Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

moni1412
15. mar 2009

pata no mrchu mam aj ja 😀 uz sice konci, ale teeeeda super to vyslo 😀 😀 😀 😀 hehe 😀

pata31
autor
15. mar 2009

idem sa aj do inych tem popytat, ci tiez maju mrchu...mozno sme sa vsetky na konikovi zosuladili 😀 😀 😀

moni1412
15. mar 2009

pata 😀 😀 😀 😀 😀 informuj nas 😀

pata31
autor
15. mar 2009

urcite mame vsetky naraz...pocas tohto tyzdna vo vsetkych obchodoch vypredali vlozky 😉 😝 😀 😀 😀 vsak dnes som bola v obchode si kupit a dalsie asi 4 ci 5 zien tiez kupovalo...vsetky urcite z konika 😀 😀

kleopatris
15. mar 2009

no to teda je 😀 chudaci chlapi ani zahybat nam nemozu, kedze sme vsetky indisponovane 😀 😀

moni1412
15. mar 2009

babyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

desmodka
15. mar 2009

ahojte
kleo tak nech umyvaju okna, sak ide pomaly velka noc 😀 ... uz si pobalena???

evulik6
15. mar 2009

ahojte, aj ja som tuuuuuu....
ale si predstavte ze vsetky budeme v rovnakom case snazilkovat 😀 😀 😀

desmodka
15. mar 2009

evulik ja budem snazilkovat iba na prazno ☹

evulik6
15. mar 2009

joooj ozaj, som zabudla, prepac... 😒 ale neboj sa, o chvilku budes aj ty .... ja ta mozno aj pockam 😀

desmodka
15. mar 2009

evulik no tak to dufam ze nie... ja ti prajem aby boli // co najskor... teda do konca 2009 tam musia byt urcite... a tie dve tam budeme mat vsetky co sme v tejto teme... takze aj ostatne by sa sem mali pridat 😀

evulik6
15. mar 2009

dakujem... my sme si s muzom povedali ze to nebudeme nahanat...ze to nechame na volny priebeh a uvidime... nebudeme sa snazit tak ze teraz mam ovulku -musime...proste tak ked bude chut a mozno to vyjde a mozno nie..nevadi...oplati sa pockat,nie? hlavne nech je to potom ok... 😉

kleopatris
15. mar 2009

desmodka aj ja budem este snazilkovat na prazdno 😒 nie si v tom sama 😉

pobaleni uz sme a uz aj riadne nervozni 😒 uz zaciname na seba aj troska "stekat" 😖 aby sme sa nestihli pohadat este pred svadobnou cestou 😀

evulik6
15. mar 2009

kleo, to je normalne, to je tou nervozitou...u nas to tiez vzdy tak bolo ze ked sme niekam sli tak sme po sebe stekali...ale potom nas to po chvilke preslo a bolo ok... budeme na teba mysliet, len si tam pekne oddychni , opal sa pekne... ja zboznujem opalovanie...joooj, uz by som aj ja isla niekde sa vycapit na slniecko 😀 , len to u nas stale v nedohladne...este aj tak otrasne hlasili na tento tyzden...brrr zase ma byt zima ☹

desmodka
15. mar 2009

evulik mudro ani mi to nebudeme silit... ani predtym sme to nesilili a podarilo sa, nechame tomu volny priebeh...
inak to by bolo ake ked by sa nam podarilo naraz otehotniet... 😀 😀

kleo aspon si to riadne budeme uzivat a nemysliet nato ci akurat teraz nejake spermijka nebludi 😀 😀 😀
a kedy letite????

evulik6
15. mar 2009

babenky, lucim sa s vami...idem si asi lazkat... tak zajtra teda popiseme 😉 kleo, este raz stastnu cestuuuu 😵 cmuk a nezabudni na nas...tesime sa na tvoj navrat...ajoj

kleopatris
15. mar 2009

zajtra okolo 2 letime, ale uz sa bojiiim, manzel uz je troska nahnevany, ze ho furt stresujem 😀, tak som mu povedala, ze sa nema nechat stresovat ale mna ukludnovat a podporovat, som si robila srandu, ze pri porode sa budem este viac bat a on bude musiet byt pri mne a podrzat mna 😀 takze taky maly trening 😀

desmodka presne tak, mozem si aspon svadobnu cestu pekne uzit, aj si vypit, aj ponocovat a vsetko bez vycitiek svedomia 🙂

kleopatris
15. mar 2009

nezabudnem a dakujem 🙂 potom sem fotky vycapim aby ste si toho trosku mohli uzit so mnou 🙂

evulik6
15. mar 2009

ok kleo, tesim sa uz teraz... a s tym cistym svedomim ti verim....vidis, vsetko zle je na nieco dobre 😉

desmodka
15. mar 2009

dobru noc zienky... kleo poriadne si uzi dovolenku, stastny let!!! 😝

kleopatris
15. mar 2009

dakujem babulky a papa za dva tyzdne 😉

evulik6
16. mar 2009

dobre ranko babulky....ako sa mame po vikende? oddychnute? pata ako krk?

pata31
autor
16. mar 2009

Ahoj, Evulik...no krk konecne ok, vcera to uz bolo lepsie, ale aj tak bolelo...inac ja mam taku silnu mrchu ako uz dlho nie...asi taku, aku som mavala pred HAK 😖
a ty ako?

evulik6
16. mar 2009

ja mam celkom v pohode mrchu ale bolia ma dost krize a vcera ma bolela aj hlava, som si musela dat tbl co ja velmi nejedavam

evulik6
16. mar 2009

pata ja som mala minuly mesiac taku hnusnu mrchu...ani pohnut...hned zo mna tieklo ako keby prasa zabijali 😀

pata31
autor
16. mar 2009

no presne ja tento mesiac...normalne som si musela dat na noc tampon, bo to by som asi stravila noc na zachode... 😅

evulik6
16. mar 2009

hehe...nooo mrcha jedna mrchata...

baby dala som nove fotky do albumu tak si kuknite ak chcete...maly nam normalne pozuje ked ho fotime 😀

pata31
autor
16. mar 2009

jeej..pekne fotecky 😵 maly je zlatucky a podareny... 😀 😀

pata31
autor
16. mar 2009

a aky je frajer s tych adidaskach 😵 😀 😀
no mne sa treba ucit anglictinu, bo zajtra mam test 😒 a este danove priznanie dopisat... 😕

desmodka
16. mar 2009

ahojte... no aj u mna je mrcha nejaka silna... sobotu som sa cely den napchavala algifen. kvapkami a nic 😖 este aj dnes to boli 😠
evulik pekne fotky, maly je podareny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre