Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
30. okt 2009

patka no tak hlasim ze slivky zabrali len veeelmi malinko, tak idem testovat dalej 😀

pata31
autor
30. okt 2009

Niki, aj ja som skoncila pri disko keksikoch...akurat pucim 😉 😀 😀

Desmodka 😀 skus tu vodu s citronom, uvidis, ze pomoze...ved si to nedavaj na lacno, ale aj neskor cez den, mozno aj tak zaberie... 😉
ja som zacala brat zelezo, lebo som mala trochu znizene hodnoty a to sposobuje zapchu, ale musim poklopat, ze zatial v pohode... 😉

nikiarudi
30. okt 2009
pata31
autor
30. okt 2009

Niki, tak to je ozaj brutal!!! v 5 rokoch... 😕

nikiarudi
30. okt 2009

no ja si to naozaj neviem predstaviť.. uuuuuuuuuufff... ☹

pata31
autor
30. okt 2009

to ozaj, chuda dieta...sak to sa este s babikou hrala pred porodom...strasne nieco!

no este hodku a pojdem domov...sa uz tesim, ze konecne vikend a potom uz len tyzden v praci 🙂

nikiarudi
30. okt 2009

no tak si to poriadne uži, ten posledný týždeň.. aby si sa po MD mohla vrátiť pekne medzi kolegyne/ov

nikiarudi
30. okt 2009

baby prosím zahlasujte ešte.. hlasovanie totiž končí už zajtra.. ďakujeeeeeem 😉 🙂
http://zena.atlas.sk/naj-tehulka-21-dcerka-bude...

pata31
autor
30. okt 2009

aha, ake pekne: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=108096

a to mozem aj viackrat hlasovat?

nikiarudi
30. okt 2009

to neviem ja som neskúšala sama za seba hlasovať.. skús a uvidíš.. 😀 ale ak by to šlo, tak daj vedieť.. 😉

pata31
autor
30. okt 2009

nejde mi to nacitat, nejako mi blbne net, ked, tak skusim vecer doma...

nikiarudi
30. okt 2009

no jasné...veď do zajtra času dosť... 😉 🙂

pata31
autor
30. okt 2009

asi si objednam niektore tie nalepky...krasne su! 😵 musim s mm skonzultovat.. 😉

nikiarudi
30. okt 2009

tak to si ako ja..ja tiež všetko konzultujem, nie teda kôli peniažkom, ale vždy chcem vedieť aj jeho názor... 😀
a som si to inak uložila a tiež plánujem nejaké objednať..ktoré sa ti najviac páčia???

pata31
autor
30. okt 2009

ja som kvietockova...takze kvietocky, ale aj tie chrobaciky su zlatucke... 😵
a ja by som to aj bez konzultacie kupila, ale predsa to bude v nasej izbe, tak mu to aspon ukazem 😀 😀
a chcem ich hlavne kvoli tomu, ze sme nemalovali izbu pri stahovani a mame tam lietadielka a auticka namalovane...lebo sestra bola pred tym v tej izbe a ona ma troch chlapcov, tak sme to tak vyzdobili, no ale teraz mi to tam vobec nepasuje 😉

janurka
30. okt 2009

No ahojte baby. Konečne som sa tu dostala. Panečku niki to čo si poslala link na to 5 ročne dievčatko ved to je hrozne... ☹ a už som zahlasovala, tak držím palčeky...
Inač dnes mi prišla odsávačka tak som veľmi rada... Vizerá byť funkčná no uvidíme ked bude mať čo odsávať či to pojde alebo nie... Zatial som skúšala len či vrčí ... 😀 😀 😀

pata31
autor
2. nov 2009

Ahojte, ako sa mate po dusickovom vikende? ja som nejaka neodspata, vcera som pozerala dlho telku...najprv superstar a potom este aj particku...a rano mi bolo tazko vstat...ale uz len 5dni a som na MD 😉 😵

janurka
2. nov 2009

ahojte.aj ja som nevyspata, v noci som bola hore nemohla som spat kvôli drobcovi a kríže ma zasa strašne bolia.. ale čo človek neznesie pre ten naš najväčši poklad však . A dusickovy vikend... jedine čo na tom bolo dobre že bol mm doma od štvrtku lebo mali prazdniny ale inak dušičky nemam rada, je to hrozne depresivne... aspon pre mna.. ☹

pata31
autor
2. nov 2009

Janurka, ta tak krize bolia? mna nastastie ked lezim v posteli, tak nebolia...len sa uz pretacam jak taka parna lokomotiva 😀 ale spim stale dobre, co ma tesi 😉
a ja som toho roku ani nebola na hrooch, bo nasi isli v piatok vecer, lebo ocino musel ist cez vikend do prace...no a ja som bola fest unavena v piatok, takze som nesla.. 😅
juj, ale sa mi nechce...od zajtra tu uz bude so mnou kamoska, co ide za mna, tak aspon budem mat co robit, este jej vsetko dovysvetlovat... 🙄

nikiarudi
2. nov 2009

ahoj baby, tak ja som mala tiež podobný víkend.. v sobotu som nemohla spať, spali sme u svokrovcou a tam nie a nie zaspať..no otras, a ešte tam bola v izbe taká zima, že včera ráno a aj celý deň som soplila ako o život.. 😒 😒 😒 ale včera sme už spali u nás doma, tak som sa vyspala..okrem toho čo som bola v noci na wc.. 😀
a okrem toho sa vytešujem, pretože nám pred pol hodkou doviezol kuriér matrac do postieľky..juuuuuj.. 😵 😵

janurka
2. nov 2009

Ano pati, niekedy ma to tak chyti že neviem čo so sebou, musim sa prechadzat po izbe, alebo hladam spravnu polohu či v sede alebo v lahu no neda sa to... ale niekedy je to uplne v pohodičke a križe nebolia vôbec. asi to zaleži od toho ako je maly uloženy. ale teraz mam pocit že sa uložil nejako priečne tak neviem... ale už ma zas začina aj bruško bolieť tak dnes len ležim a bavkam sa na pc. 😉

pata31
autor
2. nov 2009

tak to nic moc...mna vacsinou bolia, ked nieco porobim...alebo ked si lahnem na tvrdu podlozku, tak to mam problem sa pohnut, lebo mi az tak preskakuje klb v krizoch a mi to na nerv asi tlaci...to najma ked cvicime na predporodnej priprave nieco na chrbte, tak mam problem sa potom pohnut ci postavit 😅
inac kamoske robili utz v 29tt a jej dr povedal, ze male je priecne a ze je dost velke, ze ked sa mu uz nepodari otocit, tak cisarak...ty koky, este ze je mala hlavickou dole...aj ked obcas mam pocit, ze sa snazi niekde otocit, je jak taka vrtulka 😉 😀

Niki, tak blahozelam k matracu 😵 ja uz toto vsetko nastastie mam...v piatok som dokupovala prebal.podlozky, cumlicek 😵 , a bielidlo na plienky, ze ich dam prat, bo to su pouzivane a vidno to na nich...a potom ich este raz preperiem... 😉 tento vikend chcem zacat s tym pranim, bo kocky v spolocnom termine uz maju aj poprane a ja este stale nic... 😅

nikiarudi
2. nov 2009

tak to ti verím Pati, ja mám ešte trošku času na podokupovanie nejakých drobností..ktorých je mimochodom stále akosi dosť..a taaaaaaaaaaaaak sa mi nechceeeeeeeee 😖 no potom na MD to všetko poperiem a tak.. 😅

janurka
2. nov 2009

no pati ja to mam s cisarakom tak isto, lebo maly bol min. tyžden v poradni otočeny zadočkom dole a ak sa neotoči tak cisarak. ale to je este vela času takže sa kludne môže otočit a myslim že už aj na tom pracuje 😅 .
A ja poprate vecičky už mam už len plienky ked mi sestry donesu a už len par veci...

nikiarudi
2. nov 2009

baby, mám takú otázočku.. aj vy máte taký malinký výtok z bradaviek? nezapácha a je viac menej číry a len sem tam si nájdem fľak na tričku po noci, alebo len tak cez deň..ale nie že by mi to tieklo potokom, len také mierne zvlhnuté ich mám a aj to len na chvíľočku.. poraďte prosím.. 😉

janurka
2. nov 2009

niki to by mohlo byť to prvé mliečko. este no nie je klasické mlieko, že ked zapneš odsavačku tak pojde 😅 ale len take prve take ako predpriprava

nikiarudi
2. nov 2009

tak skoro?? som myslela, že tak až o mesiac..alebo tak... 😅

pata31
autor
3. nov 2009

Ahojte...dnes som bola na internom, mala som trochu zvyseny tlak, tak ze mi ho potom maju kazdy tyzden kontrolovat 🙄 a dietu si mam dat...nesolit kvoli opuchom a striedma strava... 😅
ale ma boli hlava dnes riadne...

janurka
3. nov 2009

Ahojte. Pati oj tak to nie je moc prijemne... 😒
Niky posielam ti link na skvelu stranku kde sa dozvieš všetko o tom čo sa prave deje s babatkom a s tebou ake zmeny pokroky a tak. Daj si tam 29. tt v treťom trimestri... tam pišu o tom mlieku- teda vola sa to kolostrum. a ked si hore zadaš termin poslednej mrchy tak ti hned vyrata v ktorom si tt a dni a hodi ta na ten tt. A tam si to môžeš pekne pozerať každy tyžden. aspon ja to robim, vela veci som sa tam dozvedela 😉
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=39

nikiarudi
3. nov 2009

janurka - ďakujem ti veľmi pekne.. stránku poznám a tiež pravidelne kukám, no chcela som nejaké názory od vás..predsalen nie všetko je tak ako sa popíše na nete či v knižkách... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre