Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
28. máj 2009

Misi - aj ja sa tesim 🙂 a som zvedava ako dopadne tento mesiac 😉 inak to ocakavanie nieco pekneho je aj prijemne na druhej strane 😵
baby, tak ja teda vynimocne skor prcham z prace a idem domov...ked budem mat cas, tak ma tu vecer opat mate 🙂 zatial vsetkym pekny dnik
Zusi - nezaspiiiii 😀 aj mne sa chce...

teuflerin
28. máj 2009

babulky znova som tu aj ja osm tu mala kamosku na kave, poklebeili sme prebrali novinky az tak dobre..som si na obedik spravila vyprazany syr a teraz som dorboila bananovy koktejl...mnam....az tak dobre

zusika
28. máj 2009

no ze komu je lepsieeee, teu.... 😉

evulik6
28. máj 2009

ahojte 🙂

zusika
28. máj 2009

vitaj evi!

evulik6
28. máj 2009

dakujeeem...
tak co? mrcha este dufam nedorazila...hm? 🙂

teuflerin
28. máj 2009

nooo..ale zajtra bduem zase makat, cely den pri drobcovi..takze to je za
jedno, a potom poobede este dalsia robota...takze tak..aspon vcera a dnes mam oddych...

zusika
28. máj 2009

nooo....prave som to bola skontrolovat....a........ a NIC, stale NIC..... 😀
sa nahnevate, ak rano testnem...ked 2 dni meska..to sa uz da?

teuflerin
28. máj 2009

hhe...nedockavost sa prejavila.....sak skus....nepokazis tym nic nie?si mylsim...ja neivem spytaj sa skusenejsich:D

zusika
28. máj 2009

noo...mozno vydrzim a mozno nie...ale myslim, ze skor asi odolam, lebo by som sa potom v praci zblaznila..ak by predsa //...na predychanie budem potrebovat vikend.... 😀 v tom ci onom pripade...

evulik6
28. máj 2009

zusi, ked ti dva dni meska zajtra bude treti...to je ok na testovanie...ak si teho tak tam ta druha ciarocka bude... ja som pri dadkovi testovala tiez na treti den meskania a boli tam a poriadne 🙂

teuflerin
28. máj 2009

noooo tak vidis zusika kludne mozes testovat..a potom sup sup sem s odpovedou ako to s tebou je..ale ja neivem ja si mylism ze budes aj s donou tehulka..tak potom uz len ja...evulik, a ostatne babulky..

zusika
28. máj 2009

no ..ona mala prist vcera...tak ako sa to rata... ze dnes meska 2 den alebo dnes je iba 1 den? tresp. mala prist 27..., 28 a 29...to su tri dni??? no kazdopadne dame az v sobotu.... to bude 31 DC.... (aj ked teda ja mam 28dnovy)

evulik6
28. máj 2009

tak vydrz do tej soboty...ja som tiez mavala pred tym ako som dadka cakala 28 dnovy a tiez som testla na 31den... lebo raz za rok mi to prislo aj na 31 ale vtedy nie...a ako som hovorila boli tam // riadne kolajnice

zusika
28. máj 2009

no tak to netreba zakriknut....!!! pssst... 😉
idem ja pomaly balit...a jedu dom....
www.bess.sk !!!!

evulik6
28. máj 2009

tak ahoj zusika...a drzim palce aj na nohach 🙂

evulik6
28. máj 2009

ta stranka je fajn...ako darcek take nieco potesi...ja som kupila malemu od nich take body s napisom lubim ocka, ked mal mm narodeniny... som to malemu obliekla...no aky bol happy... 🙂

teuflerin
28. máj 2009

no ja poznam aj www.mamimo.sk ta je tiez dost dobra, tam maju aj tie pasy tehotenske a tricka....len neviem aky je medzi nimi rozdiel ci uz cenovo alebo kvalitovo

pata31
autor
28. máj 2009

no baby, tak som si ako tak spisala otazky na anglinu...aj ked zatial len dve 😅 idem pomaly domkov, pak na tu anglinu...tak pekny vecer prajem!

teuflerin
28. máj 2009

tak drzim palceky pati...pekny vecer

donna11
28. máj 2009

...ahojte babule...prisla som sa rozlucit, kedze rano vyrazam..majte sa tu zatial krasne, dufam, ze nam zatial pribudne dalsia tehulka, ze zusi.. 😉 .....a vsetkym ostatnym zelam prijemne a uspesne snazenicko... 😀 😀 😀 .

..dobruuuu nocku babulky.. 🙂 🙂 🙂 😔

evulik6
29. máj 2009

dobre ranko kocky... ako ste sa vyspinkali? ja celkom fajn 🙂

donna, stastnu cestu zelam 😉

zusika
29. máj 2009

ahoj Evi...vidim ze zatial iba ty si tu... 🙂 samozrejme dobre ranko aj vam ostatnym!! 🙂
aj u vas je taka kosa dnes??

evulik6
29. máj 2009

ahoj zusi...
ano aj u nas je zimaaaaa a zamracene, neviem ci nebude prsat... 😒

zusika
29. máj 2009

pekne sa nam to vyvija na vikend... ☹ ale chystam sa upratovat - idem k nasim - malovali..takze ked bude skaredo, aspon mi to nebude luto..ze nie som niekde volnu na lehatku.. 🙂 a ty co? dufam, ze ta caka prijemnejsi vikend

evulik6
29. máj 2009

ja ani neviem co ma caka zusi...
zajtra neviem co budeme robit...mm ide do prace doobeda a potom neviem ci niekam pojdeme ci co...v nedelu chceme ist do TO bude tam program pre deti k MDD...dufam ze nebude prsat ☹

a co mrcha? este nedorazila?

zusika
29. máj 2009

e-eee....nie Evi, nedorazila.... 🤐
moj drahy je presvedceny ze urcite som tehu, pre istotu to bol uz aj vcera zapit s kamaratmi.... 😀 som sa na neho nemohla ani hnevat... 😀

evulik6
29. máj 2009

joooj tak to je super zusi... ja som dnes nameral 37...no uvidime co z toho bude, ale vobec sa necitim ako teho, tak neviem, podla mna moja mrcha dorazi...ale s tebou to vyzera veeelmi dobre...tak drzim palce dalej...a kedy budes testovat? uz by si mohla...

evulik6
29. máj 2009

este ta to nechyta?
mne bolo vcera dobre, a potom vecer ked som prisla za muzom do prace tak som tam dadovi kupila dzus ...napila som sa z neho a prislo mi taaaak zle...normalne som myslela ze budem tyckovat...stale sa mi nim gragalo..fuuuj...

zusika
29. máj 2009

🙂 ...no dnes som na to ani nemyslela - ze test...asi zajtra rani, lebo poobede to asi nebude mat vyznam.. ci??
ze nech je to pekne, ked uz by teda malo...ale fakt ma uz neboli to brucho...ze nemam pocit mrchy.... no nechcela by som to zakriknut... 😉 ale tak potichucku sa mozno aj tesim.... a dufam...

a kde su ostatne snazilky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre