• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
som tu, som naspäť :slight_smile: na dovci bolo super, aj by som tam zostala :slight_smile:
2. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reivka...
to ti verim, aj ja by som tam ostala... a kde ste to boli??? My sme dnes boli pozriet Vysoke Tatry, pobehali sme a bolia ma nohy... tesim sa na postel :grinning:
2. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evulik, boli sme v Primoštene :slight_smile:
2. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dobre ranko :slight_smile: Ako sa mate po vikende?

Reivka, ty si uz doma? Ako to ubehlo, tie 2 tyzdne. A dostala si ms nakoniec?
Januliatko ako, je nieco nove? :wink:
3. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte..ja som dnes uz v praci, aj ked by som mala byt este asi tyzden doma...ale bohuzial zivnost je zivnost :rolling_eyes:
Reivka vitaj! Das nejake fotecky do albumu?
Janka, tak ako testik??????????????????? :confused:
3. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

aaaaaaale bibi, ved ja som s mrchou odchádzala vtedy na dovču :rolling_eyes: :slight_smile: ale tam sme sa na to snaženie pekne vrhli :grinning: takže bolo super

no a vidím, že janka asi už oslavuje pozit. testík preto sa neozíva :dizzy_face: :wink:
3. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a patka, dobre hodím nejaké foto, asi dnes večer :wink:
3. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vitajte dovolenkarky!!!
:slight_smile: ako sa mate kočky??
3. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, s tym ozyvanim je to vo vseobecnosti horsie posledne dni :unamused:
3. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, ja som prave fajne zmokla :angry: som sla na obed a kym som sa napapala, tak zacala burka...len skoda, ze som si to nevsimla skor, ze by som si dazdnik zobrala... :rolling_eyes:
3. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru bibi, tu už nikto skoro ani nepíše a už vôbec nie tak často ako ked neboli tehu
3. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tu piseeeemmm... :wink:
jejda, moje babatko uz kope jak najate...asi sa mu nepaci, ze sme zmokli :wink: :grinning:
3. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
človeka to potom psychicky núti rýchlo byť tiež tehu aby sme sa mali zase o čom spolu baviť
3. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som dnes total ko... rano som sa zobudila a bolo mi zleeeeee.... aj som tyckovala.. bleee... ale urcite to nie je tym ze by som bola teho, lebo len v stredu mi skoncila mrcha... ovu som asi mala vcera ---aspon podla hlienu a pocitov... takze na nejake priznaky je skoro... ale nechapem preco mi je zle...nic take som nezjedla z coho by mi mohlo byt a predsa... hruza.. ale uz je lepsie, zaludok sa upokojil no bola to katastrofa, len som sa na jedlo pozrela a bezala som... otrasne... teraz je uz celkom fajn, len ma hrooozne boli hlava... tak dietujem, pomaly skusam papat, len bebe keksiky a trosku pepsi som si dala, to mi pomohlo aj ked som bola teho... tak snad uz bude dobre...

patka u vas bola burka? nooo tu zatial nic, slniecko svieti... :wink:
3. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evulik, nie je čo závidieť :unamused:
3. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evulik, tak to ozaj nezavidim :confused: neznasam tyckovanie!!! :rolling_eyes:
inac burka presla asi pred pol hodkou, uz zase svieti slnko...a ja sa este stale susim.. :rolling_eyes:
kde len je ta Janka??? :confused:
3. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, aj mna by zaujimalo ako janka dopadla s testovanim .... :confused: . Inač mam teraz dosť nabyty program, včera som bola so švagrom a synovcami na kupku a teraz sa budem o nich dva tyždne starať od večera do poobedia a potom na chvilu si ich vezme ocino ked pride z prace a potom zasa nastupujem ja :sweat_smile: . Segra si chcela na dva tyždne privyrobiť tak pomaham ako viem :slight_smile: . no niekedy je to dosť fuška s nimii dvoma... ale aspon sranda.
reivka vytaj späť . a evulik to ti vôbec nezávidim... :confounded:
3. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka...a to su ake stare deticky? Moja segra isla teraz na tyzden do Belgicka a deti nechala tu, nastastie ex-svagor si ich zobral na cely cas, bo inac by sme ich mali tiez striedavo na starosti...

Inac pozeram, ze Bibka zacala novu temu...
3. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati jeden ma 8 rokov a druhy bude mať o tri tyždne rok. Takže mam veselo :grinning:
3. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reivka, ano? Uz si s tou ms velmi nepamatam, tiez som bola vtedy na dovci, tak mi to asi uslo...ups :sweat_smile:

Evulik - mozno z tlaku, nie? U nas inak svietilo slniecko a dost bolo teplo, ale teraz sa nejak zatiahlo a asi veru bude aj prsat. Vsak, ale dobre, lebo tu v praci nic moc.

Patka, ze bibka :grinning: zlate...ano ano, zalozila...hladam, ze ci je nas takychto viac, nech vam to nerozoberam tu :wink:
inak ja som zuzana :wink:

Janurka - prepac, asi preklep, ale je nabity a vitaj :wink: snad sa nehnevas. :slight_smile:
3. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaj...ty si Zuzana? :confused: :grinning: tak vies, ja len podla nicku pozeram :wink: som myslela, ze si Bibiana :sweat_smile:
Janurka, tak to hlavne asi s tym mladsim mas co robit.. :wink: uz aj chodi?
3. aug 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pati, v pohodicke... :wink: Tak ma volal v tom case moj drahy manzel, tak preto bibi :grinning:
3. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..som tu len na skok, oznamujem vas ze mrcha nikde a na teste len duch a ked zajtra rano nedojde ms tak idem hned rano k dokymu, tak dam vam vedeit, ze co a ako, dufam, ze bude vsetko ok, uz sa aj trosku bojim, ze ci je vsetko v poriadku tam dole :frowning2: drzte palce.pekny zvysok dna :wink:
3. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka, tak len duch? :unamused: drzim teda palceky...
3. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, no uz sme boli na teba zvedave...jasne, drzime palce, aj na nohach :wink:
3. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka, aj moje male v brusku ti drzi palceky :wink:
no ja pomaly padam, treba mi dnes zavarat kukuricku a uhorky... :rolling_eyes:
3. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka držim ti veľmi silno palčeky a daj nam čo najskôr vedieť. Pati to maš pravdu že ten drobec maly mi dava dosť zabrať a este nechodi ale už sa pokuša, pomaličky sa už púšta sam tak musim mať oči všade... :sweat_smile: No dufam že to nejako zvladnem . zatial to ide. hmmm a taku kukuričku alebo uhorčičky by som si veru dala... mnam mnam
3. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky...
ako sa dnes mate? Mne je dnes nejako divno...ale zatial sa to da vydrzat...lepsie ako vcera :wink:
4. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...tak ja som vcera vecer zavarala, ale strasne som bola z toho unavena...som mala aj rano problem vstat :pensive:
Janurka a ty sa ako citis? Ziadne nevolnosti?
Evulik, mas dietku?
4. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka... snazim sa papat uz po troskach...ale jasne ze zo zaciatku take lahsie nieco...
4. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok