• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
vanish..pati...ten fakt zabera...ked si urobis roztok a nechas to tam aj cez noc...potom preperies a urcite to pojde..brachovi tak mamina vycistila zaschnute cervene vino a bielom tricku..a ja som minule dala dole hnedu farbu z bieleho tricka....
14. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladies...tak snad zajtra tu to trosku ozije...ja uz musim ist.... ahojte a pekny vecer!!!
:wink:
14. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule..tak ja sa dnes poslednykrat pripajama....tak sa tu majte krasne, dufam ze ked prdiem tak uz budeme nejake tehulky..ked budem pripojena v tunise tak sa potom ozvem, ze co a ako mrcha....zatim vyzera ze ee..ale nechcem sa tesit...tak ahojte...
14. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...ja som dnes prva? :confused: kde ste vsetky?
dnes je teda riadne horuco, este len rano...nejako mi to dnes nerobi dobre...sa mi tazsie dycha aj kvoli alergii :rolling_eyes:
Zusika, nakoniec mi to z nohavic zislo, asi mi to len nejaky chrobacik okakal :sweat_smile:
no idem volat vysledky krvi na AFP testy...mam boja :confused:
15. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby....dnes akoze voooooobec niktoooo????
ahojte!! :slight_smile:

dovolenkarkam zelam krasne slnecne dni!!!
15. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, Zusi...sme napisali naraz :grinning:

a my sme v poriadkuuuuuuuu...jupiiiiii...testy su ok...mi odlahlo straaasne! :dizzy_face:
15. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to vam blahozelaaaam!! inak len tak na okraj - co je AFP?? :zipper_mouth: co ti tam zistuju? genetika?
15. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik :dizzy_face: a zistuju vyvojove vady...to sa berie v 16tt krv...a ak by neboli ok, tak sa robi amniocenteza (hadam som to spravne napisala)..to je odber plodovej vody myslim...a to uz zistia presne
15. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a ty ides na nt utz buduci tyzden?
15. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, 20. idem na normalny utz a az 30. mam to NT
15. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
az 30teho? a teraz si ktory tt?
15. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10tt + nieco..... 11tt.... objednala ma tak ako si to vypocitala, tak snad vie co robi.... to by som teoreticky mala zacat 12tt
15. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, tak asi ok...konik pocita o tyzden viac, tak za to mi to nevychadzalo na ten nt utz, lebo ten by sa mal v 13tt robit...
este pracujes? mne sa dnes nic nechce...v tej horucave sa aj zle rozmysla..
15. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, dnes uz nemam homeoffice, takze az do buduceho utorku pracujem, a potom zase tri dni doma... :grinning:
15. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jak ti fajne, ze mozes aj z domu pracovat...ja rozmyslam, ze buduci tyzden si vezmem stvrtok, piatok volno, bo aj mm by mal mat dovolenku, tak ze aj niekam vyrazime, ale zatial netusim kam :grinning:
15. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tomto teple je najlepsie doma pri ventilatore :grinning:
15. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee :grinning: dnes som si kúpila gynex, neodolala som :sweat_smile: a nevydržala som, lebo zajtra mám dosť behačiek a piatok den pred dovol. tiež asi nebudem stíhať :wink:
15. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, uz len ten ventilator mat :wink:
ja ked pridem domov, sa vyvalim do hojdacej siete...to je žúžo! a dnes uz hadam aj v bazene bude dobra voda... :dizzy_face:
15. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, Reivka..a co je ten gynex?
15. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi mám príznaky,
dejú sa zázraky?
Kedy budem tehu?
Chcem cítiť rodinnú nehu.
Páli ma v bruchu
asi dostanem mrchu.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gynex? pozri tému pati, je to čínska medicinka z byliniek, ktorá vyrovnáva tri dráhy počatia a baby píšu pozitívne ohlasy, do mesiaca po užívaní väčšina otehotnela :wink:
15. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: reivka, to mas z toho tepla????
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: básnické črevo :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tu je neskutočne horúco......tabula ukazuje 34 stupnov.....hroznéééé
15. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Reivka, no aka basnickarka sa z teba vyklula :grinning: :grinning:
no tak nech ti ten gynex pomoze :wink:
Tatranka, ja sa uz od rana parim v kancliku, dnes tu mam na skapanie, uz som aj dvere otvorila a spravila prievan, bo nezijem z toho tepla! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati
uuuf tak to ti verím.......dnes som sa zdržala v meste, tak teraz v tej horúčave ešte aj pri sporáku musím stát
Ty si z PP však? už sam tam nebola asi 4 roky....to sa tam už asi muselo všeličo pomenit
15. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tatranka, ja som zo SNV...len kusok dalej od PP :wink:
a varenie ti momentalne nezavidim...aj ked vecer by som chcela kolac upiect...no este uvidim, ako sa mi bude chciet..
15. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poznam aj SNV......hehe ani ja si to nezávidím idem radšej odtialto, lebo mam ešte vela roboty......tak papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, ten gynex sa má brať od 1. dňa mrchy, tak čakám, či mám začať s ním :slight_smile:
15. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie čo teu, už je na dovolenke a dnes ma termin mrchy, ktovie či tam šli traja :grinning:
15. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok