Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nella1
9. feb 2009

juuj moje, ja sa aj celkom tesim ked troska priberiem 😀 vzdy som mala postavu ako srnka... jedno obdobie som sice mala o 5 kg viac ako teraz a ceelkom som sa citila tak sexi 😀 ked bolo nieco na mne 😅 nie ze by som sa teraz nie 😀 ale bol to lepsi pocit pre mna 😀 no kazda mame nieco ze? ja sa chystam jest baby plan zacnem v marci 🙂 ja sa uz tak tesim potichucku......ked zacneme 😎

pata31
autor
10. feb 2009

baby, tak som bola dnes na tom ultrazvuku a mam vsetko ok 🙂 🙂 tak som rada...no a k tomu chudnutiu...Evulik, je to zaujimave, ze si takto schudla... 😵 to by som aj ja brala 🙂 no ale ja nejdem nejaku dietu drzat, len zdravsie sa stravovat a mensie porcie viac krat denne....a musim si aj tie vitaminky kupit...aj cvicit by som chcela chodit, ale sa mi nejako nechceeee... 😒

evulik6
10. feb 2009

jaaj tak Pata, uz som sa zlakla ze ides dietovat... 😀 NO ked som otehotnela tak som mala 52, potom som schudla na 47 ale to bolo tym ze som treti mesiac teho prevracala a potom som to dobehla... pomaly ale isto...heh ked som isla rodit tak som mala 64kg.. cize som pribrala tych 12 kg co je celkom normal... no a po porode som schudla ani neviem ako...kolotoc okolo maleho a domacnosti, nocne vstavanie a kojenie... a sup zase na 45 ..takze tak... idem babenky, musim ist kuchtit... zatial ahojte a pekny dnik zelam 🙂

pata31
autor
11. feb 2009

Evulik...chcela by som mat tolko kg jak ty, no ale kazdy sme nejaky... 😒
dnes som si kupila babyplan...takze zacnem brat od zajtra 🙂
normalne uz pocujem biologické hodiny, ako nadomnou tikajú...tik-tak, tik-tak...a ten cas teraz tak pomaly ide...uz aby bolo koniec marca 😝 😀

evulik6
11. feb 2009

aaale pata, kaslat na kila, hlavne ze sme zdrave, nie??? Tak babyplan? Ja uzivam ten femibion, kedze mi ostal este z druheho neuspesneho teho... 😒
biologicke hodiny? a kolko mas rokov ked tak hovoris??? Neboj sa, za chvilu je marec... ved cez vikend je uz polovica februara fuc a tento mesiac je kratky, tak marec tu bude co by dup. Ani sa nenazdas... 😉

pata31
autor
11. feb 2009

kupila som babyplan, bo ten femibion je ovela drahsi, tak zatial tak a potom uvidim...no a ja mam za chvilu 26...uz mi to pripada dost...vzdy som chcela mat vela deti a zacat skor, ale nejako to nevyslo, kedze som nechcela byt slobodna mamicka 😝 😀

evulik6
12. feb 2009

26? 😀 ja ze mi zapotis nejakych 30 ked biologicke hodiny tikaju...heh... ale chapem, ja budem mat tento rok uz 28 ale az na mikulasa, takze casu mam este habadej... prve babo sa nam narodilo 4 dni pred mojimi narodkami....na moje 25 narodky nas pustili domov... to boli tie najkrajsie narodky... 😉
druhe teho som zistila po mojich 27 narodkach, tak som sa tesila ze krasny darcek ale nedopadlo to dobre a dva dni pred silvestrom mi robili kyret... ☹ No co uz...teraz mame na valentina 5.vyrocie sobasu a cakam ci pride mrcha alebo nie... bol by to krasny darcek... 🙂

neboj sa, stihas... ved to mas tak akurat vek na babo... drzim palceky nech sa vam rychlo podari 😉

pata31
autor
12. feb 2009

jeej...to je pekne, mat vyrocie na Valentina...aj susedka mala takto svadbu 🙂
inac jedna moja kamoska ma v priebehu 6 rokov 5 deti, teraz sa jej posledne narodilo...neviem, ci by som sa takto odvazila...sestra ma 3 po sebe a to sa mi zdalo vela a hlavne na zvladnutie toho vsetkeho vela...ale mne predpovedal jeden ezoterik ze budem mat štyri...tak som zvedava 😵 😵 uz chceeeem 😀

evulik6
12. feb 2009

no veru je to pekne mat na valentina vyrocie....a ako moj muz hovori : aspon na datum nezabudnem 🙂))
fuuu, za 6 rokov 5 deti? kraaasa...no neviem ci by som take nieco zvladla... musi to byt dost narocne... moja mamina mala po mne do roka druhe a hovorila ze to bolo dost narocne...
Neboj sa, urcite sa vam s manzelom podari rychlo otehotniet... len sa musis od myslienky od babatka trosku odputat, lebo ked clovek velmi po tom tuzi tak to trva dlhsie... my sme tak strasne chceli a kym to prislo trvalo to skoro rok... ale prislo, ked som na to prestala tak intenzivne mysliet... 😉 (darcek na muzove narodky, vtedy mi dala dr.teho knizku) 🙂

pata31
autor
12. feb 2009

tebe sa dari stale na narodky nejake to prekvapko spravit 😵 ja mam zanedlho tiez narodky, tak mozno sa aj nam zadari 😉 ale manzel ma az v novembri, tak dufam, ze dovtedy to uz bude 😎
Ja viem, ze nesmiem na to tak mysliet, ale ked to momentalne nejde...ale posnazim sa brat to nie tak vazne 😵

evulik6
13. feb 2009

JA viem pata, je to tazke...tiez som si tym presla a trvalo mi to dlho kym som sa od toho odputala....

mrcha dorazila, takze prekvapko pre muza nebude...ale nevadi, asi to tak ma byt... 😉

kikina666
13. feb 2009

ahojte takze dnes som volala do centra 4.3. ideme na vypisanie ziadosti a potom budeme 6 tyzdnov cakat na schvalenie a ak vsetko pojde podla planu tak v maji na 3.IVF, teda ak nam to nevyjde normalne 😀 😀 😀 😀

nella1
13. feb 2009

ahojte zienky 🙂 evulik a kontrolujes si plodne dni? snazite sa aj v plodne dni ked vies ze ich mas a nic? nebud smutna pride spravny cas 😉 uz coskoro, uvidis!

evulik6
14. feb 2009

nellinka,dakujem.... my sme sa teraz v januari da sa povedat ze ani nesnazili, iba raz... nerobim si z toho tazku hlavu...ved to pride... teraz po mrche sa zacneme snazit...tak drz palceky.. 😉

nella1
14. feb 2009

drzim nam vsetkym palceky 😵 inac co poviete na tu Jonash Metodu? Poculi ste uz o tom? http://www.lunarium.co.uk/jonas.php je to ale po ang. ak vam to nevadi. evulik, ja by som tiez uz najradsej zacala aj v marci ale v tej jonas metode mi vysiel rizikovy faktor az 5 co je strasne vysoky a bojim sa ze by to nemuselo dobre dopadnut. tak mam podvedome strach aj zacat v tom marci ☹ netusim ci to funguje a ci je to pravdive al.radsej si dam asi este pozor a potom v aprily jupi sup sup na to 😀

desmodka
14. feb 2009

tak zienky, prisla som o babatko v 4 tt.. tak sa pridavam k vam... hned ako to bude mozne zaciname od znova 😀

nella1
14. feb 2009

boze desmodka to snad nemyslis vazne! az mam zimomriavky! co sa stalo? ja so este nikdy tehu nebola ale viem ze musi to byt strasne hrozne, preco sa to zvykne stat? Nemala si stresy? Si v poriadku?

evulik6
14. feb 2009

coze desmodka??? to mi je velmi luto moja..... ja som si to prezila v 8tt (29.12.) tak viem ake to je tazke, najma na psychiku... ale neboj, vsetko sa casom spravi 😉

pata31
autor
15. feb 2009

desmodka, tak to mi je luto ☹ ...drzim palce na dalsie snazenie...

pata31
autor
15. feb 2009

hlavne treba mysliet optimisticky... 😵

pata31
autor
15. feb 2009

baby, ako ste stravili Valentina? My sme si spravili pekny vecer doma...ja som spravila torticku pre manzelika a on zase chlebicky a vinko sme si dali a bolo nam fajn...lepsie, ako ked sme pred tyzdnom mali vyrocie a boli sme na pizzu a potom nam vecer bolo zle z tej pizze 😝 😀 a sme sa dohodli, ze uz nebudem brat tabletky...teraz pride mrska a potom ideme na to...sme nejaky nedockavy... 😵

desmodka
15. feb 2009

pata takze zacinete skor???? to je super..

baby mam sa dobre, snazim sa to nebrat tak tragicky, "utesuje" ma to ze sa to stalo na zaciatku a nie ked uz by som mala brusko... ono sa to vsetko zbehlo tak rychlo.. utorok som zacala spinit, tak som hned isla ku gyn, ten spravil ultrazvuk bola tam bublinka, nasadil mi utrogestan a poslal domov... do rana som zacala krvacat tak som sla do nemocnice... tam ma prijali a nic so mnou nerobili...az o pol jednej ma doktor zobral a to som uz vedela ze je zle... bo ked som sla na wc tak isli zo mna kusy krvi.. fazulka zo mna sama vypadla... aj ultrazvuk to potvrdil, nic uz tam nebolo... vycistili ma cele to trvalo asi minuty ani ma nauspali a nenormalne ma to bolelo.. no a vo stvrtok ma poslali domov

evulik6
15. feb 2009

desmodka, beries to dobre...aj ja som sa utesovala tym ze to bol len zaciatok, lebo som vlastne ani velmi nevnimala ze som teho...

pata super...aj my sme travili valentina doma...objednali sme si papcu domov, bo s malym ist do restiky nie je velmi dobry napad, dostala som kyticu ruzi (5 ako symbol 5rokov manzelstva), bonbosku a tak... taky klidecek ..parada... takze sa idete snazit? aj my po tejto mojej mrche... som zvedava ako rychlo sa nam zadari.. 😉

desmodka
15. feb 2009

evulik, tebe to kyrete ako kedy dosla mrcha???

evulik6
16. feb 2009

desmodka, mne dosla o tri tyzdne (presne o 21dni) po zakroku... mrcha ti ma dojst do 6-8tyzdnov.... Desmodka a preco ta neuspali? U mna tiez nemali vela cistenia, ale uspali ma...

desmodka
16. feb 2009

evulik, ja neviem preco ma neuspali... asi preto ze som uz bola posledna, boli skoro dve hodiny, tak sa ponahlali uz.. fakt neviem...
dufam ze aj mne mrcha nebude meskat mooooc dlho.. ako sa poznam tak to bude tych 8 tyz.. 😠

kikina666
16. feb 2009

desmodka ... vitaj v klube .. aj ja som prisla o babetko 2x v 6 - 7 tyzdni, ale bojujem, teraz zaciname a ak pojde vsetko podla mojich predstav tak by sa top mohlo podarit same a ak nie tak v maji ideme na dalsie umele uz 3.tie

pata31
autor
16. feb 2009

Evulik, tak to ste mali peknu romantiku 😵 my sme si este aj v nedelu spravili taky nakupny vylet do Tesca a Aska do PP...sme si nakupili nejake oblecenie v Tescu, bo mali vypredaje...ja som si take tricka kupila, ze ich budem moct nosit, ked budem tehulka 😉 a este aj triculko pre babatko...take nadherne...sme neodolali 😉 😝 ...a v Asku sme si necakane kupili skrinu, bo mali dobru valentinsku akciu...tak som happy, nam uz ozaj trebalo 😵 😵

kikina666
16. feb 2009

pata tak to bola riadna prepadovka obchodov

pata31
autor
16. feb 2009

ta to hej...ani som to necakala a tak dobre to vyšlo 😵 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre