Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
21. máj 2009

..teu to vazne??..pomoooooc..preco musime este aj kvoli nej trpiet??... 😠 ...ja co som mala HAK, tak ziadne problemy som nepocitovala, vsetko bolo uplne v poriadku....tak som zvedava, co to bude teraz.. 😲

zusika
21. máj 2009

Teu, veru tie bolesti som mala aj ja..ale az 3 a 4 mesiac od vysadenia...ale skoro som az odladla od bolesti...tak sa tiez modlim aby som mrchu uz nedostala....lebo som si povedala ze by som najradsej tu antiku brala znova... som si v zivote nemyslala ze mozem tak trpiet a potom mat z toho traumu... 😢 ale inak po vysadeni som mala hned dobry cyklus - presny ako predtym . len teda sa mi to skratilo na 23 dni, minule skocil na 29 tak sa mozno len upravil este lepsie... no ed este necely tyzden a uvidim... 😎

reivka
21. máj 2009

viete čo ma štve, že tí čo nechcú deti, aleže doslova nechcú, tak ich majú a je im to jedno, akože jedna známa sa tak tvári, že no a čo, že bude mať a povedala že to nechcela .... to je hrozné 😠

pata31
autor
21. máj 2009

Zusika, ten problem tu bol aj pred tym, ale som myslela, ze sa polepsil...ale teraz sa to nejako brutal zhorsilo...tak bohuzial uz tak skoro kriza...no som sklamana 😔 ale uz stacilo na tuto temu...

reivka
21. máj 2009

patka celý život dúfame, že sa ten človek po našom boku zmení, až nakoniec prídeme na to, že sme si ho brali preto, aký bol...

teuflerin
21. máj 2009

baby baby mame my ale problemy ci uz s chlapmi alebo s tou mrchou..nooo presne tak zusika..dufam ze mi tento mesiac nepride ani tych dalsich devat:D bolo by to skvele....

a co sa inak dnes chystate?alebo cez vikend?my ideme s priatelovou rodinou varit gulas tak dufam ze nam vyjde pocasicko....neterka ma meninky a ja aj frajerov svagor sme mali narodeninky takze sa to vsetko pekne oslavi.....celkom sa aj tesim.....

zusika
21. máj 2009

jasne pati, stacilo... mysli na babatko a ver ze nebude po nom a bude ta iba tesit.. 🙂 🙂 ozik, baby - dnes v Novom case je priloha Baby boom - je to tak asi 16 stranovy reklamna priloha.... clanky o neplodnosti, tehotenstve, vyzive..a tak dalej...

reivka
21. máj 2009

pati niečo pozitivne 😀 http://www.kojenecke-obleceni.eu/

teuflerin
21. máj 2009

heeej..tak to aby sme to zbehli kupit co?ze o com vsetkom to bude..hhe....tak to som zvedava..asi poviem drahemu nech po ceste kupi:D

bibi24
21. máj 2009

som musela pracovat, tak som sem nestihla zavitat 🙂 Ja mam cyklus po hak celkom ok, uvidim ako tento mesiac, ale zatial 3 mesiace to bolo celkom presne, vzdy 30. den....
baby, netrapte sa kvoli manzelom, ja viem, ze sa to lahsie napise, ako urobi, ale vazne...ved viete preco ste si ich brali, ale preco ste s nimi spolu a to asi znamena, ze ich lubite takych aki su 😉 problemy su vzdy a vsade...len sa treba bud nad ne povzniest, alebo ich vyriesit....Ja ked sa s drahym hadam, tak skoro vzdy je to pre nejaku blbost...Ale skuste mysliet pozitivne, to velmi pomaha. 😉

pata31
autor
21. máj 2009

Reivka, diky, krasne vecicky tam maju 🙂 ale zatial odolavam nakupovaniu, az ked budem vediet, co to bude, asi az vtedy zacnem kupovat 😉

bibi24
21. máj 2009

Evulik, ja tiez takto uvazujem, ze sa prestaneme cielene snazit...vzdy som chcela otehotniet tak, ze sa milujeme kedy mame chut a nie podla plodnych a neplodnych dni...a raz sa len prekvapit, ze sa to podarilo. Len bohuzial som sa az privelmi namotala no to sledovanie a testovanie...a nejak sa toho neviem zbavit. Normalne rozmyslam, ze poviem manzelovi, nech schova vsetky testy 😀 Aj tak sme sa chcel zacat snazit az po lete...nikam sa neponahlame, nam je velmi dobre aj samym dvom 😵 zatial...

zusika
21. máj 2009

ja mam vikend trosku pracovny....ale rada by som bola co najviac na slniecku.. ziadny specialny plan nemame... mozno pojdeme trochu na bicykel ... ozaj - ak by som aj teraz bola tehu ze asi 4tt .... mozem bicyklovat??? nooo? toto je zasadna otazka....rada bicyklujem ked je vonku pekne.... ☹ a mozno nejaka opekacka... mam taky predlzeny vikend.. sefik nam na piatok dal home working - lebo tu sa deratizuje...takze mam jeden den navyse..aj ked budem do 16.0 akoze za kompom a v praci.. ale aj tak sa z toho tesim... 🙂 a vy??

bibi24
21. máj 2009

Zusika, ako mi tu baby vysvetlili, mozes zrejme robit to co doteraz, aj cvicit, tancovat, bicyklovat 🙂 A az ked ti bude meskat menzes a spravis test a bude//, tak potom to treba asi obmedzit, alebo stopnut, kym sa neporadis s lekarom 🙂

reivka
21. máj 2009

zusi môžeš robiť čokolvek vládzeš pokiaľ by bolo tehu v poriadku a nie rizikové, ale netreba chodiť na kúpaliská ak by si bola tehu, lebo to môže trochu uškodiť v tom, že chlorová voda..... vznikne infekcia zospodu, viac sa pri pôrode natrhne hrádza a tak

bibi24
21. máj 2009

A ten home working zavidim ..aj ja chceeeem 🙂 ked je takto pekne, tak sa mi tu tazko sedi, najradsej by som bola niekde vonku 🙂 My ideme cez vikend na moravu s nasimi kamaratmi, kamarati maju tenisovy turnaj, baby sa budu valat na plazi a vecer mame ochutnavku vin...tesim tesim 🙂 Ale my sme s drahym taki cestovatelia, ze kazdy vikend sme niekde prec 🙂 neobsedime doma.

zusika
21. máj 2009

🙂 bibi..ja som tiez taka "namotana" ze sa to tazko ovlada...aj ked sa snazim byt velmi racionalna...
no a co sa tyka nakupovamia vybavicky...no to som trochu poverciva, resp, nechcem predbiehat... zacnem s tym az ked to babo bude - a bude to vsetko Ok...mozno tak 5.mesiac...lebo clovek nikdy nevie... v tomto sa fakt snazim ovladat...a uz mam slibenych vela veciciek od kamosiek co maju babo..takze vela ani nakupovat nemusim 🙂

teuflerin
21. máj 2009

no bibi my sme na tom podobne..stale cosi musime robit...bud ideme na vodne dielo na korcule, alebo na bicykel...niekde na turu..joj...tak mi to leto chybalo.....presne po tomto som tuzila..a uz sa tesim na letnu dovolenku kam sa chystate baby??

zusika
21. máj 2009

no my s mm asi nikde, lebo on sa chysta prerabat u rodicov dom asi dva tyzdne..takze potom uz nebude mat tolko dovolenky.... ja mozno vybehnem za kamaratkou do milana a urcite budeme lozit aspon po SR na nejake predlzene vikendy no a zvysok zavisi od toho ci budem tehu alebo nie..a ci mi bude zle alebo nie...takze toto telo bude take bez planu... uvidime... 🙂

reivka
21. máj 2009

zusi telo bez planu 😀

pata31
autor
21. máj 2009

my asi nikde nepojdeme...sak aj tak s bruchom by to bol pre mna asi problem...ale budeme hlavne pracovat na prerabke domu, aby sme to do decembra stihli...
inac skoda, ze na plavaren nemozem ist, bo by som si sla zaplavat 😒

pata31
autor
21. máj 2009

a co budete mat na obed? ja nemam ani predstavu, co by som si dala...

teuflerin
21. máj 2009

zusi si ma celkom rozosmiala..telo bez planu..no my ideme s priatelom do tunisu na dva tyzdne..uz to mame zaplatene tak sa celkom tesim....a potom sa tiez uvidi podla okolnosti:D

reivka
21. máj 2009

my máme ísť do chorvátska aj sme už pol zaplatili ale všetko sa prispôsobuje ak budem tehu

pata31
autor
21. máj 2009

aha, uz moja bublinka vyzera ako babatko 🙂
http://pregnancy.baby-gaga.com/calendar/week9

reivka
21. máj 2009

pati to je pekné že?

pata31
autor
21. máj 2009

krasa 🙂
no idem ja na obed...zatim papa

zusika
21. máj 2009

no telo . leto... som busy... 🙂 ale som rada ze som vas pobavila... ja mam na obed parene buchty 😀

teuflerin
21. máj 2009

joooj dala by osm si parene buchty...ja neviem co mam....co chkladnicka daaaaaa

reivka
21. máj 2009

baby našla som na nete, že kameň jaspis červený pomáha pri neplodnosti a potencii, a kameň chalcedón pri pôrode a pôrodných bolestiach zožeňme si 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre