Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

andiekens
16. apr 2009

mna dnes caka nocna, takze by som radsej s vami menila 😝 😅

kleopatris
16. apr 2009

andiekens to som nevedela, to ti verim, zeby si menila 😒 a ked budes tehulka tak potom uz nemusis nocne smeny, ci hej?

pata31
autor
16. apr 2009

no ja pomaly balim...dnes mam este anglinu...ale ma boli hlava, este uvidim, ci vobec pojdem... 😔

andiekens
16. apr 2009

ako sa to vezme 😅 totiz ja denne studujem a toto je moja jedina praca. teda hm, praca. 3-4 krat do mesiaca chodime ako studenti pomahat do nocnej do nemocnice. nie je to namahave, ale je to stale nocna. platia celkom oka, takze by som to brala aj keby som bola tehu a potom doma s babom 😅 vzhladom na to, ze neviem ci ako student by som dostala nejake peniazky, keby som nechcela prerusit a len idivid. plan..

kleopatris
16. apr 2009

tak pekny vecer patka 🙂

kleopatris
16. apr 2009

a co studujes ak sa smiem spytat? medicinu?

pata31
autor
16. apr 2009

aj tebe, aj ostanym pekny vecer 🙂
Andiekens a co studujes? za sestricku?

kleopatris
16. apr 2009

je sme sa zhodli s otazkou 😀

pata31
autor
16. apr 2009

😀

barchee
16. apr 2009

ahojky baby, no ja som si skúsila teda včera odmerať tú vašu obľúbenú teplotku a skoro som si oči vypučila... mala som 37.9 ... to čo znamená????? neni to nejak vela? vy píšete 37.1, 37... dnes som mala dokonca 38... 😕 čudné, nie? 😲 ...

andiekens
16. apr 2009

jj, medicinu.. 🤐 buduci rok ma caka gynda a potom aj prax v lete, tak sa tesim, ze budem vediet aj nieco poradit.. 😅
barchee, tak toto uz nie j velmi prirodzene 😒
pekny vecer vam prajem babenky 🙂

nella1
16. apr 2009

pata to je super, gratulujem k // 🙂 rychlo nas nakaz 😀 tak si zatial prva s pomedzi nas, ....

kleopatris
16. apr 2009

andiekens to je super, medicina je asi tazka, ze 😒 a uz vies na co sa specializujes?

barchee ja som mala najvyssiu teplotu tiez len 37,1 inak som mala vzdy pod 37 tak neviem, nie si nahodnou chora alebo prechladnuta?

evulik6
16. apr 2009

ahojte...tak uz som si vas precitala...ale ste toho popisali....super, aspon som mala co citat....no uz pojdem pomaly buvat...tak teda zajtra dievcata... papa

barchee
16. apr 2009

nie som chorá ani nič...no dúfam, že nebudem ... ☹

evulik6
17. apr 2009

dobre ranko babulky....tak ako? ako sa mame? ja celkom ok, vyspala som sa o nieco lepsie ako den pred tym.... ale pocasie je na prd, dnes asi budeme hnit doma... no neva, budeme oddychovat 🙂

evulik6
17. apr 2009

barche... niektore baby maju aj take vyssie teploty... pokial sa citis dobre tak je to ok... a kedy mas mat mrchu? 🙂

supi
17. apr 2009

Ahojte baby prepacte ze som sa vam sem tak votrela ale potrebujem radu.Prosim poradte, mam hroznu dilemu . Podla baz.tep.mam dnes plod.den. Lenze vcera vecer som mala sice posledny ale mala antibioticky cipok ktorý by mal posobit 24 hod. a okrem toho mi to uplne vyzralo vnutro takze mam taku mikozu ze mam az male ranky a tiekla mi vcera aj krv po zavedeni antib.cipka.- hrozne to stipalo .
Takze moja dilema je ci sa mame snazit alebo to nechat az na dalsi cyklus. Okrem toho v pondelok by som mala mat vysledky z chlamidii..... pomoooc neviem co mam robit, tak by som to babo chcela ale nechcem ho ohrozit, a ani seba

evulik6
17. apr 2009

supi, ja si myslim ze by ste to mali nechat radsej az na dalsi cyklus... ved mesiac je nic v porovnani s tym ze by sa tvojmu slniecku mohlo nieco stat... o nic strasne neprides...ja by som si pockala na vysledky a radsej sa dala poriadne dokopy moja... 😉

supi
17. apr 2009

Asi mas pravdu, teda urcite. Ale uz som to tu niekde spominala ze mi dr. vravel ze asi tak skoro nedostanem dalsiu ovu, vysadila som min.cyklus Hak po 7 rokoch. Tak sa musim uz len modlit aby dalsi mesiac dosla...

andiekens
17. apr 2009

supi, menstruacny cyklus mozes mat, ale nie pocas kazdeho musis ovulovat. to znamena, ze sa ti pri kazdej nemusi uvolnit vajicko. takze mrchu najskor dostanes aj ked moze byt rozhadzana, ale nemusi byt ovulacna. proste telo si pripravy sliznicu, ale neuvolni vajicko. o tom su vlastne niektore HAK.
ta bola zas moja dilema, pretoze som sa dost bala ci vobec ovulujem. najstastie som mala pizit. vysledky !! 😅 😀

evulik6
17. apr 2009

ale neboj sa dojde... aj doktori sa mylia... a to preco ti povedal? ja som zatial nepocula ze by baby mali problem s ovu po vysadeni HAK.... ved aj tu mame jednu tehulku....dva mesiace po vysadeni a je teho... neboj sa, urcite pride...skus pit alchemylkovy caj,...ten je velmi dobry na tieto zenske veci 😉 alebo v lekarni som videla aj nejake kvapky na podporu vajecnikov

andiekens
17. apr 2009

baby, ja som dnes opat spinila a sa mi to nejko vobec nepaci .. ☹ keby som tak tusila, co to znamena .. 😨 🤐

kleopatris
17. apr 2009

ahojte 🙂

ako moze lekar uz dopredu vidiet, ze nebude dalsia ovulka tak skoro?? co je vestec alebo to vidno uz mesiace dopredu? ale ja by som to tiez nechala na inokedy, nielen ze by ta to asi bolelo a plodenie babatka by mal byt krasny a nie bolestny zazitok, ale ja si myslim, ze to ma na zdravie babatka vplyv....a este ta moznost chlamydii a tak...radsej pockaj. Aj my sme s manzelom odlozili snazenie len kvoli mojim problem a ci mam ovulacne cykly to zatial ani neviem, uvidim az sa zacneme snazit 😉 a ked sa mozem spytat este na aky problem si brala tie cipky? lebo ja mam zapal a stale cakam na vysledky, tak sa chcem len informovat 🙂

evulik6
17. apr 2009

andie a ty si na tom ako? nejako som vysla z obrazu a nemozem si teraz citat vsetko spat... 😒

januliatko1985
17. apr 2009

dobre ranko prajem vsetkym🙂 tak uz som tu...teda uz v robotke.ako sa mate?

kleopatris
17. apr 2009

andiekens ja myslim, ze na zaciatku tehotenstva mozes spinit alebo je to predsa len "vojna" hormonov 😒

januliatko1985
17. apr 2009

tak este stale neprisla potvora jedna,dufm,ze ani nepride,ale trosicku ma pobolievaju vajecniky,tak neviem ....

andiekens
17. apr 2009

heeej, ved toto klea.. hormony mi vysli oka 😒 aj som si videla na ultrazvuku jaku mam napucanu sliznicu. musela sa trosku narusit, alebo co. ja ani pocas normalneho menstruacneho cyklus, ked mam ovu nezvyknem mat spinenie.
som prisla na to, ze ma prsia zacali boliet presne v den ovu a uuplne prestali, den potom, co som bola s drahym, ale nezmensili sa len prosto prestali boliet. a to mne zvyknu prestat az ked dostanem mrchu.
zatial som nohami na zemi

pata31
autor
17. apr 2009

Ahojte, bre ranko...som si dnes spravila este testik, tak ciarocka je zase silnejsia 😵 😵 aj teplota sa stale drzi...a aj ho citim v brusku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre