Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
10. sep 2009

Ahoj, Evulik...takze to ti nezavidim tu pracu...a este aj tie bolesti k tomu (inac tu bolest presne poznam, aj mne sa to stava obcas...je to velmi neprijemne!)...no nic moc 😖 tak ti len drzim palceky, aby bolest presla a s tym stresom asi nic nespravis...ale aspon mas pracu...

mne dnes konecne dosla zimna zavinovacka do autosedacky, balicek isiel dost dlho, tak som uz bola nervozna...ale je to peknee, zajtra dam fotecku 😵

reivka
11. sep 2009

ahojte 🙂 no čo vám napísať, v tejto téme už nie sú žiadne snažilky - no hanba mi, fuuuj som!!!! 😅

janurka
11. sep 2009

ahoj reivka, ako že nie ved este sú tu barchee, bibi, evulik, januliatko a isto som este niekoho vynechala... a všetky pekne čakajú kým sa od náš nakazia. 🙂 Ako sa máš ?

reivka
11. sep 2009

no ako asi ked som stále snažilka? 🙄

janurka
11. sep 2009

Hmmmm tak ano bola to hlúpa otázka... a nové nemáš nič? nejaké vyšetrenia u doky a pod.?

reivka
11. sep 2009

a načo? ved hádam som v poriadku 😅 akurát pijem čaj, čo som si priniesla z Chorvátska taký na ženské orgány, bylinkový a mm som kúpila vit. E

janurka
11. sep 2009

no tak napríklad to som myslela 😉 .

pata31
autor
11. sep 2009

Niki, no dufam, ze schvalia ten vyssi rodicovsky prispevok...
inac sa ta chcem spytat, ci ti ustupili tie suche flaky a co si si na to davala? Lebo Barchee nam vtedy radila mlieco excipial, len ja som si to este stale nekupila...a sa mi zda, ze sa mi to zvacsuje, tak chcem vediet, ci ti nieco pomohlo...

nikiarudi
11. sep 2009

No ja som mala také malé ako keby vyrážky a to boli len sčervenané fliačiky a suché na vrchu.. a kožná mi dala na predpis taký krém čo sa volá Locoid Lipocream, lebo to bolo vraj len také niečo exematické a že mám suchú pleť, že by som si mala viac prepierať (prepláchať) prádlo čo si dávam priamo na telo..a kúpiť si detské mydlo a telové mlieko. Tak som si v DMke kúpila od značky Babylove telové mlieko pre detičky a je super... ten krém od lekárky som veľa nepoužila, lebo ako sme boli na dovolenke, tak mi to zmyzlo samo..ale telové mliečko ako aj detské mydlo používam, pretože mám naozaj ešte suchšu pleť ako kedysi..a to mi pomáha super.. tak neviem či som ti pomohla.. 😅 😉

pata31
autor
11. sep 2009

asi budem musieť ísť ku kožnej :/

nikiarudi
11. sep 2009

tak už aj ty??? 😒

janurka
12. sep 2009

Prajem Vám krásny víkend bambulky... 😉

barchee
13. sep 2009

ahojky baby...ja som síce tu, ale nemám chuť prispievať...nič nové, tak nemám o čom... ☹ ale v stredu napíšem, ako sme dopadli u dokiho ... 😕

pata31
autor
14. sep 2009

Ahojte...ja mam dnes volno, aj ked si to moc neuzivam, bo doobedu som uz bola v meste...chcela som ist k zubarovi, tak jasne, ze dnes ma dovolenku...a poobede idem pratat, krize ma bolia fajne 🙄
Barchee...tak potom teda napis, ze ako spermijky a ostatne...

janurka
14. sep 2009

ahojte baby tak ja som mala včera strane bolesti som preležala cely den, a od soboty večera mi vkuse tvrdlo brucho.... a dnes som bola u doktorky tak nič takeho noveho mi nepovedala .. ale videla som mimčo moje krasne mam aj fotečky tak dufam že dnes este ich pridam... no uvidim ako budem stihat, lebo ideme dnes malovat ten naš novy byt... ja sice len budem pri nich hopkat ale aj tak... 🙂

pata31
autor
14. sep 2009

Janurka...a to ake bolesti si mala? 😕 to si nemala ist hned k dr? jaj, moja...a neposle te dr radsej do nemocky? drz sa!!!

nikiarudi
15. sep 2009

ahojte baby, mám taký problém.. ☹ teraz som sa zobudila, pretože mi bolo treba ísť silno na wc.. až tak, že ma pri obličkách pichlo.. no všetko v pohode..ako vždy som si skontrolovala či nemám na gaťkách krv a všetko ok.. no ako som sa utrela, tak som mala krvavé na papieri, ale v moči nič nebolo..tak som sa zľakla, že teraz neviem čo mám robiť..je ten sprostý sviatok, takže ani dokimu zavolať nemôžem... ☹ ☹ prosím poraďte

plivit
15. sep 2009

nikiarudi ja by som určite teraz išla aspoň na pohotovost nech sa na teba pozrú

nikiarudi
15. sep 2009

ale keď už to prestalo nemal som také ako keby sa mi to pustilo pri ms...fakt to bolo len na tom wc papieri..aj keď som sa teraz skontrolovala a je trošku takého aj na intimke... ☹ ☹ ☹ aaaaaa ja sa bojím... a čo mi tam budú robiť??

plivit
15. sep 2009

no maly by ta aspon kuknut od spodu či je krčok v poriadku a spravit utz neboj za to nič nedáš a budeš mat aspoň istotu

nikiarudi
15. sep 2009

no veď som aj volala s manželom a s maminou som sa dohodla a idem tam..lebo asi umrem od strachu... 😢

plivit
15. sep 2009

tak ti držím palce nech je všetko O.K 😉 neboj bude dobre

janurka
15. sep 2009

niki drž sa a dobre že ideš s takými vecami sa nečaká... držím palce

janurka
15. sep 2009

no ano pati boli to bolesti v križoch (silné ) a tvrdnutie bruška čo môže znamenať predčasný pôrod no v mojom prípade by to bol este potrat. ale chvala bohu som to vydržala, poslala som mm nech mi ´ide do lekárne kupit lieky kt. mi davali v nemocke a vydržala som to do pondelka lebo inak by som znova ležala v nemocke ... pre male by som to sice mile rada urobila keby to niečomu pomohlo ale ked som tam bola teraz tak so mnou dokopy nič nerobili iba som ležala a davali mi tie lieky. tak to môžem aj doma ak sa nezmeni to hrdlo...

tatranka111
15. sep 2009

ahojteeee 🙂
prišla som vas pozriet tak ako sa mi tu máte? 🙂

pata31
autor
15. sep 2009

Ahojte...Niki...tak ako? si bola na pohotovosti?? napis, ze ako si dopadla... 😕
Janurka...jaj, tak to je vazne...ale ked ti zabrali tie lieky, tak super! 🙂
Tatranka...ja sa mam ok 🙂 ...a ty ako???

evulik6
15. sep 2009

ahojte babulky moje.... myslim na vas kazdy den, ale nedalo sa mi prist...no aj sa mi nechcelo musim sa priznat... v robote je to stale rovnake...aj dnes sme boli makat... zajtra ma caka tazky den, bude to tam hotovy blazninec, och... ked si to predstavim tak mi je zle uz teraz...
Inak vsetko v pohode, dadko si uz zvykol v skolke, ale nechce tam kakat...tak sa ho snazim prehovorit :D

niki ako si dopadla??? dufam ze dobre... silno drzim palceky 🙂

nejdem vas tu vsetky menovat, kazdu jednu pozdravujem, a tehulkam drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo az do sameho stastneho konca a snazilky pozdravujem tiez a drzim palce nech tu zavladne tehulkovska epideeeemia :D :D :D

Miska ako maly? Uz si zvykol?

pata31
autor
16. sep 2009

Ahoj, Evulik...tak este aj vcera si makala? 😕 no ale aspon si uz Dadko zvykol.. 🙂

Niki nepise, asi si ju nechali v nemocnici alebo co... 😕

bibi24
16. sep 2009

Baby, ja som strasne smutna. Boli sme na spermio a manzel ma nizky pocet spermii - len 4 ml, ale normalneho vzhladu. Vobec neviem co mam robit, kam ist, kde sa obratit, ako to riesit.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre