Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie x-)
moni1412
20. feb 2009
jaaaj, vy ste toho popisali 😃

desmodka hej,na prvykrat, zacali sme uz na konci jedneho cyklu, tak tam to nevyslo, ale hned v duhom hej 😃

pata dakujem x-) ani neviem, tiez som u niekoho videla iny ukazovatel a klikla som nan a vybrala si aky sa mi pacil 😃 neviem uz presne.....ak sa ti da kliknut na moj, alebo na nejaky odkaz tam, tak ta to hodi na tu stranku 😉

pata zavislot od konika? v tehu som nou trpela 😃 😃 😃 a dost silno 😃
desmodka
20. feb 2009
moni, tak to si si to snazenie ani neuzila 😃 😃 😃
pata sak pockaj zacnete sa snazit a hned tu budes pomenej :-p :-p :-p
moni1412
20. feb 2009
hmm, pravda 🙂 😃 ale nevadilo mi to 😃 tie // mi to vynahradili 😃 nikdy nezabudnem - sme prerabali vtedy byt a byvali este u nasich, urobila som si rano test v sobotu a sli sme potom na byt robit..... a manzel v jednu chvilu - to fakt bdueme mat babo??? =-) :-N 😃 to bolo zlateeeeee x-) mu to doslo az po par hodinach 😃
pata31autor
20. feb 2009
Moni...tak uz to tam mam aj ja...ten kurzorik iny 🙂 sa mi to paci x-)
Desmodka, ale sak ti vravim, ze aj ked sa budeme snazit, tak cez den sme v praci a to tu budem urcite 😉 😃 😃 sak to by manzel neprezil take caste snazenie :-p 😃
evulik6
20. feb 2009
ahojte...no to dufam, ze v blizkej buducnosti tam bude "baba" 😃 😃 Maly bude vyteseny.... naposledy ked mi to povedal, tak som mu povedala ze uz tam baba nie je, a asi to pochopil , bo mi to od vtedy nepovedal...zatial... 😉
Jooj baby, ako sa mate? mne sa straaaasne nic nechce robit, nejaka som znudena ci co... hlava ma trosku boli, asi by som sa mala ist vyvetrat... :-p
pata31autor
20. feb 2009
Evulik, ani mne sa nic nechce...trebalo by mi danove priznanie robit, ale vobec nemam chut...sa radsej bavim na nete... :-N
evulik6
20. feb 2009
joooj akurat minule hovorili v telke ze aj ked je zima este tak ze jarna unava sa uz prejavuje...ze by??? nejako zavcasu 😃
pata31autor
20. feb 2009
ta neviem, to ja asi mam zimnu unavu, bo mne sa uz dlhsie nic nechceee :-p 😃 😃
baby, inac treba vylucit aj kavu pred tehu? Ja pijem nescu dva krat denne, niekedy len raz...
desmodka
20. feb 2009
zienky tak ja som po obede, terez by som tak zalahla do postele 😃 noc bola divoka ma spermie nahanali a to doslova myslim... pred spanim som tu citala o azoospermiach no a sup.. uz ma v noci nahanali 😃 😃

pata ja ta len natahujem 😃 jasne ze sem musis chodit konecne sa to tu rozbieha, tak to nemozeme stopnut..
evulik maly je rozumny a ked videl ze si smutna pri babe tak to pochopil, zlaty je
evitka a ty si kam zmizla??
moni tak este aj s bursko si makala??? no pekne..
evulik6
20. feb 2009
desmodka, no to je taky nas veeeelky rozum... 😃 uvidime co z neho vyrastie :-p
pata31autor
20. feb 2009
desmodka...takze nahanacka zo spermiami??? 😃 😃 mne konci mrcha, tak ma mozno tiez ponahanaju vecer :-p 😃 😃 😃 😃 aj ked manzel je nejaky chory, tak uvidime 8-(
evitka82
20. feb 2009
ja som tu len kukam aj do temy Kyretaz...bola som kus v meste lebo mi uz doma sibe
desmodka
20. feb 2009
evitka no bola som ja v tej teme a vidim ze aj oni su z toho sexu mimo 😃 😃 😃
pata u mna boli skarede, hlavicka poskodena, biciky chybal... normalne prisery ]-( ]-(
evulik bude to playboy 😉
pata31autor
20. feb 2009
Desmodka, tak to si mala ozajstnu nocnu moru 😕 ...musis citat ine temy!!!..napr. tuto nasu x-)
evulik6
20. feb 2009
desmodka, playboy??? a to si ako na to prisla??? 😃 Inak strasne ho bavi fotenie, tancovanie ..on akoze breakuje 😃 😃 paci sa mu jedna pecnicka od SDA a podla nich tancuje ...aj na brusku sa toci na zemi tak teda neviem...asi ho na nieco potom dame 😉
desmodka
21. feb 2009
dobre ranko, zienky... peknu soboru prajem, tu kraaasne svieti slniecko, idem sa vyvencit 😃

evulik, pozri na tej jeho kukuc, baby pojdu ponom ako po vypinaci 😃 😃
pata, dnes som bola na plazi, jaaaaj to uz bolo lepsie (aj to len preto bo som si pisala s kamaratom s tuniska)
to som si uz vsimla viackrat mne sa sniva furt o tom co zazijem posledne, teda pred spankom si musim vzdy uzivat 🙂 juj dnes som nejaka ukecana... baby de ste?????
evitka tak dalsia napisala 6 tyzdnov bez.... citalal si?? :-| :-|
ihed uz si nas opustila??
evulik6
21. feb 2009
ahoj desmodka.... no ma veru pekny kukuc... 😃 Ma modre oci, len sranda ze ani muz ani ja nemame modre... ale v rodine sa najdu na oboch stranach modre kukadla tak asi zdedil po niekom z nich 😃 A co mas dnes na plane desmodka? Juuuj aj mne by sa mohlo aspon snivat o plazi x-)
pata31autor
21. feb 2009
Cafte baby, ja uz mam dnes za sebou lyziarske preteky s detickami...pekne som vymrzla, uz som doma asi dva hodiny, ale stale mi je zima 8-( ted oddychujem...idem si dat kavicku x-)
evulik6
21. feb 2009
ahoj pata...my sme boli vonku s krpcom a tiez sme pekne vymrzli 😃 ale co pre neho clovek neurobi 😉 behali sme po snehu, sa mu to ratalo...
desmodka
21. feb 2009
ahojte zienky
evulik esteze ich mate aspon v rodine 🙂, to by uz bolo upodozrievania 😃 😃
pata tak na pretekoch ste boli??? to musela byt sranda
my sme zhanali ciapku na lyzovanie, bo drahy zistil ze nema ciapku a ide lyzovat.. horsie ako male dieta... teraz zohnat poriadnu ciapku je dost narocne teda... sme museli ist normle do nr na nakupy 🙂... potom som bola vencit havinka no a teraz uz len oddychujem
evulik6
21. feb 2009
no ved to desmodka... ale je to cely tatko..keby rodili chlapi tak by si mysleli ze nie je moje :-p 😃
pata31autor
21. feb 2009
Evulik, ozaj je maly fesacik x-)
no a na pretekoch sranda...v takej zime 😃 esteze nepretekam, ale uz len trenujem deticky...takze na pretekoch ich len odstartujem a mam klud x-) lebo v tej zime pretekaju deti v kombinezach a mne zima vo vetrovke a oteplovakoch :-N ale bolo fajn, mali sme prve miesta x-)
pata31autor
21. feb 2009
baby, ja som dostala taku chut na bebe puding s mandarinkami...tak som si ho spravila a uz som dva spucila :-N 😃 co vy porabate?
evulik6
21. feb 2009
pata, ja som zjedla par kuskov babovky a sadla som za net, kuk co je nove... 🙂
pata31autor
21. feb 2009
strasne ta nehoda v Polomke... :-| 😞
desmodka
21. feb 2009
http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka

baby ja len skusam ci mi to funguje 🙂 nevsimajte si to...

pata tak si ty si takato trenerka.. super.. a gratulujem k vitazstvam...ja som robila punding vcera ale aj s cucoriedkami a piskotami 😃 hmmmmmmmmm
evulik tak babovka
ja osm dnes ani sladke nemala.. no mala by som to napravit
pata31autor
21. feb 2009
no jo...ja uz som tolko ludi naucila lyzovat, ze to ani zratat neviem x-) a aj celorocne mame lyziar.klub s asi 30 detmi...no ale dufam, ze buducu zimu uz nebudem trenovat, ze budem tehuuuu x-)
evulik6
22. feb 2009
pata, urcite uz budes tehu... 😉
moni1412
22. feb 2009
pata hmm, to boli luda od nas :-| 😞 som pocula v radiu rano ze sa stalôa nehoda a ked som sa dozvedela ze ludia z BN :-| vcera sme cely den mali zapnte TA3 😞 strasne 😞 😞 😞
pata31autor
22. feb 2009
Moni, tak to mi je luto... |-|