• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
pata no mrchu mam aj ja :grinning: uz sice konci, ale teeeeda super to vyslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hehe :grinning:
15. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem sa aj do inych tem popytat, ci tiez maju mrchu...mozno sme sa vsetky na konikovi zosuladili :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: informuj nas :grinning:
15. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
urcite mame vsetky naraz...pocas tohto tyzdna vo vsetkych obchodoch vypredali vlozky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: vsak dnes som bola v obchode si kupit a dalsie asi 4 ci 5 zien tiez kupovalo...vsetky urcite z konika :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda je :grinning: chudaci chlapi ani zahybat nam nemozu, kedze sme vsetky indisponovane :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kleo tak nech umyvaju okna, sak ide pomaly velka noc :grinning: ... uz si pobalena???
15. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som tuuuuuu....
ale si predstavte ze vsetky budeme v rovnakom case snazilkovat :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik ja budem snazilkovat iba na prazno :frowning2:
15. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj ozaj, som zabudla, prepac... :unamused: ale neboj sa, o chvilku budes aj ty .... ja ta mozno aj pockam :grinning:
15. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik no tak to dufam ze nie... ja ti prajem aby boli // co najskor... teda do konca 2009 tam musia byt urcite... a tie dve tam budeme mat vsetky co sme v tejto teme... takze aj ostatne by sa sem mali pridat :grinning:
15. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem... my sme si s muzom povedali ze to nebudeme nahanat...ze to nechame na volny priebeh a uvidime... nebudeme sa snazit tak ze teraz mam ovulku -musime...proste tak ked bude chut a mozno to vyjde a mozno nie..nevadi...oplati sa pockat,nie? hlavne nech je to potom ok... :wink:
15. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desmodka aj ja budem este snazilkovat na prazdno :unamused: nie si v tom sama :wink:

pobaleni uz sme a uz aj riadne nervozni :unamused: uz zaciname na seba aj troska "stekat" :confounded: aby sme sa nestihli pohadat este pred svadobnou cestou :grinning:
15. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, to je normalne, to je tou nervozitou...u nas to tiez vzdy tak bolo ze ked sme niekam sli tak sme po sebe stekali...ale potom nas to po chvilke preslo a bolo ok... budeme na teba mysliet, len si tam pekne oddychni , opal sa pekne... ja zboznujem opalovanie...joooj, uz by som aj ja isla niekde sa vycapit na slniecko :grinning: , len to u nas stale v nedohladne...este aj tak otrasne hlasili na tento tyzden...brrr zase ma byt zima :frowning2:
15. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik mudro ani mi to nebudeme silit... ani predtym sme to nesilili a podarilo sa, nechame tomu volny priebeh...
inak to by bolo ake ked by sa nam podarilo naraz otehotniet... :grinning: :grinning:

kleo aspon si to riadne budeme uzivat a nemysliet nato ci akurat teraz nejake spermijka nebludi :grinning: :grinning: :grinning:
a kedy letite????
15. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, lucim sa s vami...idem si asi lazkat... tak zajtra teda popiseme :wink: kleo, este raz stastnu cestuuuu :dizzy_face: cmuk a nezabudni na nas...tesime sa na tvoj navrat...ajoj
15. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra okolo 2 letime, ale uz sa bojiiim, manzel uz je troska nahnevany, ze ho furt stresujem :grinning:, tak som mu povedala, ze sa nema nechat stresovat ale mna ukludnovat a podporovat, som si robila srandu, ze pri porode sa budem este viac bat a on bude musiet byt pri mne a podrzat mna :grinning: takze taky maly trening :grinning:

desmodka presne tak, mozem si aspon svadobnu cestu pekne uzit, aj si vypit, aj ponocovat a vsetko bez vycitiek svedomia :slight_smile:
15. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudnem a dakujem :slight_smile: potom sem fotky vycapim aby ste si toho trosku mohli uzit so mnou :slight_smile:
15. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kleo, tesim sa uz teraz... a s tym cistym svedomim ti verim....vidis, vsetko zle je na nieco dobre :wink:
15. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc zienky... kleo poriadne si uzi dovolenku, stastny let!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky a papa za dva tyzdne :wink:
15. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky....ako sa mame po vikende? oddychnute? pata ako krk?
16. mar 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, Evulik...no krk konecne ok, vcera to uz bolo lepsie, ale aj tak bolelo...inac ja mam taku silnu mrchu ako uz dlho nie...asi taku, aku som mavala pred HAK :confounded:
a ty ako?
16. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam celkom v pohode mrchu ale bolia ma dost krize a vcera ma bolela aj hlava, som si musela dat tbl co ja velmi nejedavam
16. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata ja som mala minuly mesiac taku hnusnu mrchu...ani pohnut...hned zo mna tieklo ako keby prasa zabijali :grinning:
16. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no presne ja tento mesiac...normalne som si musela dat na noc tampon, bo to by som asi stravila noc na zachode... :sweat_smile:
16. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe...nooo mrcha jedna mrchata...

baby dala som nove fotky do albumu tak si kuknite ak chcete...maly nam normalne pozuje ked ho fotime :grinning:
16. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej..pekne fotecky :dizzy_face: maly je zlatucky a podareny... :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aky je frajer s tych adidaskach :dizzy_face: :grinning: :grinning:
no mne sa treba ucit anglictinu, bo zajtra mam test :unamused: a este danove priznanie dopisat... :confused:
16. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... no aj u mna je mrcha nejaka silna... sobotu som sa cely den napchavala algifen. kvapkami a nic :confounded: este aj dnes to boli :angry:
evulik pekne fotky, maly je podareny
16. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok