtanie 🙂

kleopatris
10. mar 2009

ahojky,

mrcha nic :( ale teplota klesa pomaly, tak dufam, ze kazdym dnom dorazi......inak mna porazi..... 😒 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

aaaach babulky jak ja vam zavidim, ze uz mozte snazilkovat a cakat ci pride ci nepride
🙂 to je tak pekne sa s vami na tom podielat 🙂 sa tesim aj za vas a dufam, ze v aprili mozme zacat aj my 😉

desmodka
10. mar 2009

evulik, co toto ten graf... odpadnem z teba... ty si nam ... tehu by mala prist mrcha... jeeeeeeejda... test mas nachystany??? ja by som uz testovala
kleo nesmut.. my sa budeme spolu snazit... teda nie spolu ale naraz 🙂..inak pekne klesla teplota..uz coskoro je mrch tu!!!

mna nejako zacalo boliet podbrusko, dufam ze su to PMS... tesim sa na mrchu.. otrasne...
volala som dnes na vysledky krvi ... a vsetko mam OK, ani jedna zvieracia choroba... mozem sa mojkat aj nadalej s mojim havinkom.. hned som sa objednala a uvidime kedy zacneme s liecbou...

pata31
autor
10. mar 2009

desmodka, super, ze mas vysledky v poriadku 🙂 inac aj ja uz chcem testovaaat...len vydrzat do pondelka, ci vobec...
inac chybicka se vloudila v predchadzajucom mojom prispevku...ma tam byt ty a nie ti 😅 sa hanbím 😔

evulik6
10. mar 2009

desmodka, myslis ze som tehu? ja tomu nejako neverim, neviem... test este nemam ani len kupeny, no neviem mozno dnes kupim ked pojdem do obchodu...ach...si ma nalomila teraz...ale neviem ci by som uz mala testovat alebo radsej este pockat... ???....

pata, so srdieckom mam asi to, ze mi robili ekg a mala som to nie ze zle ale mala som tam nejake odchylky a v mojom veku ze sa to velmi nevyskytuje... nie je to vraj nic vazne ale ze mi urobi radsej sono srdca tak som uz mesiac objednana na zajtra na desiatu hodinu... Myslite ze by to vysetrenie mohlo nejako ublizit mimku ak naozaj som teho? Ja myslim ze nie, co vy?

desmodka, gratulujem k vysledkom, to je super ze si ok...aj som si myslela ze s tym havinko nic nema... 😉

pata31
autor
10. mar 2009

Evulik, sme zvedave, tak si len chod kupit testik...aj ked by som asi tiez pockala do zajtra rana...no je to na tebe 🙂 a myslim, ze sono by nemalo uskodit, ved to nie je rontgen...ale urcite by som povedala tomu dr, ze si mozno tehu, ze ci mozes ist...tak nech len je vsetko ok 😵

evulik6
10. mar 2009

no ved sa mu chystam aj povedat ak mrcha nedorazi dovtedy...a s tym testom asi radsej este pockam... nejako ma brusko boli tak asi fakt dorazi svinucha 😀

desmodka
10. mar 2009

pata no tesim sa ze je vseko oki 🙂 a ty si kolko po ovu???
evulik... no ja by som testla... ved to je len prvy krat... nestestovala by som v pripade kebyze sa snazime dlhsie to si radsej pockam na mrchu ale takto... ste len na zaciatku a aj ked by tam neboli //, tak idete dalej... ale je to na tebe... ale mas naaadherne teploty... a ked mozem poradit nekupuj test rapid clear... pepino je dobry a lacny 🙂
a ci moze uskodit babatku to neviem... ale asi nie vem su tam neni ziadne ziarenia... testni a nemusis byt v strese :D :D :D

pata31
autor
10. mar 2009

ja som 8 dni po ovu...to je este skoro, asi az po 11 dni sa da nieco zistit, nie?

evulik6
10. mar 2009

desmodka, si zlata... zase si ma nalomila 😀 😀 😀 ja ked kupujem test tak kkupujem pepino v dmku, fakt je lacny a zatial co som testovala tak ukazal vzdy dobre... aj naposledy som ho mala... este kupujem v tescu ale neviem ako sa vola, to je len v takom igelitovom vrecusku, ten je tiez dobry ale je drahsi ako pepino test... ale ked je vsetko zatvorene ako pri prvom tehotenstve tak som kupila aj ten...stoji do 3eur...

ozaj desmodka, da sa tomu vypoctu na grafe kedy ma prist mrcha verit? lebo ja sama neviem, kedze toto by bola este len tretia po MA

desmodka
10. mar 2009

pata ty urcite este netestuj... skoda testu.. to je este skoro.. iba ak by tam boli dvojicky 😀 😀 pockaj radsej...
evulik ty nemas co stratit... no da sa tomu vypoctu verit.. aj ja som sa nim riadila 🙂, a aj vela inych bab... ale toto je tvoje prve meranie...

evulik6
10. mar 2009

kleo, uz ti klesa teplota tak mrcha by uz kazdu chvilku mala dorazit... do piatku ju mas... sa tesis na dovcu co? ja by som sa tesila ako male dieta...joooj tak by som aj ja chcela niekam ist...no uvidime

evulik6
10. mar 2009

no ved to ze prve poriadne meranie... no asi to teda risknem aspon budem vediet ako som na tom.. 😀 😝

pata31
autor
10. mar 2009

a ked su dvojicky, to sa da zistit skor?? 😕

desmodka
10. mar 2009

evulik tvoj pristup sa mi paci 😀 😀, fakt nemas co stratit... uz sa tesim ked ja budem ocikavat test 😝

kleopatris
10. mar 2009

hej tesim 😀 sak ja uz kazde rano nemozem dospat, akoby som tam uz hned mala letiet 😀 som jak male dieta, booze ja uz som tak dlho nebola u mora uz ani neviem ako vyzera 🙂
inak ta mrcha dufam, ze najneskor v piatok dorazi, ako ten graf ukazuje, aby som si aspon tie najhorsie dni odtrpela doma 😖

kleopatris
10. mar 2009

aj ja uz chcem cikat 😀

dneska som vyslala draheho aby mi kupil digitalny teplomer, tak dufam, ze donesie nieco poriadne 😀 aj ked neviem, ci na dovolenke budem merat....je to od veci, lebo je tam 4 hodinovy posun 😒

pata31
autor
10. mar 2009

Kleo...cestovnu horucku mas? 😵 ja by som sla tiez k moru...relaxovat, nic nerobit...joj, to by bola parada...namiesto toho ma caka buduci tyzden trojdnova vystava, teda makacka 🙄

pata31
autor
10. mar 2009

aj ja uz chcem cikaaaat 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre