Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
11. jún 2009

ano reivka, presne on to je.... A.B.
ale ja nemam brusko.... nehovorim, ze som plocha...ale toto fakt na mne nie je vidiet 😀 ja ratam ze mozno 4-5 uz mozno nieco bude, ale teraz nieeee 😀
ale teraz mam skor tendenciu si davat obtiahnute veci...ze aby fakt si niekto nemyslel...tak ukazujem, ako brusko nemam 🙂 ...uprimne, nechcem este aby sa to hned vedelo..hlavne v praci.... a potom pride sok 🙂

evulik6
11. jún 2009

ahojte 🙂

zusika, gratulujem k super vysledkom... drzim palce nech sa ti (vam) dari 🙂

pata31
autor
11. jún 2009

Ahojte, tak som po obede, nakoniec som zasla domov, aspon som zohriala synovcovi obed, bo je chory...
a aby mi lepsie travilo, tak som si dala poobede grepovy dzus, nanuk a nakoniec ceresne 😉 😀
no idem sa uciiiit 🙄

reivka
11. jún 2009

patka to je ale kombinácia! určite sa pos....š 😀

reivka
11. jún 2009

ahoj evulik 🙂 ako?

pata31
autor
11. jún 2009

no to by som bola len rada 😉 😀

zusika
11. jún 2009

jejda baby.... ja som tiez po obede a vselijake stavy mam... ta omacka asi nesadla...
inak evi, skus nieco makove a mlieko.... to vraj tiez funguje.. 🙂 u mna teda nie, ja to tak mozem....

zusika
11. jún 2009

a ahoj Evulik, dakujeme 😉

pata31
autor
11. jún 2009

Zusika, to bolo ako pre mna, ten mak s mliekom? ako prehanadlo? no neviem, bo po maku vraj praveze zapeka...
inac mne uz byva ozaj lepsie 🙂 teba to este len caka...aj ked vcera vecer po treske mi nebolo moc dobre 😅

teuflerin
11. jún 2009

ahojte babulky..ako sa mate?zusika gratulujem tesim sa s tebou,. vcera som bola s kamoskou na monitore..a pochytala som jej bruskoooo tak dufam ze tato neocakavana mrcha nepride tento mesiac.....tak dufam...

zusika
11. jún 2009

prepac..Evi...ano to bolo pre teba Pati.... a nie..mne nic nebude.... 🙂 fakt mi vsetko chuti tak ako doteraz a ani mi nebyva nejako extremne cudne, ale hovorim...po koncerte nech sa uz deje co chce... tesim sa na to cely zivot a nedam si to pokazit....
ahoj Teu... vdaka! ...na mna sa to veru tak - chytanim bruska - nalepilo...tak tfuj, tfuj... 😀 a aj furt chytam to kamaratkine.... aj dnes idem...nech sa pekne poistim

teuflerin
11. jún 2009

no jasne tak ja dufam ze to tead pomoze:D..ale nie az za rok...ale pekne uz teraz..nech to mam na tom, testiku..tak uvidime...musite pevne drzat palceky cez vikendik:D....a som opluta tak hadam zaberie

zusika
11. jún 2009

zaberie!! tak uz cez vikend budes vediet? juuuj, hned daj vediet!! kedy - sob/nedela??
inak akoze toto co tu je....sa rozprsalo a zotmelo.... a to pred pol hodkou som bola vonku a bolo uplne prijemne 🙄

flyangel
11. jún 2009

Zusika ostala som prekvapena ze som uvidela ze si v 7tt-srdecne blahozelam 😀 😀

evulik6
11. jún 2009

ja sa mam fajn, mam plnu hlavu dovolenky tak v pohode... sestra mi volala ze ona s frajerom asi nepojdu lebo ze ju zrejme nepustia z prace, tak som sklamana, ale muz povedal ze mozme ist niekam aj sami tak ma potesil, dufam ze sa niekam nakoniec aj dostaneme... och, tak strasne chcem ist...som nebola pri mori uz 5 rokov, naposledy ked po svadbe sme boli, hovorim ze by sa nam uz patrilo ked sme mali to pekne vyrocie 😀

pata31
autor
11. jún 2009

aj tu sa nejako zatmelo, asi bude fajna burka...ale to nevadi, aspon mi nesvieti slnko do kaclika 🙂
Evulik, tak super, ze sa chystate na dovcu...a uz vies, kam? ci nejaky last minute vezmete?
Teu, tak som aj ja zvedava na vikend... 😉

reivka
11. jún 2009

no teeeda tak to tu bude od víkendu dalšia tehulka, no ide to pekne doradu 🙂

zusika
11. jún 2009

ahoj Fly, dakujem 🙂
pocujte babulky, neviete o nejakom hoteli v Milane?

januliatko1985
11. jún 2009

ahojte kocky 🙂
zusika,blahozelam k vybornym vysledkom🙂
pati,a ty sa pekne uc anglinu,ta sa ti stale zide 😉
ja osm sa pred chvilkou vratila z robotky a ma sefka nasrala,lebo mali sme nieco spravit do vecera,lebo zajtra rano mali prist po nejake veci nadriadeny a rano ked som prisla do roboty(a mala som mat dnes volno) ta mi povedal,ze pridu po to az v pondelok,ta ma slo porazit,som vobec nemusela ist do roboty 😠 jakeby mobily nexistovali,no ale som ostala aspon na 4 hodky a daco spravila.....nooo a teraz idem navarit mm perkelt,juuj uz sa tesim,mam velmi rada 😝

januliatko1985
11. jún 2009

hej,a dnes rano som sa zobudila,pozrela von oknom a na oblohe asi 10 teplovzdusnych balonov ,tak blizucko leteli,jeeej,....je tu v kosiciach balonova fiesta teraz zopar dni,no krasne je to,a budu aj vecerne lety tak to nadherne bude na oblohe vyzerat vecer....mam vyhlad na cele mesto tak sa tesim 🙂

zusika
11. jún 2009

jani, no ty sa mas..taky pekny zazitok...skoda ze su KE tak daleko...
idem ja prec..... furt prsi.... sa tesim...mam hole nohy.... 😖 fakt som sa dnes super obliekla.... 😠
dovi-dopo zajtra... pa!

pata31
autor
11. jún 2009

Janka, tak to mas krasny vyhlad...parada 😵 urob foto, aby sme aj my videli... 😉
moja mamka dnes leti za segrou do Belgicka a akurat som jej volala, tak ze uz je v lietadle...tak jej hovorim, ze vypni mobil, bo to nemozes mat zapnuty 😀 😀 ze hej? no nieco rozpravali,ale po anglicky 😀 a to mamka nerozumie 😝 hadam sa priputa aspon... 😅

januliatko1985
11. jún 2009

pati,a nebala sa mamka letiet po tom pade lietadla?......ja osm sa tolko nalietal ze az....bola som 2,5 roka v irsku,tak za tie roky som sa viac nalietala ako vozila v buse 😎 amoji svokrovci sli dnes do pariza na poznavaci vylet ale busom,to je dost dlha streka,ja by som busom nesla.....najdalej co som bola bolo rumunsko ,min roku ked sme sli s mm na dovolenku,ale to sme sli pomaly a vychutnavali sme si prirodu,busom by som tam nesla ani za svet 😒

januliatko1985
11. jún 2009

baby, co ste merali bt na wunschkinder,poradte mi jak si tu teplotu zapisovat alebo postup,lebo nemecky neviem,ale uz som zaregistrovana ,to sa mi podarilo,a neviem na to nijak raz priiist,prosiiim...dakujem

januliatko1985
11. jún 2009

a kde mame minix,uz tu dlho nebola...ktovie ako sa maaaaaa

pata31
autor
11. jún 2009

Jani, asi sa nebala, aspon si myslim...a ide prvy raz lietadlom 😉 ale som jej vravela, ze ked jej bude blbo, aby sa pozerala na zem, bo sedi pri okienku..aspon mne to pomahalo v lietadle...
no idem ja dom, vecer mam ten test..
inac Minix chodi do tej temy januar 2010...a na nas kasle 🙄 😅

januliatko1985
11. jún 2009

drzim ti palce 😉

evulik6
11. jún 2009

ahojte...musela som odist za malym tak som vam neodpisala...
patka vezmeme nejaky last minute... este neviem presne co, ale asi IT, alebo ak bude nieco dobre grecko letecky alebo spain tak uvidime... 😉

januliatko1985
11. jún 2009

ahoj evi 🙂
tak som sa konecne naucila robit s tym wunschkinder tak pridavam graf,ale neviem preco tam nemam vyznacenu ovulaciu,ale aspon uvidite ake mam teplotky,ale nemerala som od zaciatku,tak neviem,co z toho vycitate 😅
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

januliatko1985
11. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
tu je spravny graf,lebo v tamtom som si trosku prehodila teplotky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre