Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
31. mar 2009

pata tak v prvom rade, ti zelam vsetko najlepsie k narodeninam, najma zdravicko, stastie a lasku a aby si cim skor bola tehulka 😉

To nevadi ze ste to vcera nerobili moja, vies, ked to ma prist tak to pride aj keby ste to robili len raz pocas plodnych dni... takze treba verit ze sa nieco ujalo 🙂 drzim palceky

co sa tyka mojej ovu tak urcite bola, ale neviem presne kedy, bo hlien mam stale, takze tak...no a my sme sa tento mesiac ani nesnazili nejako...nejako to nevyslo,ale nevadi... ved raz to pride... 🙂

pata31
autor
31. mar 2009

Evulik, dakujem velmi pekneeeeeeeeeeeeeeeee 😵 🙂 🙂 najma s tou tehulkou keby vyslo co najskor 😝
sak ja viem, ze ked to ma prist, tak to pride, ale treba tomu aj pomoct kus, tak som mala trochu nervy vcera, no ale mm za to nemoze, ze ho to tak zacalo boliet...keby aspon isiel k doktorovi, ale nestiha, bo vela roboty ma 😠
a grafik nedas?

evulik6
31. mar 2009

nemas za co patka...

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

no ved mozno ste zamiesili len o tom este nevies... 😀... ja v to tento mesiac ani nedufam

no musim ist, idem robit pizzu, potom pridem kuken...tak zatial, pekny dnik, nech ti cas rychlo leti v praci
🙂

pata31
autor
31. mar 2009

keby to tak bolo...zamiesene...ale ani ja tomu moc neverim tento mesiac 😔
ja som vcera piekla kolacik, skoda, ze nie si z blizsia, bo by som ta pozvala naozaj, nie len virtulane 😉 😀
dnes to v praci urcite zleti, bo je posledny den v mesiaci a treba mi robit prehlad predaja pre vsetky prevadzky 🙄

pata31
autor
31. mar 2009

http://www.cervicalcancerpetition.eu/
ahojte, pridajte svoj hlas v kampani za bezplatne zaockovanie dievcat proti rakovanie krcka maternice...

lenka1108
31. mar 2009

ahojte...tak uz som pridala hlas k peticii.
aj ja zelam vsetko najlepsie a hlavne to tehulkovanie... 😉

baby ja si myslim ze uz som tehotna.zajtra mam dostat mrchu ale aj tak sa citim taka ina.ja neviem cim to je.ci si to uz nahovaram alebo mi uz preskocilo.kazdopadne zajtra budem mudrejsia.

no sak zajtra dam vediet kazdopadne ak ich nedostanem tak vecer bezim kupit test.
drzkaj te sa papa

pata31
autor
31. mar 2009

Lenka, super, ze si sa pridala k peticii... 🙂
a ďakujem za blahozelanie 😵 🙂
to by bolo super, keby si bola tehu, drzim palceky 😵 napis zajtra, ako sa citis...inac aj ja som si myslela min.cyklus, ze som tehotna, spravila som test rano a na obed dosla mrcha mrchata 🙄 ale hadam sa ti to vydari a nam zase o dva tyzdne...

desmodka
31. mar 2009

ahojte zienky, aj ja som dala hlas a siri sa to odo mna ako virus (poslala som to dalej 😀 )
pata ja ti prajem len jedno... toto // 😀 😀 😀
lenka a ako sa citis??? drzim palce aby si nasla aj ty // budes ocikavat test???? 😀
pata ty si kupila zle testy preto boli biele ako sneh 😝
evulik pizzu si robila?? a ani si ma neponukla??? 😕 😕
u mna asi ovu nebola alebo ja nechapem, vo dnes normalne citim ovu priznaky na pravej strane ma boli uz aj vcera som to pocitovala.. lenze teplota tomu nenasvedcuje... rano o piatej som merala, teda neviem ci som merala lebo som zaspala a neviem ci som zapla teplomer iba drahy ma zobudil ze mam teplomer tam dole 😀 😀 😀 na teplomery ukazovalo 36,4 ale rano o siedmej tam bolo iba 36,3... no som zvedava na zajtra rano 😒

pata31
autor
31. mar 2009

ahoj, Desmodka, dakujem za prianie // 😵 no minule som mala jednoznacne zle testy 🙄 o dva tyzdne uz hadam kupim tie spravne!!
ja uz mam po ovu priznakoch...takze dnesne poistenie asi bude o nicom...a vcera sa nedalo, bo mm boleli krize ci ladviny hrozne...dnes je to uz trochu lepsie, este si to nahrieva, tak hadam sa mu polepsi, bo vcera v noci stukal pri kazdom pohybe 😕
tak zajtra rano hod grafik, ze vidime, ako to je u teba...sranda, ked zaspis s tym teplomerom 😀 moj tak pipa, ze sa pri tom neda zaspat!! 😝

evulik6
1. apr 2009

dobre ranko babulky...

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

desmodka, mrzi ma ze som ta nepozvala, ani patku, ale zjedla sa len take fukoty boli... robila som jednu pikantnu pre mm a druhu nepikantnu pre mna s dadkom...take vselico tam bolo...sunka, syr, klobaska, sampinony, cibulka, kukurica,olivy, feferonky...

dnes idem robit palacinky, tak pridte 😉 🙂

pata, dakujem za pozvanie... keby sme byvali blizko urcite by som dosla 🙂

pata31
autor
1. apr 2009

Bre raanko! Pekny prvoaprilovy den prajem 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
Evulik, pekne ti stupa teplotka...ja asi zase zacinam hadika, ci co 😒 to by mi uz malo predsa stupat ovela viac, minuly cyklus som mala po ovulke nad 37stupnov...tak nechapem zase 🙄
oj, ale palacinky by som si dala 😝

desmodka
1. apr 2009

dobre ranko, tak u mna ovu nebola 😠, asi sa mi telo zblaznilo z toho posunu casu, inak aj dnes ma boli na pravo, zeby sa to este len chystalo?? fakt netusim
http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka
evulik, take chute si mi narobila s tou pizzou, tak by som si teraz dala a na palacinky pridem, mozes so mnou ratat 😀 😀 😀 poprosim s coko a ovocim... no a somzrejme slahacka na vrch 😝
pata aj ja uz mam hadika 😖

evulik6
1. apr 2009

pata tak prid 😀 racnem ich robit tak o jedenastej 🙂

evulik6
1. apr 2009

ok desmodka, tak prid.... budes mat nachystane 😀 a ty pata ake mas rada? spravim aj tebe 😀

moni1412
1. apr 2009

evulik mozem aj ja ? 😀 ja to mam blizko, si dobre rozmysli co napises 😀 😅 😀 😀 😀

evulik6
1. apr 2009

mozes moni mozes... tak to urobim rovno z dvojitej davky 😀

pata31
autor
1. apr 2009

Desmodka, je to ozaj divne tento mesiac 🙄 inac ja meram podla stareho casu o siestej, cize podla noveho o siedmej...
Evulik, ja tiez s ovocim a aj s lekvarom a so slahackou jednoznacne!! 😝 tak startujem auto a vyrazam! 😝 😀 😀

evulik6
1. apr 2009

ok tak vas cakam babulky 😉 😀

pata ja tiez meriam tak ako ty... podla noveho casu o siedmej... maly mi teraz spinka v poho aj do osmej tak som rada 🙂

evulik6
1. apr 2009

ozaj aj ja som hlasovala... a tiez som to poslala aj kamoskam 😉

desmodka
1. apr 2009

evulik parada 😀 😀
pata ja meriam rano o 5 noveho casu, cize by som mala merat uz o 4 😠 to nieeeeeeeeee.... budem mat radsej hadika... boli ma uz treti den podbrusko (presne tak isto ako PMS + pichanie na pravo) snad z toho nieco bude a v stredu idem gyn tak tak mi povie hrubku 😀

evulik6
1. apr 2009

no idem baby narobit tych palaciniek... 🙂 tak pridte 😉 😀 😀

pata31
autor
1. apr 2009

Evulik, super, ze si hlasovala...skoda, ze aj nas nezaockovali 😒
a nemozes mi poslat postou tie palacinky?? 😕 😝 😀 😀
Desmodka, ale ked merias uz od nedele o tej piatej, tak to by nemal byt asi hadik aj tak...a coho hrubku ti povedia na gynku?? Mne tiez treba ist na gynko, na kontrolny ster krcka, mam z toho kus nervy...a myslite, ze ked poviem dokymu, ze meriam bt a ze sa ho chcem na to spytat, ze nebude na mne cumiet, ze aka pozorovatelka? 😔 😝

desmodka
1. apr 2009

evulik mne stacia dve 😀
pata hrubku sliznice, pokial sa nemylim :D :D, pred mrchov ma mat 1 cm
ja som hovorila tomu mojmu o merani a nic mi na to nepovedal... ale niektorym to vadi (neviem preco)
tomu mojmu grafu nerozumiem, prvy krat pocitujem nejake bolesti a nic z toho... 😠 😠 😠

pata31
autor
1. apr 2009

aha, sliznice? to uz beries tie lieky?
no uvidim, buduci tyzden sa musim vytrepat k tomu dr...sice on je celkom mily, tak hadam na mna nebude pozerat jak na padnutu na hlavu 😀
Desmodka inac mna aj minuly cyklus v pravom vajecniku pobolievalo a aj teraz...to by sa nemalo striedat, raz lavy, raz pravy?? a ani ja nerozumiem ani tvojmu, ani mojmu grafu 🙄

moni1412
1. apr 2009

evulik 😀 dobru chut potom k palacinkam 🙂 aspon poreferuj ake boli 😉

k meraniu nemam co napisat, pretoze sa este len chystam 😀 8. by mala prist mrcha a potom mozem zacat 😅 konecne sa budem zapajat do debaty 😵

desmodka
1. apr 2009

dobru chut prajem, som po obede, mali sme segedin
baby spravite nejaku hlupost vasim polockam na 1.aprila????? 😀 😀
pata este neberiem lieky ale on mi vzdy povie hrubku 😀, ale minule sa netrafil nejako rychlo mi dorastla, bo mi povedal ze mrchu mam ocakavat na konci marca a ona uz v polke dosla 😝
k tom u striedaniu, nemusis sa to striedat, mozu ist kludne aj dva cykly z praveho, apson teda myslim
evulik vypeka, nebudeme ju rusit aby jej nezhoreli 😀 😀
moni tak budes merat?? no super 😀

pata31
autor
1. apr 2009

aj ja prajem dobru chut! 🙂
Desmodka, no musim nieco vymysliet na manzela...musim porozmyslat este,ze co 😵 😀 a ty co chystas? ze sa inspirujem! Inac ja som si myslela, ze to sa stale strieda z tych vajecnikov 😕 😅 a to ti pozera na ultrazvuku tu hrubku ci ako?
Moni, tak super, ze ides merat, aspon mozme porovnavat a konzultovat 😵

desmodka
1. apr 2009

pata ja neviem co vymysliet preto sa pytam vas - pre inspiraciu 😀
cez ultr.. ale mne robi vzdy len zo spodu, pekne popise co vidi, no radost tam chodit 😀 😀

pata31
autor
1. apr 2009

hmm zo spodu nic prijemne 😒 nezavidim ti...
no a zatial som nic nevymyslela...ale napisem, ked budem vediet 😝

kleopatris
1. apr 2009

ahojky babulky uz som naspät 😀 uz ste mi aj chybali 😉 prave som sa dopracovala na stranu 33, este 5 a som v obraze 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre