• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ahojte damy....dnes tu budem do takej 16.0 - zase ma homeworking - ako kazdu druhu nedelu....ale neviem si to vynachvalit..popri praci stiham prat, obcas aj radovanky s mm :wink: toto by som v praci veru nemohla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ano..pekny den vam prajem....
24. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zusika, tak ty pracujes aj dnes? no ale aspon ze si doma... :wink:
24. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem ja, idem pobalit nejake tie veci a tak...tak sa majte, pekny dnik zelam :slight_smile: vecer za vami pridem, mm pride az niekedy v noci, tak sa budem doma sama nudit ked bude dadulo spinkat...ajojte..
24. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano evi...ide o taky druh prace,kde treba stale sledovat dianie..preto pracujeme takmer stale... ale ako hovoris, som doma,takze sa nic nedeje... a este mam zato aj peniazky... :slight_smile:
24. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahpjte babulky, tak konecne som vas docitala a konecne idem prispiet aj ja..vcera som sem ani len nepachla, o desiatej sme isli na tu grilovacku a vratili sme sa okolo deviatej a to uz som bola zrela akurat tak do sprchy a do postele...sak to tak aj vyzeralo.....vidim ze ste vsetky mali celkom zaujimavy vikend:D....

barchee tebe drzim palceky a hned daj vediet....pomaly to tu tehulkuje rad radom..dufam ze ja sa dostanem na rad tento mesiac:D
24. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Teu...neboj...drzime si palce navzajom...Barchee zda sa nevydrzala do mrchy....no ja to snad zvladnem... do stredy... :wink:
24. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je jasne zusika..urcite vydrzis....budem drzat palceky:D.....a co sa dnes chystas..okrem prace?
24. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..dobre ranko zienky......dnes vas popozeram aj ja..vcera som mala dost nabity den..dnes si davam pauzu.. :slight_smile:
...barcheee tak velmi velmi drzim palce, nech sa to dobre vyvija.. :wink:
24. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no babulky kto tu jeee...hm?.....co porabate?...hm?
24. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte, tak som len prisla kuk, vcera som upiekla kolacik, spravila veceru a tak som bola hrozne unavena, este aj zle mi zase prislo..a hlava ma zacala vecer boliet a ma bolela celu noc a este aj dnes doobedu, cele som prelezala...este aj teraz, ked sa postavim prudsie, tak sa mi kruti v hlave :rolling_eyes: takze tento vikend som totalne nic nespravila, okrem kolaca vcera :wink: :sweat_smile:
24. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zusika, u nas taky obchod pri Kauflane nemame :unamused:
24. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inac dnes rano sme s mm mali produktivny rozhovor na temu meno nasho dietata - takze sme vybrali pre chlapca Branislav a pre dievca asi Dianka, ale tam su este varianty k tomu Sabínka alebo Alexandra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pati,no vcera sa aj mne cely den tocila hlava a vecer mi bolo tak zle ze az na vracanie...ze fuuu...som sa bala ist aj spat tak som o polnoci upratovala....ale dnes je uz dobre :wink:
24. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no mne dnes ostalo zle, ked som upratovala.....baby ja som uz uplne mimo!!...nerozumiem nicomu......dnes mi to nedalo, skusila som si nahmatat krcok a vysledok.....trosku predlzeny, tvrdy a produkuje dost vela husteho bieleho hlienu...a bolest v prsiach citim uz aj tyzden??...a teplota stale nieco nad 37....
.....?????????????
24. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a to by nemalo byt dobre?? donna...hmmm??? inak mne tiez dnes zase zacal ten hlien...a neskusila si znovu ten test?
24. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
24. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj...posila....no co si myslis o tej donne?... my sme iba laici :confused:
24. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zusika praveze by to malo byt dobre... :slight_smile: ..len pomyslenie, ze mi 2x ukazal test / ma vzdy postavi na nohy...a test mozno este skusim, prave pred chvilou som citala pokec od nejakej mudr, ze test je dobre robit 10dni po ocakavanej mrche...??.....zusika a tebe este kolko ostava do testovania??
..ahoj fly...a ty ako??.......neocakavas??
24. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusika...necitala som zatial...ake priznaky okrem hlienu,krcka a teploty su?mrcha kedy ma byt?
..meska 9 dni..
..oprava..meska 10 d.. :confused:
24. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
donna mne ma prist v stredu... v piatok mi bolo dost zle..akoby uz mala prist...a teraz dva dni zase v poho a nic v podbrusku necitim.. divocina je to telo :unamused:
24. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak s barchee to vyzerá dobre, len tak dalej
donna ty asi si tehu len to test este neukazal
24. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak 10 dnii.... mňa už by porazilo, kebyže neviem na čom som
24. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj mna,reivka :wink: dam si max 2 dni a testujem...
24. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..zusika poviem ti, ze ja som take pocity mala predtym, nez som mala dostat, chvilku po tom, ako som mala dostat a teraz sa to akosi ukludnilo.......byvalo mi dost divno........sice podbrusko ma obcas zaboli, ale to vso....ale tie prsia..aaaaaau..
...a meras aj teplotu??.....no streda je uz bliiizko.. :wink: ...to som teda zvedava.. :astonished:
24. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no donna ak meska 10dni a testy su negativne...tak bud si mala neskoro ovulku a pomaly sa dviha hcg...alebo mas nauseny cyklus...radim ist ku dr..vezme ti krv a budes vediet na com si...
24. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..ahooooj reivka...a ty ako?? :slight_smile: .....ja sa musim nejako drzat, ved co ine mi ostava??...navyse zajtra nemozem ist k lekarke, musim so sefom nieco surne vybavit, tak to musim posunut... :unamused:
24. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
donna,nemeriam... na to ja nie som... uprimne...pride mi to trosku sialene... :stuck_out_tongue_closed_eyes: keb budem zufalka a nie snazilka tak mozno sa k tomu uchylim..ale ved skusame iba 2 mesiac..takze to davame zatial na nahodu.. :slight_smile: no a zvedava som aj ja...aj ked budem radsej pesimista nech to potom nie je velke sklamanie... aj tak bude, ale take ze na druhy den prejde...
24. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..fly k lekarke asi urcite zajdem, ved nic ine mi neostava.. :unamused: ....
24. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok