Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
2. aug 2009

som tu, som naspäť 🙂 na dovci bolo super, aj by som tam zostala 🙂

evulik6
2. aug 2009

ahoj reivka...
to ti verim, aj ja by som tam ostala... a kde ste to boli??? My sme dnes boli pozriet Vysoke Tatry, pobehali sme a bolia ma nohy... tesim sa na postel 😀

reivka
2. aug 2009

ahoj evulik, boli sme v Primoštene 🙂

bibi24
3. aug 2009

Ahojte baby, dobre ranko 🙂 Ako sa mate po vikende?

Reivka, ty si uz doma? Ako to ubehlo, tie 2 tyzdne. A dostala si ms nakoniec?
Januliatko ako, je nieco nove? 😉

pata31
autor
3. aug 2009

Ahojte..ja som dnes uz v praci, aj ked by som mala byt este asi tyzden doma...ale bohuzial zivnost je zivnost 🙄
Reivka vitaj! Das nejake fotecky do albumu?
Janka, tak ako testik??????????????????? 😕

reivka
3. aug 2009

ahojte 😀

aaaaaaale bibi, ved ja som s mrchou odchádzala vtedy na dovču 🙄 🙂 ale tam sme sa na to snaženie pekne vrhli 😀 takže bolo super

no a vidím, že janka asi už oslavuje pozit. testík preto sa neozíva 😵 😉

reivka
3. aug 2009

a patka, dobre hodím nejaké foto, asi dnes večer 😉

zusika
3. aug 2009

ahojte, vitajte dovolenkarky!!!
🙂 ako sa mate kočky??

bibi24
3. aug 2009

no veru, s tym ozyvanim je to vo vseobecnosti horsie posledne dni 😒

pata31
autor
3. aug 2009

cafte, ja som prave fajne zmokla 😠 som sla na obed a kym som sa napapala, tak zacala burka...len skoda, ze som si to nevsimla skor, ze by som si dazdnik zobrala... 🙄

reivka
3. aug 2009

veru bibi, tu už nikto skoro ani nepíše a už vôbec nie tak často ako ked neboli tehu

pata31
autor
3. aug 2009

ja tu piseeeemmm... 😉
jejda, moje babatko uz kope jak najate...asi sa mu nepaci, ze sme zmokli 😉 😀

reivka
3. aug 2009

človeka to potom psychicky núti rýchlo byť tiež tehu aby sme sa mali zase o čom spolu baviť

evulik6
3. aug 2009

ahojte...ja som dnes total ko... rano som sa zobudila a bolo mi zleeeeee.... aj som tyckovala.. bleee... ale urcite to nie je tym ze by som bola teho, lebo len v stredu mi skoncila mrcha... ovu som asi mala vcera ---aspon podla hlienu a pocitov... takze na nejake priznaky je skoro... ale nechapem preco mi je zle...nic take som nezjedla z coho by mi mohlo byt a predsa... hruza.. ale uz je lepsie, zaludok sa upokojil no bola to katastrofa, len som sa na jedlo pozrela a bezala som... otrasne... teraz je uz celkom fajn, len ma hrooozne boli hlava... tak dietujem, pomaly skusam papat, len bebe keksiky a trosku pepsi som si dala, to mi pomohlo aj ked som bola teho... tak snad uz bude dobre...

patka u vas bola burka? nooo tu zatial nic, slniecko svieti... 😉

reivka
3. aug 2009

no evulik, nie je čo závidieť 😒

pata31
autor
3. aug 2009

Evulik, tak to ozaj nezavidim 😕 neznasam tyckovanie!!! 🙄
inac burka presla asi pred pol hodkou, uz zase svieti slnko...a ja sa este stale susim.. 🙄
kde len je ta Janka??? 😕

janurka
3. aug 2009

ahojte žienky, aj mna by zaujimalo ako janka dopadla s testovanim .... 😕 . Inač mam teraz dosť nabyty program, včera som bola so švagrom a synovcami na kupku a teraz sa budem o nich dva tyždne starať od večera do poobedia a potom na chvilu si ich vezme ocino ked pride z prace a potom zasa nastupujem ja 😅 . Segra si chcela na dva tyždne privyrobiť tak pomaham ako viem 🙂 . no niekedy je to dosť fuška s nimii dvoma... ale aspon sranda.
reivka vytaj späť . a evulik to ti vôbec nezávidim... 😖

pata31
autor
3. aug 2009

Janka...a to su ake stare deticky? Moja segra isla teraz na tyzden do Belgicka a deti nechala tu, nastastie ex-svagor si ich zobral na cely cas, bo inac by sme ich mali tiez striedavo na starosti...

Inac pozeram, ze Bibka zacala novu temu...

janurka
3. aug 2009

pati jeden ma 8 rokov a druhy bude mať o tri tyždne rok. Takže mam veselo 😀

bibi24
3. aug 2009

Reivka, ano? Uz si s tou ms velmi nepamatam, tiez som bola vtedy na dovci, tak mi to asi uslo...ups 😅

Evulik - mozno z tlaku, nie? U nas inak svietilo slniecko a dost bolo teplo, ale teraz sa nejak zatiahlo a asi veru bude aj prsat. Vsak, ale dobre, lebo tu v praci nic moc.

Patka, ze bibka 😀 zlate...ano ano, zalozila...hladam, ze ci je nas takychto viac, nech vam to nerozoberam tu 😉
inak ja som zuzana 😉

Janurka - prepac, asi preklep, ale je nabity a vitaj 😉 snad sa nehnevas. 🙂

pata31
autor
3. aug 2009

jaaaaj...ty si Zuzana? 😕 😀 tak vies, ja len podla nicku pozeram 😉 som myslela, ze si Bibiana 😅
Janurka, tak to hlavne asi s tym mladsim mas co robit.. 😉 uz aj chodi?

bibi24
3. aug 2009

Pati, v pohodicke... 😉 Tak ma volal v tom case moj drahy manzel, tak preto bibi 😀

januliatko1985
3. aug 2009

ahojte..som tu len na skok, oznamujem vas ze mrcha nikde a na teste len duch a ked zajtra rano nedojde ms tak idem hned rano k dokymu, tak dam vam vedeit, ze co a ako, dufam, ze bude vsetko ok, uz sa aj trosku bojim, ze ci je vsetko v poriadku tam dole ☹ drzte palce.pekny zvysok dna 😉

pata31
autor
3. aug 2009

Janka, tak len duch? 😒 drzim teda palceky...

bibi24
3. aug 2009

Jani, no uz sme boli na teba zvedave...jasne, drzime palce, aj na nohach 😉

pata31
autor
3. aug 2009

Janka, aj moje male v brusku ti drzi palceky 😉
no ja pomaly padam, treba mi dnes zavarat kukuricku a uhorky... 🙄

janurka
3. aug 2009

Janulka držim ti veľmi silno palčeky a daj nam čo najskôr vedieť. Pati to maš pravdu že ten drobec maly mi dava dosť zabrať a este nechodi ale už sa pokuša, pomaličky sa už púšta sam tak musim mať oči všade... 😅 No dufam že to nejako zvladnem . zatial to ide. hmmm a taku kukuričku alebo uhorčičky by som si veru dala... mnam mnam

evulik6
4. aug 2009

dobre ranko babulky...
ako sa dnes mate? Mne je dnes nejako divno...ale zatial sa to da vydrzat...lepsie ako vcera 😉

pata31
autor
4. aug 2009

Ahojte...tak ja som vcera vecer zavarala, ale strasne som bola z toho unavena...som mala aj rano problem vstat 😔
Janurka a ty sa ako citis? Ziadne nevolnosti?
Evulik, mas dietku?

evulik6
4. aug 2009

patka... snazim sa papat uz po troskach...ale jasne ze zo zaciatku take lahsie nieco...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre