Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
3. júl 2009

aj u nas bola na obed taka burka, ze kanaly nestihali vodu odvadzat a cela ulica pred mojim kanclom plavala...takze som sla na obed az o jednej, bo sa nedalo pred tym..a aj ja som si nieco kupila...dve tricka, lebo nemam poriadne co nosit 😉

zusika
3. júl 2009

ja sa chystam na nakupy v sobotu 🙂

reivka
3. júl 2009

ahojte 🙂

ja som dnes dostala 3 balíky a ešte mám niečo objednané, tak na 2 čakám 😅 takže tiež nakupujem

reivka
3. júl 2009

ale to nebolo všetko pre mňa, to musím napísať, lebo v jednom bola školská taška pre malého a v druhom knižka a batoh pre druhého 🙂

pata31
autor
3. júl 2009

Ahoj, Reivka...takze ty cez net nakupujes vo velkom? 😵
joj, uz by som najradsej isla domov...tu zaspavam

reivka
3. júl 2009

ano ja som taký maniak v nakupovaní cez net, ja neznášam prezliekať sa v kabínkach v obchode, minule asi predvčerom ma na to nahovorila kamoška, len mi do kabínky stále nosila a ja som skúšala, až mi teplo bolo a už som nevládala, ale nakúpila som si šaty, plavky a nohavice 😀

reivka
3. júl 2009

ukažem ti čo som si objednala? 🙂

pata31
autor
3. júl 2009

ukaz, jasne!
ja radsej v obchode nakupujem, musim si vsetko vyskusat, ci mi bude sediet...

reivka
3. júl 2009

tie plavky a z takej istej látky aj tú tuniku na plavky 😀 mm sa to veľmi páčilo, vraj si to mam objednať 🙂

pata31
autor
3. júl 2009

nooo...pekneee 😵

reivka
3. júl 2009

a malemu toto a dnes mu to prišlo už sa vytešuje http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-550/D---...

pata31
autor
3. júl 2009

no tak to je teda riadna taška! nebude vacsia ako on? 😕 😵

reivka
3. júl 2009

nieeee 😀 už si ju aj skúšal a prváci majú najviac vecí, keby si videla ten zoznam, čo máme všetko kúpiť do školy ..... 😀

pata31
autor
3. júl 2009

😀 no to hej, ale si to isto budu aj v skole nechavat 😉 takze prvacika mas? 🙂
aj moj synovec ide do prvej triedy, ale v Belgicku, tak som zvedava, ako to zvladne a najma potom rozdielove skusky bude musiet spravit aj na Slovensku, lebo sme ho aj tu zapisali 😕
jaj, si mi pripomenula, ze mu musim darcek kupit, lebo mal meniny (Janko sa vola) a pridu o tyzden na cele leto...no to bude zase rusno u nas doma 😅

reivka
3. júl 2009

nooo ide Dominik do prvej tak pomaly už nakupujeme veci 🙂

pata31
autor
3. júl 2009

jasne, treba dopredu pokupit, aby toho potom nebolo naraz vela 😵

reivka
3. júl 2009

a hlavne ku koncu leta je všetko školské vypredané

pata31
autor
3. júl 2009

jaaj, tak to zatial nemam prehlad este 😉

reivka
3. júl 2009

no ved ešte ani nemusíš, ty pozeraj kočíky 🙂

pata31
autor
3. júl 2009

hej, ocumujem kociariky aj ked chodim po meste 😉 😀
no rozmyslam, ze uz to zabalim...uz ma boli zadok z toho sedenia 🙄

reivka
3. júl 2009

ked máš možnosť, tak chod domov a hotovo 😉

pata31
autor
3. júl 2009

dobre, tak ja idem, maj sa pekne, pekny vikend!! 🙂

reivka
3. júl 2009

kukni aha a maju na tejto stranke aj dost kočikov http://www.anjelikobchod.sk/index.php?cPath=389

reivka
3. júl 2009
reivka
3. júl 2009

pekný víkend ! 🙂

teuflerin
3. júl 2009

ahojte babulky...tak reivka pekne si nakupila ti poviem ja som sa akurat tiez vratila bola som s drahym este kratasy kukat, to je horsie ako baba, nic sme nevybrali ale je pravda ze nieco v normalnej cene tu neni ani vidiet.....

reivka
3. júl 2009

dik teu 🙂 ako sa máš?

teuflerin
3. júl 2009

ale tak celkom v pohode,akurat tu ma drahy kamrata a coto popijaju a ja na nich "kukam" a ideme asi este do baru kuknut.....takze tak...ale akosi mi neni moc dobre takze neivem, asi by som najradsej sla do postele....tak uvidim a co vy?hm?co porabate vy doma....

reivka
3. júl 2009

ved prave, sme doma...... 😒 takže len tak trochu leňošíme a ja si tu čítam a behám po temach 🙂 a že do baru???! no chod ! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre