• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
jaaaj, vy ste toho popisali :grinning:

desmodka hej,na prvykrat, zacali sme uz na konci jedneho cyklu, tak tam to nevyslo, ale hned v duhom hej :grinning:

pata dakujem :dizzy_face: ani neviem, tiez som u niekoho videla iny ukazovatel a klikla som nan a vybrala si aky sa mi pacil :grinning: neviem uz presne.....ak sa ti da kliknut na moj, alebo na nejaky odkaz tam, tak ta to hodi na tu stranku :wink:

pata zavislot od konika? v tehu som nou trpela :grinning: :grinning: :grinning: a dost silno :grinning:
20. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to si si to snazenie ani neuzila :grinning: :grinning: :grinning:
pata sak pockaj zacnete sa snazit a hned tu budes pomenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, pravda :slight_smile: :grinning: ale nevadilo mi to :grinning: tie // mi to vynahradili :grinning: nikdy nezabudnem - sme prerabali vtedy byt a byvali este u nasich, urobila som si rano test v sobotu a sli sme potom na byt robit..... a manzel v jednu chvilu - to fakt bdueme mat babo??? :confused: :sweat_smile: :grinning: to bolo zlateeeeee :dizzy_face: mu to doslo az po par hodinach :grinning:
20. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moni...tak uz to tam mam aj ja...ten kurzorik iny :slight_smile: sa mi to paci :dizzy_face:
Desmodka, ale sak ti vravim, ze aj ked sa budeme snazit, tak cez den sme v praci a to tu budem urcite :wink: :grinning: :grinning: sak to by manzel neprezil take caste snazenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no to dufam, ze v blizkej buducnosti tam bude "baba" :grinning: :grinning: Maly bude vyteseny.... naposledy ked mi to povedal, tak som mu povedala ze uz tam baba nie je, a asi to pochopil , bo mi to od vtedy nepovedal...zatial... :wink:
Jooj baby, ako sa mate? mne sa straaaasne nic nechce robit, nejaka som znudena ci co... hlava ma trosku boli, asi by som sa mala ist vyvetrat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evulik, ani mne sa nic nechce...trebalo by mi danove priznanie robit, ale vobec nemam chut...sa radsej bavim na nete... :sweat_smile:
20. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj akurat minule hovorili v telke ze aj ked je zima este tak ze jarna unava sa uz prejavuje...ze by??? nejako zavcasu :grinning:
20. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta neviem, to ja asi mam zimnu unavu, bo mne sa uz dlhsie nic nechceee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
baby, inac treba vylucit aj kavu pred tehu? Ja pijem nescu dva krat denne, niekedy len raz...
20. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky tak ja som po obede, terez by som tak zalahla do postele :grinning: noc bola divoka ma spermie nahanali a to doslova myslim... pred spanim som tu citala o azoospermiach no a sup.. uz ma v noci nahanali :grinning: :grinning:

pata ja ta len natahujem :grinning: jasne ze sem musis chodit konecne sa to tu rozbieha, tak to nemozeme stopnut..
evulik maly je rozumny a ked videl ze si smutna pri babe tak to pochopil, zlaty je
evitka a ty si kam zmizla??
moni tak este aj s bursko si makala??? no pekne..
20. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desmodka, no to je taky nas veeeelky rozum... :grinning: uvidime co z neho vyrastie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
desmodka...takze nahanacka zo spermiami??? :grinning: :grinning: mne konci mrcha, tak ma mozno tiez ponahanaju vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ked manzel je nejaky chory, tak uvidime :rolling_eyes:
20. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu len kukam aj do temy Kyretaz...bola som kus v meste lebo mi uz doma sibe
20. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka no bola som ja v tej teme a vidim ze aj oni su z toho sexu mimo :grinning: :grinning: :grinning:
pata u mna boli skarede, hlavicka poskodena, biciky chybal... normalne prisery :angry: :angry:
evulik bude to playboy :wink:
20. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Desmodka, tak to si mala ozajstnu nocnu moru :fearful: ...musis citat ine temy!!!..napr. tuto nasu :dizzy_face:
20. feb 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desmodka, playboy??? a to si ako na to prisla??? :grinning: Inak strasne ho bavi fotenie, tancovanie ..on akoze breakuje :grinning: :grinning: paci sa mu jedna pecnicka od SDA a podla nich tancuje ...aj na brusku sa toci na zemi tak teda neviem...asi ho na nieco potom dame :wink:
20. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, zienky... peknu soboru prajem, tu kraaasne svieti slniecko, idem sa vyvencit :grinning:

evulik, pozri na tej jeho kukuc, baby pojdu ponom ako po vypinaci :grinning: :grinning:
pata, dnes som bola na plazi, jaaaaj to uz bolo lepsie (aj to len preto bo som si pisala s kamaratom s tuniska)
to som si uz vsimla viackrat mne sa sniva furt o tom co zazijem posledne, teda pred spankom si musim vzdy uzivat :slight_smile: juj dnes som nejaka ukecana... baby de ste?????
evitka tak dalsia napisala 6 tyzdnov bez.... citalal si?? :unamused: :unamused:
ihed uz si nas opustila??
21. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj desmodka.... no ma veru pekny kukuc... :grinning: Ma modre oci, len sranda ze ani muz ani ja nemame modre... ale v rodine sa najdu na oboch stranach modre kukadla tak asi zdedil po niekom z nich :grinning: A co mas dnes na plane desmodka? Juuuj aj mne by sa mohlo aspon snivat o plazi :dizzy_face:
21. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cafte baby, ja uz mam dnes za sebou lyziarske preteky s detickami...pekne som vymrzla, uz som doma asi dva hodiny, ale stale mi je zima :rolling_eyes: ted oddychujem...idem si dat kavicku :dizzy_face:
21. feb 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pata...my sme boli vonku s krpcom a tiez sme pekne vymrzli :grinning: ale co pre neho clovek neurobi :wink: behali sme po snehu, sa mu to ratalo...
21. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky
evulik esteze ich mate aspon v rodine :slight_smile:, to by uz bolo upodozrievania :grinning: :grinning:
pata tak na pretekoch ste boli??? to musela byt sranda
my sme zhanali ciapku na lyzovanie, bo drahy zistil ze nema ciapku a ide lyzovat.. horsie ako male dieta... teraz zohnat poriadnu ciapku je dost narocne teda... sme museli ist normle do nr na nakupy :slight_smile:... potom som bola vencit havinka no a teraz uz len oddychujem
21. feb 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to desmodka... ale je to cely tatko..keby rodili chlapi tak by si mysleli ze nie je moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evulik, ozaj je maly fesacik :dizzy_face:
no a na pretekoch sranda...v takej zime :grinning: esteze nepretekam, ale uz len trenujem deticky...takze na pretekoch ich len odstartujem a mam klud :dizzy_face: lebo v tej zime pretekaju deti v kombinezach a mne zima vo vetrovke a oteplovakoch :sweat_smile: ale bolo fajn, mali sme prve miesta :dizzy_face:
21. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja som dostala taku chut na bebe puding s mandarinkami...tak som si ho spravila a uz som dva spucila :sweat_smile: :grinning: co vy porabate?
21. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata, ja som zjedla par kuskov babovky a sadla som za net, kuk co je nove... :slight_smile:
21. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
strasne ta nehoda v Polomke... :unamused: :frowning2:
21. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka

baby ja len skusam ci mi to funguje :slight_smile: nevsimajte si to...

pata tak si ty si takato trenerka.. super.. a gratulujem k vitazstvam...ja som robila punding vcera ale aj s cucoriedkami a piskotami :D hmmmmmmmmm
evulik tak babovka
ja osm dnes ani sladke nemala.. no mala by som to napravit
21. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jo...ja uz som tolko ludi naucila lyzovat, ze to ani zratat neviem :dizzy_face: a aj celorocne mame lyziar.klub s asi 30 detmi...no ale dufam, ze buducu zimu uz nebudem trenovat, ze budem tehuuuu :dizzy_face:
21. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata, urcite uz budes tehu... :wink:
22. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata hmm, to boli luda od nas :unamused: :frowning2: som pocula v radiu rano ze sa stalôa nehoda a ked som sa dozvedela ze ludia z BN :unamused: vcera sme cely den mali zapnte TA3 :frowning2: strasne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moni, tak to mi je luto... :pensive:
22. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok