Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
9. júl 2009

joj zusi dufam že maš pradu, ked my sme obe strasne tvrdohlave a ja teraz v tehotenstve som taka precitlivena že vkuse za všetko len plačem ... obdivujem môjho mm že to so mnou vôbec vydrží... aj ty si teraz taka citliva?

reivka
9. júl 2009

ahojte

miška ja som tu písala, že jedna baba na nete písala, že otehu týždeň po ovulácii takže toho sa nedrž 😉

inak baby ja mam zase depku, ako keby som bola naprogramovaná, vždy tak týždeň pred mrchou ma to chytí a nervačím že určite nie som tehu, až sa mi chce stále plakať ☹

januliatko1985
9. júl 2009

reivka,ja to iste,o 5dni by som mala dostat mrchu a uz som z toho nervozna, ze ci nam to tento mesiac vyslooo.....ale treba dufat do poslednej chvilocky....

reivka
9. júl 2009

ja neviem, mne už sa chce teraz plakať, že to nevyšlo

janurka
9. júl 2009

dievky moje velmi dufam že vam to tento krat vyšlo 😉 mna inač chytali depky pred mrchou aj ked som este nečakala či som tehul či nie... neviem ale tie ženske hormony su sttrašne lebo to čo s nami dokažu porobiť je uplne neskutočne... čo vy na to? 🙂 A silno silno vam držim palčeky babenky 😵

janurka
9. júl 2009

reivka nebud smutna prave teraz ked sa môže uhniezdovať musiš byť v uplnom klude. ja viem že mne s a to už lahko hovori, ale skus si urobiť nejaky program aby si na to nemyslela... lebo terajši stres by špendličku čo sa kotula aby si našiel miesto mohol uškodiť. a ja ked som začala brat vtedy ten gynex tak som tomu na 75%verila a ked som testla na 10 dpo tak som neverila vlastnym očiam

reivka
9. júl 2009

janurka ty si brala ten gynex??? ten tuším pomáha každému, asi si ho kúpim
a snaším sa viac pracovať, aby som na to toľko nemyslela

janurka
9. júl 2009

ano ja som ho brala a hned v ten mesiac ako som ho začala brat som otehotnela, tak ako aj moja sestra...

janurka
9. júl 2009

ved uškodiť ti to nakoniec nemôže len ti to pri najmenšom pomôže očistit organizmus a posilni ženske veci 😉

teuflerin
9. júl 2009

ahojte babule, tak ja dnes cely den strazim netere, od rana su u mna, hraju sa, ja pomedzi to varim, urpatujem....chystam sa s nimi von.....dnes mi pridu nasi z dovolenky tak uvidim co mi pekne donesu, a akle budu mat dojmy, my tam ideme s drahym o tyzden tak hadam to bude ok...inak reivka aj ja uz mam depku, 15-16 je termin mrchy...tak dufam ze nepride, lebo dokonca mi ma prist na termin dovci tak ja sa len tisko modlim....

janurka
9. júl 2009

ahoj teu no tak vidim že toho maš ozaj dosť teraz... 🙂 budem držať palčeky nech žiadnej vas mrcha nedojde a fazulka sa uhniezdi v brušku ....

teuflerin
9. júl 2009

no to dufam ze coskoro sa dozviem len same dobre srpavy:D......no mam toho dost ale tak je to celkom v pohode, jedna ma pat a druha osem, len su take ze stale sa skriepia..ale tak co uz.....a ty mas co nove, ako sa citis, uz ti hje dobre?

zusika
9. júl 2009

ahoj teu, vy to mate s reivkou tusim rovnako, aj ona spominala ze jej to NEma prist v den dovolenky....
a janurka... emocie a hormony...myslim ze to prichadza.... som taka rozcitena... dnes mi prislo luto ze nejdem nikam k moru...potom ze chcem ist niekam von a mm nema cas.... a taku uzkost citim ked idem rano do prace, ze ZAS musim odist.... a ze s mm teraz fungujeme na principe dobre rano, dobru noc.... ☹
ale inak pohoda...

reivka
9. júl 2009

no teu ved aj ja mam termin mrchy v den odchodu na dovču, no hrozné aj preto mam nervy, ale ze až 15.teho to čakáš 😀 a to už máš nervy? ved ja len o týžden, tak to mam kratšie z toho nervy
a ved práve - dostanem to na cestu na dovču no mam nervy, celú cestu vydržať ☹ 😒

reivka
9. júl 2009

inak ja to určite dostanem, ja tomu už neverím, že otehotniem nejak skoro, prekvapenia sa dejú len v rozprávkach aj zázraky 🤐 nabehnem ešte pred dovolenkou do predajne energy a kúpim gynex 😉

flyangel
9. júl 2009

reivka no co kupujes gynex 😉

zusika
9. júl 2009

ahoj fly...a ty kde mas tt v statuse??

reivka
9. júl 2009

fly, ano ved vidím, že to dobre zaberá 😀 😉

zusi, ved ty nečítaš, fly ma bohužial negativne vysledky od dr. ☹

flyangel
9. júl 2009

ano zusika...mala som mikropotrat-hned ako som zistila,ze som tehu tak som v sobotu zacala krvacat...a dr.mi potvrdil z krvi ze tehu som bola ale babo sa potratilo...

reivka
9. júl 2009

fly, ked chcem babo, tak si nemôžem dať tabletky na oddialenie mrchy kvôli dovolenke?

janurka
9. júl 2009

ahoj fly .. to je mi strašne luto ani ja som to nevedela... ☹ ☹ ☹
a reivka ja niesom až taka odbornička možno by si sa mohla poradiť s dr. ale myslim že by ti to mohlo dosť narušiť cyklus a z toho mesiaca už nič a kto vie aky by bol dalši...

reivka
9. júl 2009

no ked mam tu depku z tej ms 😒 ☹ ja som už z toho nešťastná

janurka
9. júl 2009

hmmm reivka ja viem ... a hlavne kvôli tej dovči a na ako dlho ideš?

evulik6
9. júl 2009

ahojte 🙂
reivka ser na tabletky...ved tam nejdes len na 7 dni... ides na dlhsie, tak to vydrzis...a mozno ani svina mrchata nepride 😉

fly,je mi to luto 😔

barchee
9. júl 2009

čaute baby, tehulky počujte, aj vás tak pobolievalo a popichávalo v podbrušku na začiatku tehu???? Lebo mňa dosť a neviem, či to môže byť tým...alebo čím.. 😖

janurka
9. júl 2009

ahoj barchee ... ano mna pobolievalo a popichávalo v podbrušku, doktorka vravela že maternica ako rozťahuje tak sposobuje tie bolesti .

barchee
9. júl 2009

teda dúfam, že to bude tým 😉 moooc verííím, že na svadobnej ceste sa podarilo zamiešať 😵

janurka
9. júl 2009

barchee silno silno držim palčeky a kedy budeš vedieť? 🙂

flyangel
9. júl 2009

dakujem babenky...reivka ak chces otehotniet tak neodporucam ti pomocou tabletiek-norethisteronu oddialovat ms..narusi ti cyklus mozes prist aj o pravidelnu ms a ovulku-neradim ti to...a mozu nastat vedlajsie ucinky.. 🙄

teuflerin
9. júl 2009

ahojte babule tak ja som akurat dosla....uz mam toho na dnes dost 😀 akurat som male odovzdala rodicom:D...

inak fly to som ani ja nevedela....mrzi ma to

reivka, ano cakam to patnastaeho ale sak to je tu uz nevidiet, ...a mam depku, si ma nakazila..musim na to rychlo zabudnut:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre