Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nella1
26. mar 2009

ja mam ovu od utorka a v stredu sme sup sup ale uz sme aj pred ovu 😅 ..no uvidime, este par dni bude ovu tak uvidime, zaujimave... cim som starsia tak tu ovu viac citim a pozorujem...no asi je uz ten spravny cas 🙂 pekne ranko vsetkym 😉

evulik6
26. mar 2009

nella ale to nemas ovu tak dlho, ale plodne dni, ovu trva iba par sekund, v jeden den... to len pre info...

ja sa prave snazim zistit kedy ta ovu bude.. ako aj pata,cakame a cakame ...ako na spasenie 😀

ano pata, to bola teda sobota, ale vies, aspon bola sranda s tym nasim testovanim... aspon som sa zbavila toho pokazeneho testu 😀 😀 😀

dufam ze teraz nam narovnako bude mrcha meskat...to by bolo super, keby sme rovnako teho....crrrrrn, a zase sme sa zobudili z toho pekneho sna... 😒 ale nadej umiera posledna nie? a snivat je krasne.... 😵 😀

pata31
autor
26. mar 2009

ja tiez cakam na priznaky ovu...zatial len obcas slabe pichnutie vo vajecnikoch...predchadzajuce dni to bolo v pravom vajecniku, dnes rano v lavom, teraz kus zase v pravom, ta neviem...ale je to slabsie, ako minuly mesiac, ale to asi za to, ze to bolo po vysadeni hak...
Evulik, to mas pravdu, sme sa zbavili pokazenych testov 😀 😀 😀 ale treba snivat, aj ked ta realita je potom tvrdaaa...ale zase sa nemozeme kvoli tomu stresovat, sak raz sa to podari...kedze mi jeden ezoterik povedal, ze budem mat 4 deti...

nella1
26. mar 2009

no jo sorky zle som sa vyjadrila 😀... no by bolo super to meskanie....uvidime...co ma prist to pride..... 🙂

moni1412
26. mar 2009

evi tak to je teda divne.... som pozerala ten tvoj graf a pekne ti to skace 😒

evulik6
26. mar 2009

no to ano moni, je to divne, ale ked som pozerala minuly graf, tak pred ovu som mala od 10DC tiez take teploty ako teraz, len cez mrchu som mala ine... no uvidime...

nella, ja som to myslela dobre, aj som to pochopila ako si to asi myslela... 😉 no uvidime co cas prinesie... ale mne asi mrchanu zase...no neva... kaslem na to, ved raz sa podari... skor ci neskor...nevadi 😵

evulik6
26. mar 2009

pata, jasne ze sa podari.... som zvedava ktora bude prva... drzim palce... dam vam prednost, ja uz jedno mam, tak nech mame rovnake skore 😀

pata31
autor
26. mar 2009

Evulik diiiiky 😀 😀 😀 len aby to nebolo nakoniec naopak... 😝 tiez drzim palceky vsetkym v nasej teme 😵

evulik6
26. mar 2009

aaaa neviem ..nemyslim.. 😀 a ved to je jedno kto skor, hlavne ze sa nam to vsetkym podari, co sa urcite podari... ja sa tesim z kazdej tehosky, aj ked to nie som ja... je to super 😵

pata31
autor
26. mar 2009

😵

pata31
autor
26. mar 2009

jeeej, uz sme prekrocili 1000 prispevkov v nasej teme 😵 😵

evulik6
26. mar 2009

ano? parada...a kdeze je nam desmodka? asi je zavalena pracou...no ja uz musim tiez ist...pride mm a nema rad ked ma vidi pri pc 😕

pata31
autor
26. mar 2009

aj moj sa stale vypytuje, ze co pozeram na pc a ja ze niiic ...alebo mu ukazem, ze ake pekne deticky su v albumoch 😝 😀 Desmodka pracuje o sto sest! 😕

moni1412
26. mar 2009

baby, podobne 🙂 ked som pri PC, to si popocuvam, co tam tolko robim a ze nie som s nimi 😀 obcas sa vyhovorim na pracu a popri nej stiham este aj net, ale vzdy sa to neda 😅 hlavne ze mm moze robit do vecera do desiatej skoro kazdy vecer pri PC 😠

pata31
autor
26. mar 2009

hrozne s tymi chlapmi! 😀
Moni a ty robis popri materskej?

pata31
autor
27. mar 2009

baby, bre ranko...no kde ste? ja mam zase rovnaku teplotu...uz som si myslela, ze klesne a ze pride ovulka a nic...vcera sme si taky mensi romanticky vecer spravili..a nebude to mat ziaden dosledok? 😕 😠 😠

pata31
autor
27. mar 2009

moj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
myslite, ze ked som merala niektore dni o trochu skor, tak ze to malo na to vplyv??? 😕

helika81
27. mar 2009

paťka keď ja sa v tých grafoch vôbec nevyznám 😀

evulik6
27. mar 2009

ahojte ....

moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

pata podobne ako ty, cakala som ovu a teplota rovnaka ako vcera... ale dnes som bola uz od stvrtej hore v posteli, bo ma bolel zub, snazila som sa zaspat tak som hned nemerala ale nic, zaspala som asi o pol siestej a o siestej budik na meranie... tak ja tu dnesnu beriem s rezervou, uvidim ako zajtra...

my sme vcera nesnazili, boli sme KO a dnes to vidim tak ze tiez nie, bo mm ide na seansu z prace, mala som ist aj ja, ale nejdem, este neviem ako ten moj zub sakra...
bola som u zubara rano, tak mi ten moj otvoreny zub az do dasna zatvoril v stredu a dnes mi ho zase otvoril, bo ma to strasne ale fakt strasne bolelo... rano som tu behala , umyla som si zuby, trosku akoze masaz na dasna, ale nepomohlo a prislo mi straaasne zle, normalne na odpadnutie... 😲
Pred chvilou som to vzdala a dala som si tbl...uz zabrala chvalabohu.... 🙂

evulik6
27. mar 2009

inak to som zabudla...urcite to ma vplyv ked merias skor alebo neskor ako inokedy....BT je kazdu chvilu ina... 😉

moni1412
27. mar 2009

pata neda sa to nazvat ze robim 🙂 obcas chodim do kanclu, pomozem co je treba.... nie je to na ziadnu zmluvu, je to len ustna dohoda. 🙂 ale odreagujem sa po celom dni s malym, dobre mi to padne, sefku mam uzasnu, tak nie je o com 😉

pata31
autor
27. mar 2009

Evulik, tak to ma mrzi, ze ta tak zub boli...tak to je urcite riadna bolest, to sa ti isto dostal az k nervu... 😖 jaaaj, az mam zjezene chlpky 😨
inac som sa pytala v teme o BT, ale zatial mi nejako neporadili...no vsak uvidim zajtra, ze aka bude teplota...ale ked ja nemam ani taky hlien 😒 joj, minuly mesiac to bolo ukazkove...ale sak uvidime, snazit sme sa snazili a sak spermijky moze prezit dva, tri dni, tak hadam ovulka bude...a vcera som poctivo si dala vankus pod zadok, pol hodiny tak lezala, este sa trosku poobracala, aby isli spermijky aj smerom k vajecnikom 😝 😀
Helika, ina pred ovulkou klesa teplota a po nej zase stupa a drzi sa hore, az pred mrchou zacne zase klesat a ked neklesne, tak to znaci tehotenstvo 🙂 za to merame, aby sme vedeli, kedy je ovulka a ci pride ci nepride mrcha...
Moni, tak to mas super, ze mozes chodit takto robit...verim, ze ti to dobre padne 😵 ja som zvedava, ako si to ja zariadim, ked budem na materskej...bude to urcite zaujimave...nerada by som sa vzdala sucasnej prace...

pata31
autor
27. mar 2009

no co babulky? asi mate plne ruky prace s detickami 😕 🙂 ja som sa bola kuknut na ten sovj hlien...tak je to take ako pocas ovulky, taky biely...tak asi zajtra bude 🙂 oj,asi to uz prehanam...sa moc sledujem 🙄 ked dnes je nuda v praci 😖

evulik6
27. mar 2009

ahoj patka... neboj sa, urcite ovu bude...
ja som si trosku zdriemla... co sa tyka toho zubu, uz je to ok, uz ma neboli, dufam ze uz ani nebude... nerv mi vybral z neho hned prvykrat ked som tam bola, bo mi odumrel zub ci co 😲 no uvidime ako sa to bude vyvijat... idem ja von s kamoskami, maleho dam postrazit k svokricke,...uz sme sa davno s babami nevideli...moje kolegyne byvale 🙂 tak ideme poklabosit pri kavicke...zatial ahojte, a pekny zvysok dna 🙂

pata31
autor
27. mar 2009

Evulik, tak aj tebe pekny zvysok dna 😵 uzi si to 🙂

moni1412
27. mar 2009

pata hmm.... no a ten krasny rodicovsky 😵 ten ma tiez ubezpecil v tom ze bez prace len velmi tazko 😖

evi prijemnu zabavu 😵

pata31
autor
27. mar 2009

Moni, sak to...ja si ted platim DNP, aby som mala aspon matersku nejaku, ale potom ten rodicovsky je ozaj odveci..

moni1412
27. mar 2009

pata kym pojdete vy a ja znova, tak ho snad stihnu zvysit...uz dlho sa o tom hovori, avizovali naposledy rok 2010, uvidime 😀

helika81
27. mar 2009

nooo dobrý navod...ja som to merala asi 2týzdne a som sa zlakla ze co sa deje lebo vobec neklesala a nechala tak...príroda je príroda,nechcem sa viac zaťažovať,vzhľadom na chorobu 😎

evulik6
27. mar 2009

ahojte...babulky bolo super...sme si pokecali, potom som este babenky stiahla k nam tak sme kecali a kecali...maly sa vysantil s babami, vybozkaval ich vsetky..no parada... 🙂

dobru nocku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre