Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
14. máj 2009

Nikiarudi, tak to si uz mala dnes testovat!!!! ja by som nevydrzala tak dlho cakat 😝
Reivka, mne taky jeden ezoterik povedal, ze budem mat 4 deti, ale co to bude, to uz nie... 😉 a ze najprv dve a neskor zase dve, tak som zvedava, ci to ozaj tak bude 😀

barchee
14. máj 2009

čaute buchty 😀 neska je tak naprd, že úplne naprd! 😖 som si ráno v lekárni kúpila to centrum baby plan 😉 podbruško popicháva ... 😉
minix: my sme úplne úžasného foťa, Braňa Herchla...stál celkom dosť, ale na to akú odviedol nádhernú robotu - tá cena je oničom 🙂
niki: test môže výjsť pozitívne aj neskôr ako je termín mrchy...mohla si mať posunutú ovulku, tým pádom sa uhniezdilo neskôr a teda aj test bude // neskôr 😉

pata31
autor
14. máj 2009

Barchee...a coze na prd?? co sa stalo?

nikiarudi
14. máj 2009

patka - tak ja som testovala v pondelok a ešte tam nič nebolo len /... ☹ preto chcem počkať do zajtrajšieho rána...
barchee - hej hej alebo sa môže stať, že mi len mešká mrcha a aj tak niesom tehu..a budem musieť ísť na vyvolávačku k dokimu... ☹ ☹ ☹

zusika
14. máj 2009

ja som si kupila http://www.gsklub.cz/products/5682-gs-mamavit GS mamavit ... je tam viac vitaminov ako baby plan callibrum... a je lacnejsi ako centrum..taka zlata stredna cesta.... teraz beriem iba kys. listovu Elasti-Q... uz asi 3 mesiac...

pata31
autor
14. máj 2009

Niki a mavas pravidelny cyklus? bo ked nie, tak to ozaj moze byt ta ovulka posunuta....

reivka
14. máj 2009

ja beriem acidofolan lebo obsahuje aj železo aj kyselinu listovú aj B12

nikiarudi
14. máj 2009

pata - no som len prvý mesiac bez HAK.. takže neviem ešte aký mám cyklus... 😒

minix
14. máj 2009

kleo, diky za ten link, ak sa nam podari babo, tak viem, co chcem za odmenu. 🙂)

ezoterikom a vestcom ja neverim, lebo jednoducho neverim, ale ak niektora z vas, tak mi to vobec neprekaza. 🙂)))

ahoj buchta, ja pocas prace pospavam, tak mi to tu dnes skorej ubehne....samozrejme spim tak, ze mam otvorene oci a cucim do monitora. 🙂)

niki, byt tebou, pockam do zajtra, najma ked este v pondelok nic nebolo. 🙂) alebo ja by som dala aj dnes vecer. 🙂

ja len listovku, lebo ta posilnuje vystelku maternice.

barchee
14. máj 2009

naprd je počasie a chce sa mi spať potom ☹ ... a načo vyvolávačku niki? veď počkaj ešte...je to zbytočná hormonálna šupa a teda nič moc pri plánovaní mimi... 😖

minix
14. máj 2009

no niki, kedze si takto, tak ktovie, kedy si mala ovulku....ja som takisto ako ty, prvy cyklus bez HAK, ale ja som poctivo merala teplotu, tak viem, ze ovu bola, aj som to citila, aj viem kedy. 🙂

minix
14. máj 2009

ja som este vyvolavacku nikdy nemala...vyvolavacka na menzes je to iste ako vyvolavacka na ten minipotrat? do 1 mesiaca?

reivka
14. máj 2009

ja som predtým vybrala balenie Bio Folic, (400) a tento acidofolan ma až 1000 tých mikrogramov kyseliny listovej a železo musím brať, lebo to som pri každom tehotenstve brala kvôli anémii, tak sa teším že acidofolan obsahuje všetko naraz

zusika
14. máj 2009

suuu...tazke otazky minix.. ja som bola 1x - este v puberte, kym sa mi to upravilo.... ale tiez inak nie a urcite by som to este zvazila Niki....
no a vestice? - na to som prilis racionalna... verim iba sama sebe

reivka
14. máj 2009

inak ja som sa nikdy nezaoberala ovuláciou a neviem ako to môžete na sebe spoznať 😅

zusika
14. máj 2009

ja to tiez citim... inak ma boli brucho...nejaky ten vytok/hlien...a hlavne ta obrovska chut na sex uprostred cyklu... tak to je ono.. 🙂

minix
14. máj 2009

reivka, ani ja som to na sebe nespoznala do doby, kym som prisla sem na konika, tu som sa naucila kadejake veci. 🙂))

reivka
14. máj 2009

tak podla chute som to mala včera 😀

reivka
14. máj 2009

ja si myslim že mám hlien stále nie?

zusika
14. máj 2009

ja neviem ci sa mylim..ale malo by byt... a hlavne ak sun plodne dni..tak aj chut by mala byt..ved priroda vie co robit... cim blizsie si k PM, tym menej sa chce.... nie? aspon u mna je to tak...

evulik6
14. máj 2009

aaaaaaaaaaaaaaaahojte 😀 tak uz som tu aj ja...boli sme vonku, mm isiel dnes na pobednu tak som nemala cas sem prist...maly pred nedavnom zaspinkal, tak mam free 😉
inak ste toho riadne popisali...

kleopatris
14. máj 2009

tak aj ja som tu zase 🙂 niezeby som tu dlho nebola, ale uz som tu zase 😀

ja na vestkyne neviem ci verim, asi troska 🙂 ale moja mama ta tam beha furt 😝

ahoj evulik, uz sme ta postradali, ze kde si 😵

evulik6
14. máj 2009

baby ja sa v tych vitaminoch moc nevyznam ale dokina mi odporucila Femibion metafolin 800...pytala som sa na calibrum a na ten povedala nie... zo zaciatku vraj uplne staci kyselina listova a potom nieco lepsie 😉

evulik6
14. máj 2009

ahoj kleo...ano vsimla som si, ze ste ma hladali... ste zlate...tak mrchajda dorazila? hmm..no co uz, ide sa dalej no nie?

inak ja asi pojdem tiez k vestici...sestra chce ist a ma volala, tak asi pojdem ... tato je dobra, aj ked tomu velmi neverim, som zvedava co mi povie 😕

a s tym hlienom... je pocas plodnych dni...nie stale... jedine ze by to bol este pozostatok zo sexovania... a u mna je to tiez tak ze po plodnych dnoch uz nemam vobec chut na sex...

minix
14. máj 2009

ahoj evulik, je super, ze si zasa tu.....naladicka je uz lepsia?

kleo, vitam ta po case spat. 🙂

vestkyne, neviem, podla mna je to suflikantstvo, aj ked kolegynka mi tu hovorila z tarotov a celkom to sedelo a same pozitiva, tak by som tomu asi mala verit. .))

u mna je to tak, ze od ovulacie, co bolo pred dvomi tyzdnami, sme nesexovali. 🙂) mam menej chute, to je jedna vec, druha je ta, ze cakame, ci sa nieco ujme, aby sme mu to pri tom procese usadzania neurobili zemetrasenie. 🙂)

evulik6
14. máj 2009

ahoj minix....ano naladicka je uz lepsia...muz mi povedal ze ved sa budeme snazit este do toho septembra a uvidime... ja som hrozne zvedava ci sa nam nieco podari... ak nie, tak to asi zavesim na klinec...necham to na nahodu...uvidime... ked sa podari tak budem stastna , ved kto by nebol a ked nie, tak pojdem do prace, a potom casom hadam pride ... a ked pride, tak budem doma na rizikovom dufam, lebo robotu mam dost namahavu a po tom jednom MA ma hadam vypisu... takze to uz nebudem vobec riesit...

inak my sme minuly cyklus minix vobec nesexovali po ovu... tiez som to chcela nechat radsej v klude🙂)

zusika
14. máj 2009

🙂 aj my dame asi pauzu.. ved po skoro nonstop 2 tyzdnoch by sa aj patrilo.. 🙂 nech sa dobiju naboje... PD su uz asi paseee... takze teraz uz fakt iba pre radost... ale ten moj mangel sa z toho tesi a chlapi v robotu ma pravidelny sex zavidia... 🙂 oni nepotrebuju ani konika..chvalia sa kade chodia 😀

evulik6
14. máj 2009

nooo my hadam dnes zacneme, aj ked plodne dni este nemam 😝 😀

inak patka, aj mna bolel rano krk, aj vcera... mam take stuhnute svalstvo ze az... no hadam mi dnes mm spravi masaz... 😎

pata31
autor
14. máj 2009

Ahoj, Evulik 🙂 som rada, ze si dosla 😵
boze, baby, ten moj chlop ma v poslednej dobe furt chut...mi dnes povedal, ze ho teraz viac vzrusujem...jaaaaj 😀 ...a ja mam teraz praveze ovela mensiu chut.... 😅

evulik6
14. máj 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre